18 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Haziran Salı Günlük Burç Yorumları 18 Haziran 2013 Salı Burç Yorumları


18 Haziran 2013 Salı Günlük Burçlar – 18 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 18 Haziran 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 18 Haziran Burç Yorumları

Balık 18 Haziran 2013 Salı
Bugün Ay iletişim gezegeniyle kavga halinde, bu da duygularınızı ifade etmek ve onların anlaşılmasını sağlamak konusunda strese kapılmanıza yol açabilir. Kendinizden ödün vermeden esneklik göstermeye razı olursanız, her şey çok daha büyük bir huzur ve ahenkle ilerleyecek. Şuna karar vermeniz gerekiyor: Haklı mı olmak istiyorsunuz, yoksa mutlu mu?..

Kova 18 Haziran 2013 Salı
Bugünkü Ay etkisi, meselelere biraz daha kafa yorduğunuz takdirde her durumda herkesin kazanacağı çözümler bulmanızı sağlaması açısından kusursuz. Sabır, ayak uydurma ve her şeyi kucaklayan bir ruhla, normalde çok yüksek strese neden olabilecek insanlarla veya durumlarla kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Oğlak 18 Haziran 2013 Salı
Bugün Ay yıldız haritanızın üst tarafını aydınlatıyor ve kariyerinize hoş, şanslı bir etki getiriyor sevgili Oğlaklar. Şu anda en önemli konu iletişim, o nedenle dile getirmek istediğiniz şeyleri dikkatli seçin. Kelime seçiminiz ne kadar hassas olursa olsun, insanlar bazı şeyler yanlış anlamaya meyilli, o nedenle kendinizi duruma uydurun.

Yay 18 Haziran 2013 Salı
Sevgili Yaylar, bugün Ay sosyal kuşağınızda ama iletişim kuşağıyla zorlu bir açı içinde. Kelimelerinizin arkasındaki enerjiyi gözden kaybetmemeye dikkat edin. Gerçekleri dile getirmek adına fazla lafını esirgemez davranmanız geri tepebilir. Bunun yaratacağı strese değmez. Şüpheye düştüğünüzde, ağzınızı açmayın.

Akrep 18 Haziran 2013 Salı
Bugünün Ay etkisi sizi daha az konuşup daha çok dinlemeye çağırıyor. Diğerleriyle daha dengeli bir iletişimin yolu, diplomasiden ve uyum sağlamaktan geçiyor. Öte yandan, kendi kendinize kalmak da isteyebilirsiniz sevgili Akrepler. Hangisini yaparsanız yapın, düşüncelerinizin arkasında tatlılık olsun.

Terazi 18 Haziran 2013 Salı
İletişim bugün büyük önem taşıyor, o nedenle sözlerinizi seçerken her zamankinden bile dikkatli davranın. Neyse ki Ay burcunuzun zarif yıldızlarında, bu sayede dengeyi çaba harcamadan bulabileceksiniz. Kelimelerinizin arkasındaki niyetlere dikkat edin. Diplomasi genellikle sizin için tereyağından kıl çekmek kadar kolaydır zaten.

Başak 18 Haziran 2013 Pazartesi
Gökyüzü bugün öfkenizden kaynaklanabilecek sorunlara işaret etmekte; pire için yorgan yakmaya kalkmayın. Sizin gibi doğru sözcüklerle kendini ifade eden, insanların sevip saygı duyduğu biri öfkesinin esiri olmamalı. Mümkünse kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın ve sakinleşmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise ani bir kararla ayrılık kararı aldığınız insanla bir araya gelebilirsiniz. Yaşananları sakinlikle değerlendirerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

Aslan 18 Haziran 2013 Salı
Ne kadar alkışlanırsanız o kadar yaratıcı oluyorsunuz sevgili Aslanlar, en azından genellikle böyle. Bugün, daha sonra nasıl övgüler kazanacağınız konusunda hayallere kapılmadan kendinizi bir konuya adamanız gerekiyor. Bırakın ödülünüz yaptığınız işin kendisi olsun. Böyle bir deney yapın. Özellikle bu gecenin ilerleyen saatlerinde tek başınıza çalıştığınızda en iyi sonuçları alacaksınız.

Yengeç 18 Haziran 2013 Salı
Bugün yöneticiniz ev kuşağınızda, bu da ailenizi ve çocukluktan kalma meseleleri ön plana çıkarıyor. Doğanız gereği zaten hassasınız ama şu anda her zamankinden de alıngan olabilirsiniz. Bütün bunların merkezi özgüven, sevgili Yengeçler. Kendinizi üzgün, öfkeli ya da hayal kırıklığına uğramış hissederseniz, gerçek sevginin içinizde oldupunu hatırlayın yeter.

İkizler 18 Haziran 2013 Salı
Bugün aşk konuları da, iletişim konuları da kafa karıştırıcı olabilir. Sevdiklerinizle önemli konuşmalar yapmak için biraz beklemeniz iyi olabilir. Kendinizi bir tartışmanın ortasında bulursanız, savunmaya geçmemeye çalışın. Karşınızdaki sizi suçlamaya başlasa bile sakinliğinizi koruyun.

Boğa 18 Haziran 2013 Salı
Sevgili Boğalar, bugün Ay, yöneticiniz Venüs’le bayağı şiddetli bir tartışmaya tutuşuyor. Sevgilinize ani bir çıkış yapmak isteyebilir, yalnızsanız da durumunuz hakkında hayal kırıklığı hislerine kapılabilirsiniz. Gerçek sezgilere ve şifaya ulaşmak için, durumu tersine çevirerek hislerinizi bütün çıplaklığıyla incelemeniz gerek.

Koç 18 Haziran 2013 Pazartesi
Keyifli, enerjisi yüksek bir pazar günü karşılıyor sizleri. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmanın keyfini çıkarın. Uzun sohbetler, birlikte keyif alacağınız aktivitelerle hafta başı için enerjinizi toplayın. Akşam saatlerinde kişisel bakımınıza vakit ayırın. Eş ya da sevgilinizle sorun ve sorumlulukların dışında hayata dair paylaşımlarda bulunun. Bekar Koç’lar, sizler de bugün arkadaşlarınızla bir arada olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz; yeni fikirler ve teklifler söz konusu olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.