18 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Temmuz Perşembe Günlük Burç Yorumları 18 Temmuz 2013 Perşembe Burç Yorumları


18 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 18 Temmuz 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 18 Temmuz Burç Yorumları

Balık 18 Temmuz 2013 Perşembe
Çoktan tatile çıkıp saatlerinizi kulağınızda denizin sesiyle kumsalda tembellik ederek geçirmeye başlamadıysanız, bunu zihninizde yapın, hem de hemen. Bugünkü astrolojik konumlar, orada olmanızı gerektiriyor, sevgili Balıklar. Akla gelebilecek en egzotik yerlerin hayalini kuruyorsunuz. Esas şaşırtıcı olansa, gözlerinizi kapatır kapatmaz kendinizi o şahane kıyılarda bulmanız.

Kova 18 Temmuz 2013 Perşembe
Önümüzdeki birkaç gün boyunca sosyal kuşağınız bayağı bir aydınlanacak sevgili Kovalar, o nedenle çetenizle derin bağlar kurmaya hazır olun. Elbette neşe dolu anları hatırlayabilir, birlikte bir şeyler içip gülebilirsiniz ama siz daha derinlere dalmak isteyeceksiniz. Sizi ve dünyadaki yerinizi gerçekten anlayan insanlarla konuşmak çok etkili olur.

Oğlak 18 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün Ay su grubu burçlarının birinden çıkıyor, bu da biraz daha somut bir yönünüz olmasını sağlayacak. Son zamanlarda kendinizi üzgün, kafası karışık ya da kaybolmuş gibi hissettiyseniz, bu değişiklik hoşunuza gidecek. Ayaklarınızı sıkıca yere basın, hedeflerinizi değerlendirin ve arka planda işleyen şifanın farkında olarak işinize bakın.

Yay 18 Temmuz 2013 Perşembe
Yüksek enerji döneminizdesiniz, sevgili Yaylar. Dünyada ya da çevrenizdeki insanların kalplerinde olup bitenlere karşı gizli bir silahınız var: Ay, Cumartesi gününün erken saatlerine kadar burcunuzda olacak. Her seviyede daha fazla insan size doğru çekilecek, yani şu anda hem profesyonel, hem de kişisel olarak çok şey kazanabilirsiniz.

Akrep 18 Temmuz 2013 Perşembe
Son birkaç günün yoğunluğuyla tam anlamıyla boğulduğunuzu hissediyorsanız, biraz gevşeyebilirsiniz çünkü bugünkü astrolojik olaylar titreşimleri belli belirsiz ve çok hafifçe de olsa rahatlatacak. “Neden buradayım?” gibi varoluşçu meselelerden ziyade, para ve gelir gibi daha somut konulara kafa yorabilirsiniz.

Terazi 18 Temmuz 2013 Perşembe
Lafı dolandırmanın ya da diplomatik davranmanın yeri değil, sevgili Teraziler. Hayatınızın en mucizevi anlarından birindesiniz. Kısa bir süreliğine “cici kız” olmamayı göze alarak istediğiniz gibi yaşamalısınız. Bırakın tutkularınız idareyi ele alsın. Önemli değerleri yeniden keşfediyorsunuz.

Başak 18 Temmuz 2013 Perşembe
Muazzam bir dönüşüm ve atılımlara hazırlandığınızda, her şeyi ruhunuzun en derin katmanında kavramak için durup bir nefes almalısınız. Bunu da sonu gelmeyen yapılacak işler listenizdeki bir madde gibi geçiştiremezsiniz, sevgili Başaklar. Hayatınızın çok yoğun, mucizevi bir anındasınız. Günlüğünüze her şeyi yazın veya hiç olmazsa güvendiğiniz bir arkadaşınızla güzelce sohbet edin.

Aslan 18 Temmuz 2013 Perşembe
Ay bugün ev kuşağınıza giriyor ve ta çocukluğunuzdan kalma birtakım meseleleri yeniden su yüzüne çıkartıyor. Bu alanı gereğinden fazla incelediğinizi hissedebilirsiniz ama hatıralar aklınızdan çıkmıyorsa, bunun iyi bir sebebi olduğunu unutmayın. Onlarla yüzleşin, çünkü şu anda yıldızlar size ciddi bir şifa verecek konumdalar.

Yengeç 18 Temmuz 2013 Perşembe
Arada sırada bir mola verip nefes alıyor ve şu andaki büyülü enerji hakkında düşünüyor musunuz? Her şeyi içinize çekemeyecek kadar meşgul müydünüz? Şimdi yapın, sevgili Yengeçler. İşiniz ne kadar başınızdan aşkın olursa olsun, şu andaki deneyimlerinizin yoğunluğunu göz ardı etmenizin mazereti olamaz. Bunu okuduktan sonra hemen gözlerinizi kapatın, derin bir nefes alın ve hissedin.

İkizler 18 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün Ay zıt burcunuza girerek Temmuz ayı için düşük enerji döneminizi başlatıyor. Tam zamanında doğrusu. Biraz yavaşlamanızın ve kendinizle barış yapmanızın vakti geldi. Şu anda sürüp giden bütün değişimlerin ve doruk noktasında olan duyguların arasında, derin bir nefes alıp ruhunuzun sesine kulak vermek, tam da yapmak istediğiniz şey. Dikkatinizi dağıtacak şeyleri bahane edip bu bağlantıyı koparmayın.

Boğa 18 Temmuz 2013 Perşembe
Bugün Ay, sekizinci dönüşüm evinize giriyor, yani daha da fazla değişmelisiniz, sevgili Boğalar. Bir şeyleri yapmak için zorlanmak hiç hoşunuza gitmez, o nedenle olaylar ve insanlar sizi bir tarafa doğru iterken, eski yöntemlerinize sıkı sıkı sarılıyorsunuz. Değişmenin yararınıza olduğunu fark etmelisiniz.

Koç 18 Temmuz 2013 Perşembe
Büyük su üçgeni birkaç gün daha devam edecek ama bugün en azından Ay kardeş bir ateş grubu burcuna girerek kaybettiğiniz canlılığınızın bir kısmını size iade ediyor. Artık yeniden iş başına geçebilirsiniz, yalnız her şeyi halletmekle meşgul olduğunuz sırada bile hayatınızda derin, dönüşüm getiren türden bir enerjinin harıl harıl faaliyette olduğunu unutmayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.