17 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları 17 Nisan 2013 Çarşamba Burç Yorumları


17 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 17 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 17 Nisan 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 17 Nisan Burç Yorumları

Akrep
İş konusunda motive olamıyorsun bir türlü. Maddi olarak bir değişim göstermediği için bu durum, fazla da hırslanamıyorsun. İyi bir haberimiz var; bu dönem sadece bir duraklama dönemi. Bunu bir fırsat olarak değerlendirebilir, ailenle, sevdiğin arkadaşlarınla ve ilgi duyduğun hobilerinle daha fazla ilgilenebilirsin. Konu kilo vermek olunca berbatsın, çünkü güzel yemek yemeyi seviyorsun. Daha az yemek yerine, daha çok egzersiz yapman işe yarayabilir.

Yay
Başkalarına yüzde yüz güven olamayacağını daha önce de tecrübe etmiştin. Ama yine de aynı hatayı tekrarlamakta sakınca görmüyorsun. Güvenilmezliği bir çok kişi tarafından adeta onaylanmış birine yeniden inanma hatasında bulunabilirsin. Önce ona, sonra kendine kızacaksın. Spora başladıysan, hiç aksatmadan devam ettiğin takdirde yaza güzel bir giriş yapacaksın.

Oğlak
Beraber olduğun insanın hareketleri ve sana söyledikleri arasında tutarsızlık olduğunu düşünüyorsun. Bundan dolayı çok fazla üstüne gidiyorsun. Delip deşen sorularla bir yere varamayacağını anladığında moralin bozuluyor ve sevgisinden şüphe ediyorsun. Kendisi ile ilgili bir sorundan dolayı böyle hareket ediyor olabilir. Ailevi sorunlarını sana anlatmak istememesini anlayış ile karşılaman gerekiyor.

Kova
Aile içi bir sorun uzun süredir gündemdeydi ve can sıkmaya başladı. Kimse bir çözüme yanaşmıyor, konuyu sen ele almalı ve önderlik etmelisin. Bir şeylerin ters gittiğini anladığın zaman görmezden gelmeyi de huy edindin. İstiyorsun ki, diğerleri her şeyi düzeltsin. Sorumluluktan kaçmamalısın, sana daha zorlu bir şekilde geri döner. Yalnız Kova, flört etme havandasın, ama aşk hayatında ciddi bir gelişme yok.

Balık
Bugün tanışacağın biri seni çok etkiliyebilir. Hatta kafanda ileriye dönük hayaller dahi kurabilirsin. Zaten biri hoşuna gitti mi, hemen olacak çocuklarınızın isimlerini hayalinde seçmeye başlıyorsun. Bu kadar da hayal perest olma. İlişkiler yağlı kaymak değil ki. Özveri ister, güven ister, sabır ister, anlayış işter, aşk ister, sevgi ve saygı ister. İster de ister.

Koç
Çocukları olan Koç. Kendi görevlerini mekanik bir şekilde hallettiğin için çocuklarından da aynısını bekliyorsun. Bunu yaparken unuttuğun unsur ise; senin bir yetişkin onların çocuk olması. Çok fazla ısrarcı olman, tepkili karşılık vermelerine neden olabilir. Beraber oyun oynayarak, güzel vakit geçirmeye çalışmalı ve sert tutumundan en azından bir süreliğine vaz geçmelisin.

Boğa
Merkür’ün etkisiyle bugün özellikle aşk hayatında olumlu gelişmelere şahit olacaksın. Her iki tarafın canını sıkan bir durum kendiliğinden çözülecek. Romantik saatler geçirmek için güzel bir program yapmalısın. Eski konular gündeme geldiğinde ise şakaya vurmalı ve fazla üstünde durmamaya çalışmalısın. Yalnız Boğa, havada aşk kokusu var.

İkizler
Güneş ve Venüs’ün iş birliği sayesinde sosyal ilişkilerin bugün çok güçlü olacak. İşin gereği birçok görüşme yapabilirsin. Bu olumlu etkiden bu görüşmelerin de nasibini alacak ve herşey planladığın şekilde gerçekleşecek. Fazla ikna kabiliyetini kullanmak zorunda kalmadan kafandaki projeleri hayata geçirme şansını yakalayacaksın. Rejim kelimesini duyduğun an aklına yemek geldiği için kilo vermeye motive olamıyorsun. Ama yaz kapıda ve sen panil yapmaya başladın. Bir uzmandan yardım alman işe yarayabilir.

Yengeç
Hedefe yaklaşırken aniden korkularını devreye sokuyorsun. Ve başına ne zaman güzel bir şey gelse, kendi kendine bloke ediyorsun. Yalnız Yengeç, bugün çekiciliğin ve sempatikliğin üstünde. Karşılaştığın kişilerin aklını başından alacaksın. Zaten sende bunun farkındasın ve doyasıya flört edeceksin. Kıskananların yersiz yorumlarına hiç ama hiç aldırış etme.

Aslan
Bugün ailevi konularla yoğun bir şekilde ilgilenmen gerekebilir. Hem maddi, hem manevi olarak bazı değişimler söz konusu. Arada kalmamaya dikkat edersen, soğukkanlılıkla ve taraf tutmadan bu işi çözebilecek tek kişi sensin. Bunu bildikleri için suistimaller olabilir.bunlara izin vermemeli, tavrını net bir şekilde koymalısın.

Başak
Bugün üç gezegenin aynı anda etkisinde kalacaksın; Pluton, Mars ve Satürn. Uzun vadeli planlar yapmak için uygun bir gün. Hayatındaki öncelikleri bazen görmezden geliyor ve kendini günlük sorunlara adeta adıyorsun. Bugün yeniden senin için asıl önemli olan şeylere odaklanacaksın. Kendine zaman ayırabileceğin bir zaman dilimi seç ve o anların tadını çıkart.

Terazi
Spontane giriştiğin işler ya da görüşmeler konusunda daha dikkatli olmalısın. Genelde verdiğin ani kararlar konusunda başarılı olsan da, birçok fırsatı ve alternatifi kaçırıyorsun. Gezegenlerin hafif depresif bir ruh hali yaratabilir, keyif alacağın şeylerle uğraşman ve sevdiğin kişilerle buluşman bu günü kazasız belasız atlamanı sağlar. Sorundan ve sorunlu kişilerden uzak dur.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.