18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Mayıs Cumartesi Günlük Burç Yorumları 18 Mayıs 2013 Cumartesi Burç Yorumları


18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 18 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 18 Mayıs 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 18 Mayıs Burç Yorumları

18 Mayıs 2013 Yay Burcu Yorumu

Yeni ilhamlar Bu dönemde Oğlak burcundaki gezegenler işe ve paraya ait konulara fazlasıyla odaklandığınızı göstermekte. Kazancınızı arttırmak yönünde kararlılık gösterebilirsiniz. Hafta sonunda sizi ateşleyen, harekete geçiren yeni fırsatlar ve genişleyen ufuklar var. Bu arada görüşlerinizde, inançlarınızda daha dengeli olmaya bakmalısınız. Fikir çatışmalarına girmek yerine, başkalarından bir şeyler kazanmaya bakın. Yolculuklar ya da eğitsel açından geliştirici olanaklar da var.

18 Mayıs 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

18 Mayıs 2013 Kova Burcu Yorumu
Ailevi konular ve ihmal ettiğiniz işleriniz gündeme gelmeye başlıyor. Bu sorumluluklara rağmen son derece planlı olmayı başarabilirsiniz. Evde ya da yerleşimle ilgili işlerde ise ani değişiklikleri istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Yakınlardan alacağınız destek ile zaman kazanacaksınız. Bu sayede iş hayatında başarılarınız kolay fark edilebilecek.

18 Mayıs 2013 Balık Burcu Yorumu

Size güç veren etkilerle güne başlamaktasınız. Arkadaşlarla bir araya gelmek, başkaları adına yararlı çalışmalar içinde olmak isteyeceksiniz. Sosyal odaklı bu alanda yeni fikirlerle hareket edebilirsiniz. Ayrıca ileriye dönük planlarınızın hızlandığı bir dönemdesiniz. Destek arayışınızı sürdürmeli ve dostluklarınızdan fayda sağlamaya bakmalısınız.

18 Mayıs 2013 Aslan Burcu Yorumu
Üzerinizdeki baskılar yerini yaşama sevincine bırakıyor. Kendinizi sosyal hayatın keyiflerine verecek ve içinizden geldiği gibi hareket edeceksiniz. Her yaptığınız işte dikkat çekici sonuçlara alabilirsiniz. Uzun zamandır değişim yaşadığınız yaratıcı alanda çabalarınızın sonuçları olumlu görünmekte. Duygusal hayatınızda yaşadığınız akıcılık ise ilişkilerinize heyecan katacak.

18 Mayıs 2013 Başak Burcu Yorumu

Ortaklıkların parasal yanı sizi yakından ilgilendirmekte. Başkalarının imkanlarından yararlanma şansı size moral verecektir. Beklediğiniz desteklerle yatırım planlarınıza hız verebilirsiniz. Ortağın ya da eşin parasal durumunda olumlu bir dönem söz konusu. Ancak siz, ortak harcamalarınızda öne çıkacak artışları dikkate almalısınız.

18 Mayıs 2013 Terazi Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ve büyük bir canlılık içindesiniz. Dikkat çektiğiniz bugün ilişkilerinizde keyifli olaylar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkan şartlar size yeni girişimler yapma imkanı getirmekte. Adımlarınız hızlanırken, pek çok düşüncenizi devreye sokabileceksiniz. Hayatınıza yenilik getirecek olanaklarla önceliklerinizi değiştirmeye başlıyorsunuz.

18 Mayıs 2013 Akrep Burcu Yorumu

Parasal konularınızda akıcılık söz konusu. İşten gelebilecek kazançlarla moral toplamaktasınız. Ancak ekstra masraflar karşısında dikkatli olmanız gerek. Aksi halde üzülebilirsiniz. Gelirlerinizi artırma çabasını sürdürmelisiniz. Kişisel kazançlar elde edebileceğiniz grup çalışmalarından ise destekler var. Bütçenizi daha sağlam hale getirmeye bakmalısınız.

18 Mayıs 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Kişisel düzeninize dikkat etmeniz ve organize olmanız gerekiyor. İşlerinizin üstesinden bu şekilde gelebilirsiniz. Zira kendinizi geliştirmek için yeni imkanlar ortaya çıkacaktır. Size zaman kazandıracak iş ortamındaki ilişkilerinize güvenebilirsiniz. İş hayatında gösterdiğiniz çabaların sonuçları ilerleyen dönemlerde sizi tatmin etmeye yönelik olacak.

18 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

18 Mayıs 2013 Boğa Burcu Yorumu
Evle ilgili konular sizi daha fazla çaba göstermeye itiyor. Evde yaşanacak değişiklikler bazı planlarınızı aksatabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Enerjinizi verimli kullanmaya bakmalı, biraz yalnız kalmanın yollarını aramalısınız. Güvenlikle ilgili konularınıza ise ayrı bir önem vermeniz gerek. İş hayatının getirdiği sorumluklar karşısında tutarlı olmalısınız.

18 Mayıs 2013 İkizler Burcu Yorumu
Maddi paylaşımlara daha fazla özen göstermelisiniz. Bu alanda kafa karışıklığı sizi hatalara götürebilir. Borç alacak konularınızı yeniden düzenlemek konusunda bazı fırsatlar bulabilirsiniz. Diğer taraftan, eşle olan duygusal bağlarda daha fazla yakınlık yaşamaya ihtiyacınız var. Bu süreci olumlu bir şekilde kullanmak ilişkinize farklı bir boyut kazandırabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.