18 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burçlar18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 18 Kasım 2013 Pazartesi
Önümüzdeki birkaç gün nereye giderseniz gidin yüreğiniz evinizde olacak. İş yerinde çalışırken ya da dışarıda angarya işlerin peşinde koşarken bile aklınız evinizden ve ailenizden fazla uzaklaşmayacak. İletişim kolaylaştığına göre, son birkaç haftadır erteleyip durduğunuz o konuşmayı yapmanızın vakti.

Kova 18 Kasım 2013 Pazartesi
Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca sizinki gibi bir hava grubu burcunda olacak, o nedenle tam kendiniz gibi davranmakta hiç güçlük çekmeyeceksiniz sevgili Kovalar. Bu pozitif etki yaratıcılığınızı zirveye çıkarıyor. İçinizde sakladığınız bütün o fikirleri uygulamaya koyun. Meslektaşlarınızdan harika karşılıklar alabilirsiniz.

Oğlak 18 Kasım 2013 Pazartesi
Günlerden Pazartesi, siz de tam formunuzdasınız sevgili Oğlaklar. Hem hızlısınız, hem de verimli. Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca iş kuşağınızda olacak, bu sayede programınızı haftalardır olmadığı kadar rahat bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Nihayet! Merkür gerilemesinin gölgesi siliniyor, hafta ilerledikçe her şey daha iyiye gidecek.

Yay 18 Kasım 2013 Pazartesi
Ay bugün zıt burcunuza giriyor. Normalde bu enerji sizi zorlayabilirdi ama bu defa pek öyle olmayacak. Önümüzdeki birkaç gün boyunca ilişkiler odak noktası. İletişim becerilerinizi ustalıkla kullanacaksınız. Çok samimi diyaloglar için açık olun.

Akrep 18 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün en derin dönüşümünüz zihninizde başlıyor. Güçlü bir konuma nasıl ulaşacağınızı tasarlıyorsunuz. Düşünceleriniz üzerinde her zamankinden fazla kontrol sahibisiniz, hem de tamamen pozitif bir şekilde. Yüzleşmekten kaçındığınız bir şey yok sevgili Akrepler, dikkatinizi nereye yöneltmeniz gerektiğini biliyorsunuz, hepsi bu.

Terazi 18 Kasım 2013 Pazartesi
Ay şu anda kardeş bir hava grubu burcunda olduğundan her zamanki akışınızı yakaladığınızı hissediyorsunuz sevgili Teraziler. Kısa sürede bir sürü iş tamamlamak her zamankinden daha kolay olacak, sohbetlerde de hiçbir sorun yok. Önümüzdeki birkaç gün çok uzak ülkelerden insanlar sizinle temasa geçecek. Telefonlara ve mesajlara hazır olun.

Başak 18 Kasım 2013 Pazartesi
Ay, hafta başlar başlamaz kariyer kuşağınıza girerek sizi profesyonel çabalarınıza yönelik bir enerjiyle dolduruyor. Merkür gerilemesi de artık tarih olduğuna ve bütün taşlar yerine oturmaya başladığına göre, önümüzdeki birkaç gün içinde şaşırtıcı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Anı yakalamanız yeterli.

Aslan 18 Kasım 2013 Pazartesi
Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca sosyal kuşağınızda olacak, bu nedenle muhtemelen aktiviteden aktiviteye koşacak ve sürekli dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla birlikte olacaksınız. Kızlar çetesini toplayın ya da meslektaşlarınızla bir masanın çevresine oturup yeni planlar yapın. Başarınızın anahtarı işbirliği.

Yengeç 18 Kasım 2013 Pazartesi
Önümüzdeki birkaç gün boyunca kafanızın içinde konuşup duran bir ses duyabilirsiniz, çünkü şu andaki Ay enerjisi bilinçaltı kuşağınızı aydınlatıyor. Rüyalarınıza ve fantezilerinize odaklanmak için harika bir dönem. Arzularınızla temasa geçin ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca nelere ihtiyacınız olduğunu sakin sakin belirleyin.

İkizler 18 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün Ay burcunuzun zeki yıldızlarına girerek hayatınızın karanlık köşelerini aydınlatıyor ve umudunuzu tazeliyor sevgili İkizler. Bir sürü işi halletmek için mükemmel bir hafta olacak, hazır iş bitiriciliğiniz üstünüzdeyken erkenden kolları sıvayın. Bir fincan kahve bile içmeden her şeyin üstesinden gelebileceğinizi hissedeceksiniz.

Boğa 18 Kasım 2013 Pazartesi
Dolunay zamanınız geride kaldı, artık yapmaya başladığınız değişiklikleri inceleme vakti. Her zamankinden daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmak için nelerden vazgeçtiniz sevgili Boğalar? Bugün dikkatiniz mali durumunuza yönelik. Enerji duygusallıktan çıkıp gerçekçiliğe doğru kayıyor.

Koç 18 Kasım 2013 Pazartesi
Dolunay sona erdiği için yoğunluk ortadan kalkıyor. Hayat önümüzdeki birkaç gün hafif ve kolay olacak. Bu Pazartesi gününe müthiş bir entelektüel gustoyla saldırıyorsunuz. İşleri birer birer ve kolaylıkla tamamlayacaksınız. Haftaya başlamanın en güzel yolu bu. Kolları sıvayın sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.