17 Mayıs 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları 17 Mayıs 2012 Perşembe Burç Yorumları

17 Mayıs 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 17 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 17 Mayıs 2012 perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Kendinizi yenilemek ve yeni başlangıçlar yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak şimdilik gelişmeleri bekleseniz iyi olacak.
Sabırsızlık göstermeyin. Özellikle büyükleriniz ile aranızdaki ilişkiler sizi zorlayabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Fakat sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile daha olumlu davranmayı başarabilirsiniz. Bugün eski ilişkilerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Bu arada karşılaştığınız olaylar korkularınızı harekete geçirebilir. Ancak sevdiklerinizin desteği ile moraliniz yükselecek ve daha olumlu davranacaksınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Bazı olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek. Ancak genel olarak kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir gün.
İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile sorunları çözümleyebilirsiniz. Özellikle saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Onlara yardımcı olurken işlerinizi ihmal etmeyin. Veya işlerinizi yaparken yakınlarınıza ilgide kusur etmeyin. İletişim trafiğinizde bazı karışıklıklar olsa bile yapmanız gereken işleri rahat bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Bu arada fazla rahat davranmamaya özen gösterin.

İkizler Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gözden geçirecek ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayacaksınız.
Eski dostlarınızla haberleşebilir veya onlar ile ilgili haberler alabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek. Hatta eskiden yapmak isteyip de yapamadıklarınızı şimdi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz… Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak bugün moraliniz ve isteğiniz yüksek olacak. Dostlarınız sizi destekleyecek.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve korkularınız uyanabilir.
Duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Ancak duygularınızı denetleyin ve özellikle büyükleriniz ile aranızdaki sorunların üzerine gitmeyin. Aslında tarzınızı gözden geçirmeli ve davranışlarınızı değiştirmek için gayret göstermelisiniz. Geleceğe yönelik kaygılarınızdan uzaklaşın ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Kendinizi duygularınıza kaptırmayın. Aslında fırsat zamanı…

Aslan Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Bugün karşılaştığınız olaylar moralinizi yükseltecek. Kafanızı karıştıran bazı gelişmeler olsa bile bunların üzerinde fazla durmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.
Eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Hatta katılacağınız bir organizasyonda eski sevgiliye rastlayabilirsiniz. Duygularınız yükselecek fakat bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştireceğiniz fırsatlar karşınıza çıkıyor. Ayrıntılara takılı kalmayın ve sorunları büyütmeyin. Aslında eskiden isteyip de yapamadıklarınızı şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 16 Mayıs 2012
Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. Gördüğünüz rüyaların etkisinde kalarak uyanabilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar çok canlı rüyalar ve hatta vizyonlar görmüş olarak güne başlayabilirler.
İdeallerinizi gözden geçirecek ve geçmişte istediğinizden daha farklı istekler içinizde uyanacak. Ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve beklentileriniz olabileceklerden çok fazla olabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Hırslı ve zorlayıcı davranmayın. Bugün seyahat programları yapabilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve bilinçaltınız uyanacak. Anneniz ile ilişkiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz.
Ciddiye aldığınız konuları ve geçmişte önemsediğiniz ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Hatta eski isteklerinizi gözden geçirebilir ve artık değişmiş olduğunuzu anlayabilirsiniz. Ancak yine de ilişkiler sizin için çok önemli ve ilişkide olduğunuz kişilerin sizi önemsemesini istiyorsunuz. Yakınlarınızın önemsediğini düşündüğünüz işler yapmak istiyorsunuz. Kendinizi ve çevrenizi zorlamayın.

Akrep Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bazı gelişmeler sizi zorlayabilir fakat kararlı ve dikkatli davranmayı başaracaksınız.
Ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Fakat ayrıntılara takılı kalmayın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterin. Aynı zamanda pek çok işi bir arada yapmanız gerekebilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Yaptığınız işi küçük veya büyük görmeyin. Aynı zamanda birlikte iş yaptığınız kişileri de büyütmeyin ve de küçümsemeyin. Yatırım araçları ile ilgilenebilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Sizin için hareketli bir gün. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız fakat sabırlı olmanız gerekiyor.
Önemsediğiniz kişilerin desteğini almak sizi güçlü kılacak fakat geçmişi düşünerek tedbirli davranacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı derinleştirecek fakat geçmişte yaşadığınız olayların bir tecrübe olduğunu düşünerek davranabilirsiniz. Eski sevgiliyi ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik daha ciddi bir tavır sergilemeniz mümkün. Ancak bugün keyifli ve daha istekli olacaksınız.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Bugün farklı kültürden veya farklı işler yapan kişileri bir araya getirmeniz mümkün. Ancak duygularınızı denetlemek için gayret gösterin.
Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz. Ancak ciddiye aldığınız konularda hissettiğiniz baskıyı, yapıcı ve olumlu davranarak yönetebilirsiniz. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönem ve isteklerinizi ortaya koymak için aceleci davranmaz iseniz başarılı olacaksınız. Ortaya çıkan sorunlar ile başa çıkacak gücünüz var ve şimdiye kadar davrandığınızdan daha farklı bir tarz sergileyebilirsiniz. Büyükleriniz ile ilgili bazı korkularınız olabilir. Fakat yapıcı ve olumlu davranmanız mümkün.

Kova Günlük Burç Yorumu 17 Mayıs 2012
Bugün alacağınız haber keyfinizi yerine getirecek. Ancak hem geçmişte kalmış ilişkiler, hem de şu anda yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.
Dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Üstelik bugün dostlarınızın ilgisi sizi memnun edecek. Bu arada küçük detaylar sizi rahatsız edebilir. Ayrıntılara takılı kalmaz iseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Eskiden istediğiniz ve sonra unuttuğunuz her ne var ise, şimdi gerçekleştirmeniz mümkün. En azından şimdi en eski isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 16 Mayıs 2012
Gördüğünüz rüyaların etkisi ile göne başlayabilir ve bir süre ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aldığınız sorumluluklar ve yapmak istedikleriniz ile ortaya koyduklarınızı gözden geçirmeniz mümkün.
İsteklerinizin arttığı bir dönem ancak parasal ihtiyaçlarınızın zorlayıcı etkisini de hissedeceksiniz. Beklentilerinizin yarattığı gerilimi çevrenize yansıtmayın ve yapmanız gereken pratik işlere odaklanın. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanların hayal gücü uyanıyor. Ancak endişelerden uzaklaşıp inancınızı yükseltirseniz, başarılı olabilirsiniz. Mistikler ve mistik konular ilginizi çekecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.