18 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

18 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burçlar – 18 Ağustos 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 18 Ağustos Burç Yorumları

Balık 18 Ağustos 2013 Pazar
Ay’la Mars arasındaki zıtlaşma dolayısıyla kendinizi tam anlamıyla huysuz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Pek çok kişi başkalarıyla kavgaya tutuşsa da, siz öfkenizi kendinize yöneltmeye ve bu meseleyi bir iç savaşa dönüştürmeye eğilimlisiniz. Kendinize acımasız davranmayın canlarım. Bu gerginlik kısa sürede geçecek.

Kova 18 Ağustos 2013 Pazar
Ay burcunuzun yıldızlarında ve zıt burcunuzdaki Mars’la kavga halinde. Bu durum ilişkilerinizde hatırı sayılır bir sürtüşmeye yol açabilir, çünkü insanlar bugün mutlu olmaktansa haklı çıkmak istemeye eğilimli. Gururunuzu kurtarmak için sevgiyi riske attığınızı fark edemeyebilirsiniz. Buna değer mi?

Oğlak 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugünkü Ay-Mars çekişmesi, çatışma ve güç savaşları için çok uygun bir enerji yaratıyor sevgili Oğlaklar. Ateş hattına sokulmayacak kadar sağduyuyu büyük ihtimalle yalnızca siz göstereceksiniz. Etrafınızdaki fazla olgun olmayan kişilere biraz ders vermeniz gerekebilir, öğretmenlik yapmaya hazır olun.

Yay 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün çok kavgacı bir enerji söz konusu, bunun sebebi de Ay’la Mar arasındaki zıtlaşma. Herkes görüşünde ısrarlı ve bir uzlaşmaya varılması pek mümkün görünmüyor, o nedenle fikirlerinizi zorla benimsetmeye çalışmaktan ya da herkese vaaz vermektense, anlaşmazlığı kabullenmeniz daha doğru olacak. Zevkler ve renkler tartışılmaz görüşünden şaşmayın.

Akrep 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay, yönetici gezegeninizle kavga ederek herkesi biraz gerginleştiriyor. İnsanların sırf tartışmak için tartışmalarına hazır olun. Şu anda her şey kutuplaşma halinde. İş yerindeki gerginlik evdekinden daha fazla olsa da, her iki dünya da dikkatinize muhtaç olabilir sevgili Akrepler. Aşırı uçlara gidilecek bir gün değil, mümkünse bundan kaçının.

Terazi 18 Ağustos 2013 Pazar
Ay ve Mars zıtlaşarak herkesi savaş ya da kaç moduna sokarken, havada hatırı sayılır bir gerginlik var. Bu durumu dostlarınızla ve sevgililerinizle olan ilişkilerinizde en yoğun biçimde hissedeceksiniz. Üzerinizde güç gösterisi yapmaya kalkışan birileri olursa, ego krizleri biraz yatışana kadar sakinliğinizi bozmayın.

Başak 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars zıtlaşıyor, bu da hayallerle gerçeklik arasında bir çekişme yaratıyor. Yapılacak çok işiniz olmasına rağmen, bitmek bilmeyen kağıt yığınlarıyla ve yapılacak işler listeleriyle uğraşmaktansa yataktan çıkmadan film seyretmek istiyorsunuz. Yapmak istediklerinizle yapmak zorunda olduklarınız arasında bir denge yakalamaya çalışın.

Aslan 18 Ağustos 2013 Pazar
Ay bugün burcunuzun yıldızlarında Mars’la kavgaya tutuşuyor sevgili Aslanlar, bu da epey bir karışıklık yaratıyor. Birisi size yan baktı diye bile kavga çıkarabilirsiniz. Bunun geçici bir enerji olduğunu unutmayın ve öfkenizle gururunuzu kontrol altında tutun. Bu strese değmez.

Yengeç 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay’la Mars zıtlaşıyor, bu da ruh halinizi etkileyebilir ve sinirinizin tepenizde olmasına yol açabilir. Para veya paylaşılan kaynaklar konusunda tartışmaların, hatta savaşların çıkmasına hazır olun. Egonuzu ve gururunuzu işin dışında tutmayı başarabilirseniz, umut var demektir. Dramaya yol açmayın ki mesele tırmanmasın.

İkizler 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay’la Mars arasındaki savaş, iletişim konularında gerginlik yaratıyor sevgili İkizler. Herkesin kolayca öfkelenmesi ve yanlış anlaşılmaların her yerde kol gezmesi mümkün. Gururunuzun yakınınızdaki birine anlayış göstermenizi engellemesine izin vermeyin. Kelimeleriniz niyetlendiğinizden ya da fark ettiğinizden daha dramatik olabilir.

Boğa 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay ve Mars çatışıyor, bu da ev ve kariyer kuşaklarınız arasında gerginliğe yol açıyor. Bu iki dünyayı uzlaştırmanın yolunu bulabilirseniz, büyük bir yaratıcı atılım yaşayabilirsiniz. Birini diğerine tercih ederseniz, geri planda bıraktığınız konunun yakın gelecekte karşınıza çıkacağını unutmayın.

Koç 18 Ağustos 2013 Pazar
Bugün Ay’la Mars çekişiyor, bu da sizi aksi bir ruh haline sokuyor sevgili Koçlar. Hayal kırıklığı ve saldırganlık hislerini yaratıcı bir şeye kanalize edin. Ay, dostluk ve uzun vadeli hedefler evinizde; Mars da kendinizi ifade etme kuşağınızda. Sosyal ağınızı genişletmenin tam zamanı gibi görünüyor. Bir an evvl işe koyulun.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.