18 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

18 Ocak 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları18 Ocak çarşamba Günlük Burç Yorumları18 Ocak çarşamba Günlük Burçlar – 18 Ocak çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç (21 Mart- 20 Nisan)
Koç Günlük Burç Yorumu
Maddi manevi paylaşımlar açısından önemli bir gün geçiriyorsunuz. Birtakım yenilenmeler açık olmalı, duygularınızı serbest bırakmalısınız. Aşırı tutkulu yaklaşımlarınız sizi zorlayabilir. Başkalarının maddi olanaklarından yarar sağlamak, borç alacak konularınızı çözüme ulaştırmak ise kolaylaşmakta. Kendi birikimlerinizi akıllıca yönlendirme şansınız olacak.

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Boğa Günlük Burç Yorumu
İkili ilişkiler ve ortaklaşa konular sizi bağlamakta. Bu konuda daha fazla farkındalık geliştirmek ve sabırlı olma gereği var. Öncelikle ikili ilişkiler alanında dengede kalmanız çok yararlı olacak. Maddi açıdan da güven arayışı içindesiniz. Ortaklıkların getirdiği sorumluluklar önemli girişimlerin eşiğinde olduğunuzu anlatıyor. Planlı hareket etmelisiniz.

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Günlük Burç Yorumu
Gündeminizi değiştiren konular var. İşe ait değişiklikler çalışma sisteminizi etkileyebilir. Yeni şartlar altında yenilendiğinizi düşünmeli, yetenekleriniz üzerinden verimli çalışmalara odaklanmalısınız. Sıkı çalışmak, rutinlerinizi aksatmadan ilerletmek zorundasınız. Sizi zayıf düşürecek ekstra işler nedeni ile yorulabilirsiniz. Ancak çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz fırsatlar olacak

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Günlük Burç Yorumu
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Dikkat çekici çalışmalar yapacağınız bu günlerde başarı kolay gelebilir. Kendi istekleriniz, çocuklarla ilgili konular ise ön planda. Sevdiklerinizi kısa tatiller ya da dinlence fırsatları yaratabilirsiniz. Eğitim çalışmalarınız adına da yapabileceğiniz çok şey var. Yeni haberle umut verici olacak.

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aslan Günlük Burç Yorumu
Üzerinizde fazladan baskı hissedebilirsiniz. Artan sorumluluklar ve evle alakalı konular öncelikli olmak durumunda. Ancak planlı hareket ederek yerleşimle ilgili sürecinizi tamamlamalısınız. Elinizdeki maddi kaynaklar açısından ise dikkatli olunmalı. Kısa dönemlerde parasal sorunlarınız endişe kaynağı olabilir. Biraz dinlenmeli, iş temponuzu yavaşlatmalısınız.

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak Günlük Burç Yorumu
Sizi yakın çevrenizde meşgul eden pek çok konu var. Verimli olabileceğiniz bu günleri son derece akıcı geçirebilirsiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz zihinsel çalışmalardan dikkat çekici sonuçlar alınabilir. Eğitim çalışmaları açısından somut şeyler üretebileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Yakınlarla olan ilişkilerde eleştirel davranmaktan kaçınmalısınız.

Terazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Terazi Günlük Burç Yorumu
Önceden başlattığınız para ile ilgili girişimlerinize kaynak arayışı içindesiniz. Fazladan yapılan harcamaların getirdiği külfetler sizi önlem almaya itecek. Bütçenizi yeniden düzenlemek için biraz çaba göstermelisiniz. En azından elinizdeki kaynakları korumak, bilinçli hareket etmek gerekecek. Çalışma kapasitenizi verimli kullanmak, iş hayatına önem vermeniz lazım.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Akrep Günlük Burç Yorumu
Burcunuzdaki etkilerle ileriye bakıyorsunuz. Kişisel açıdan yapacak pek çok şey bulabilir, etkin olacağınız adımlar atabilirsiniz. Olayları yönlendirme yeteneğiniz yeni başlangıçlar yapabileceğinizi gösteriyor. Yakın çevre ile ilişkilerin olumlu ilerlemesi ise size destek verecek şekilde sonuçlanabilir. Duygusal ilişkilerin getirdiği keyifler ise son derece mutlu edici boyutta olacak.

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)
Yay Günlük Burç Yorumu
Bazı belirsizlikler öne çıksa da kendinizi toparlamakta başarılısınız. En azından kendinizi korumak adına duygusal endişeleri bir kenara bırakmanız gerek. Bazı fedakarlıklar ya da bilemediğiniz gizli konular artık geride kalıyor. İş hayatında daha fazla çaba sarf etmek, üstlerle ilişkilere ayrı bir özenle yaklaşmak gerekebilir. Kontrol edilemeyen harcamalar söz konusu.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Günlük Burç Yorumu
Bu dönem pek çok konu sizi yakından ilgilendiriyor. Öncelikle sosyal konulara yakın durduğunuz bu süreçte yeni sorumluluklar dikkat çekiyor. Duygularınızı rahat edebilmeniz ilişkileriniz açısından olumlu olacak. İleriye dönük hedefleriniz ise size yeni düşünceler getirmekte. Üstlerle ilişkilerin dikkate alınması gereken bugün daha esnek olmalısınız.

Kova (21 Ocak – 19 Şubat)
Kova Günlük Burç Yorumu
Bu yakın tarihlerde başarılı olma ve amaçlarınız ulaşma yönünde daha kararlısınız. Mesleki alanda kararlılığınızla çok şey başarabilirsiniz. Ancak iş hayatından beklenen maddi destekler henüz sonuç getirmeyecektir. Tamamlanması zorunlu işler, evle bağlantılı sorumluluklar çok daha öncelikli görünüyor. Yerleşime ait uğraşlar tüm hızı ile devam edecek.

Balık (20 Şubat – 20 Mart)
Balık Günlük Burç Yorumu
Hayatınıza yeni renkler ve değişiklik yapabileceğiniz olanaklar giriyor. İlgi alanlarınızı yenilemek üzere harekete geçebilirsiniz. Yeni kişilerin katkıları sayesinde ortak paylaşımlar içinde olabilirsiniz. Ayrıa eğitim çalışmalarınızı şimdiden organize etmenizde yarar var. Sosyal çevrenizden gelecek güçlü desteklerle umutlarınızı tazeleyebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.