19 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

19 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 19 Ağustos 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 19 Ağustos Burç Yorumları

Balık 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Ay, sabahın erken saatlerinde romantik Venüs’ü ateşleyerek yarın bilinçaltınızı uyandıracak olan Dolunay için sahneyi hazırlıyor. İşler başlangıçta biraz bulanık görünebilir ama sorun yok, somut fikirler arasındaki sisin içinde son derece rahatsınız. Bu enerjiyi yaratıcılığınızı ve hayallerinizi ayaklandırmak için kullanın.

Kova 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Yarın burcunuzun yıldızlarında gerçekleşecek parlak Dolunay’ın enerjisinin tam olarak etkisi altındasınız sevgili Kovalar. Böyle bir fırsat genellikle ancak senede bir kez yakalanır ama bu yaz sizin için çok özel, çünkü bu nadir bulunan Dolunay ikinci kez burcunuzda. Temmuz’un 22’sinde bitiremediğiniz ne varsa önümüzdeki birkaç gün içinde tamamlayabilirsiniz.

Oğlak 19 Ağustos 2013 Pazartesi
İnsanlar sizin becerikli, pratik bir insan ve mükemmel bir lider olduğunuzu biliyor ama gerçekten ne kadar zeki olduğunuzun herkes farkında değil, sevgili Oğlaklar. Zekanızı, dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla mizah duygunuzu paylaşarak gösterebilirsiniz. Komedi yıldızı olarak sahne almanız için çok uygun bir zaman.

Yay 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Hem aklınız, hem de çeneniz fazla mesai yapıyorsa, bunun sebebi yarın iletişim kuşağınızda görülecek olan Dolunay. Kelimelere dökemeyecek kadar çok şey söylemek isteyebilirsiniz. Henüz paylaşabileceğiniz kadar olgunlaşmayan fikirlerinizi bir yere not alın; gereğinden fazla konuşmamak için de dilinizi ısırın.

Akrep 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Gezegenler hava grubu burçlarındayken, kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Sanki herkes mümkün olan en derin noktalara inmek yerine duygularını entelektüel bir filtreden geçirerek inceliyor. Yarınki Dolunay bu filtreyi daha da güçlendiriyor, yani insanların duygularını ifade etmelerinin iyice zorlaşmasına hazır olun.

Terazi 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Yarınki Dolunay kardeş bir hava grubu burcunda, o nedenle etrafınızdaki her şey size daha anlamlı gelebilir. Tabii bu yoğunluğun azalacağı ya da her şeyin kolayca geçip gideceği anlamına gelmiyor. Her şeye rağmen bu bir Dolunay ve ruhunuzun en derin yerlerini uyandırmakla meşgul. Neyse ki en azından duygularınızı inceleyecek kadar sağduyulu olacaksınız.

Başak 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Dolunay’dan önceki üç gün genellikle büyük bir potansiyel taşır ve son derece yoğun duygularla dolu olur. Yarınki Dolunay çalışma ve projeler evinizde olduğu için, kendinizi aynı anda her şeyi yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Şu anda her şey doruk noktasında. Bitiremediğiniz bir şey olursa, kendinizi hırpalamayın sevgili Başaklar. Her zaman süperkız olmak zorunda değilsiniz.

Aslan 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Yarınki yoğun Dolunay, ilişkiler ve aşk konusunda bütün hislerinizi ayaklandırıyor. Siz nerede bitiyorsunuz, “diğer yarınız” nerede başlıyor tam olarak bilemeyebilirsiniz. İster bir ilişki içinde olun, ister yalnız, şu anda bire bir ilişkiler kurmak en önemli önceliğiniz. Adımlarınızı hafif atın ve kendinize çok ama çok iyi davranın.

Yengeç 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Haklaşan hava grubu Dolunay’ı, tıpkı bütün dolunaylar gibi duygusal bir nitelik taşıyor. Yöneticiniz Ay olduğu için, bu durum sizin açınızdan daha da geçerli. Ne var ki yarınki Dolunay bir hava grubu burcunda sevgili Yengeçler, yani size pek uygun olduğu söylenemez. Aklınız başınızdan gidebilir, korkabilirsiniz. Yalnız kalma ihtiyacı hissederseniz, dinlenme arzunuza saygı gösterin.

İkizler 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Şu anda beyniniz alev almış gibi çalışıyor küçük Bayan Bilmiş. Zaten doğuştan gelen bir sözle dehanız var, şu anda felsefe evinizdeki enerji de o kadar yoğun ki, kendi düşüncelerinize ayak uydurmakta güçlük çekiyorsunuz. Sizin kadar entelektüel insanlarla derin sohbetlere girişmenizin tam zamanı.

Boğa 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Yakında gerçekleşecek Dolunay’ın enerji akışına tam olarak kapılmış durumdasınız, o nedenle kendinizi biraz duygusal hissedebilirsiniz sevgili Boğalar. Önümüzdeki birkaç gün boyunca açığa çıkacak duyguları, özellikle de kariyer ve aile meseleleriyle ilgili olanları dikkatle değerlendirin.

Koç 19 Ağustos 2013 Pazartesi
Salı günkü Dolunay’a doğru tam gaz ilerliyorsunuz, sevgili Koçlar. Arkadaşlarınız, sosyal bağlarınız ve hep birlikte yapılacak çeşitli etkinlikler konusunda düşünüyorsanız, yıldızların şu andaki konumuyla kendinizi bulacaksınız. Önümüzdeki birkaç gün içinde etrafınızda sürekli birilerini isteyebilir, yalnızlıktan hoşlanmayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.