19 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

19 Eylül 2013 Çarşamba Günlük Burçlar19 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugün sizin için bütün yılın en duygusal ve büyülü günlerinden biri olabilir sevgili Balıklar. Dolunay burcunuzun yıldızlarına giriyor ve sizi görkemli, ilham dolu bir şekilde boyun eğmeye zorluyor. En çok sevdiğiniz şeylere tam anlamıyla teslim olmaya hazırsınız. Bırakın aşk ve güzellik he rşeye hakim olsun.

Kova 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugün cüzdanınızı sıkı sıkı tutun sevgili Kovalar. Para kuşağınızdaki hayalci Dolunay etkisi dolayısıyla kapılacağınız savurganlık isteğine karşı koymanız imkansız. Mantıklı düşünmek şu anda mümkün değil, o nedenle zihninize güvenmeyin. Gerçekçiliğin işe yarayacağınızn garantisi yok, o nedenle kredi kartınızı çantanızdan çıkarmayın.

Oğlak 19 Eylül 2013 Perşembe
İletişim alanında kaotik ama ilham dolu bir gün geçirmeye hazır olun sevgili Oğlaklar. Dolunay, konuşma, düşünme ve haberleşme kuşağınızı aydınlatıyor. Zihniniz durmaksızın çalışarak önümüzdeki altı aydaki projeleriniz için yeni hayaller, çözümler ve ilham kaynakları bulmaya uğraşıyor.

Yay 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugün yıldız haritanızın ev kuşağınız aydınlatan Dolunay tam bir duygu fırtınası yaratıyor sevgili Yaylar. Son derece hassas ve duygulara gömülmüş bir halde uyanırsanız şaşırmayın. Bu enerjiyle kendinizi tam anlamıyla rahat hissetmeseniz de, gelecek için güçlü ve yaratıcı bir temel hazırlamanız mümkün.

Akrep 19 Eylül 2013 Perşembe
Dolunay geldi ve aşk hayatınıza duygu yüklü bir enerjiyi beraberinde getirdi. Zevk ve romantizm kuşağınız yıllık zirvesinde, o nedenle sevgilinizle tatlı bir buluşmaya hazır olun. Yalnızsanız ya yeni biriyle tanışacak ya da geçmişinizden biriyle tekrar karşılaşacaksınız. Kendinizi dışarıya atmanızın tam vakti.

Terazi 19 Eylül 2013 Perşembe
Dolunay bir an evvel tamamlanması gereken bir sürü proje ve işi beraberinde getiriyor. İş hayatınız çılgınca bir tempoya girmek üzere. Sıkı tutunun sevgili Teraziler, çünkü önümüzdeki birkaç gün boyunca hayatınızın tam anlamıyla çığrından çıktığını hissedebilirsiniz. Kaosun yaratıcı çözümler getirmesine izin verin.

Başak 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugün Dolunay ilişki kuşağınıza parlak ve hoş bir ışık saçıyor sevgili Başaklar. Hayat arkadaşlarınızla olan meseleleriniz gündeme geliyor. Eskiden kalma sorunları temizlemeye hazırsınız. Bunu yapmak için bir şeylerden vazgeçmeniz ve bir şeyleri onarmanız gerekebilir. Doğru seçimleri yapacaksınız.

Aslan 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugünkü Dolunay öyle büyük bir dönüşüm potansiyeli taşıyor ki, başlangıçta tam anlamıyla sürüklenip gittiğinizi hissedebilirsiniz. Yavaşlayın, nefes alın ve en derin korkularınızla ve duygularınızla yüzleşerek her şeyin nasıl kusursuz bir uyumla aktığını seyredin. Bugün önemli mesajlar ve ahenk konusunda aihninizi açık tutun sevgili Aslanlar.

Yengeç 19 Eylül 2013 Perşembe
Dolunay, içinizde olduğunu asla kabul etmek istemediğinizi bütün duyguları, özlemleri ve güvensizlikleri uyandırırken, son derece duygusal ve dokunaklı bir gün geçirmeye hazır olun. Doğru kanalize edebilirseniz, bu enerji inanılmaz derecede yaratıcı ve ilham dolu olabilir. “Hayatım acı dolu” tuzağına düşmemeye çalışın.

İkizler 19 Eylül 2013 Perşembe
Dolunay geldi ve kariyer kuşağınıza epey kaotik ama yaratıcı bir uğultu getirdi sevgili İkizler. Hissediyor musunuz? Son altı ay boyunca çok çalıştınız. Vizyonunuz ve uğruna çalıştığınız amaçlar meyve vermeye başlamak üzere. Ödülleri toplamaya hazırsınız.

Boğa 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugünkü duygu yüklü Dolunay, dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla buluşmalarınızın çok yoğun geçmesine neden oluyor. Herkesin neden birdenbire kendine acımaya başladığını merak edebilirsiniz, üstelik kendi mağduriyet kompleksiniz de devreye girebilir. Bunların sebebi Ay’ın yaydığı titreşimler. Hepsi kısa sürede sona erecek.

Koç 19 Eylül 2013 Perşembe
Bugün Dolunay uyku ve rüyalar kuşağınızı aydınlarıyor ama kendinizi hiç de uykulu hissetmiyorsunuz. Hayal gücünüz tam gaz çalışıyor. Gerçek dışı korkular sizi çok sıkabilir, hatta aklınızı kaçırdığınızı bile düşünebilirsiniz. Bunun sebebi, Dolunay’ın çılgın enerjisi. Endişelenmeyin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.