17 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

17 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 17 Ağustos 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 17 Ağustos Burç Yorumları

Balık 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün büyük ihtimalle sosyal olmayı özleyeceksiniz sevgili Balıklar ama başkalarıyla birlikte vakit geçirmek istemenize rağmen bunda zorlanabilirsiniz. Bunun sebebi, Ay’ın sosyal ağ kuşağınızda olması ve aynı zamanda Plüton’la çok zorlu bir açı oluşturması. Yani herkes biraz sinirinize dokunabilir, sizin de aynı şekilde onların sinirlerine dokunarak karşılık vermeniz kaçınılmaz.

Kova 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Şu anda rüyalar ve bilinçaltı kuşağınızda çok fazla enerji var, yani bu hafta sonu en derinlerdeki duygularınız ayaklanıyor. Onlardan kaçmak yerine hepsini şefkat ve sevgiyle kucaklamaya çalışın. Size zor gelse bile bunu yapmalısınız sevgili Kovalar, çünkü elde edeceğiniz sonuçlar çabanıza değecek.

Oğlak 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Ay bugün dünyaya hakim burcunuzun yıldızlarında sevgili Oğlaklar. Bu nedenle kendinizi her zamankinden daha ağır yüklerin altına girebilecek gibi hissedeceksiniz. Doğru, bunu yapabilirsiniz ama mesele şu: Yapmak istiyor musunuz? İşleri ağırdan almayı ve Pazartesi gününün seçenekleri belli olana kadar beklemeyi düşündünüz mü?

Yay 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün aklınızda para ve mal mülk konuları var. Bol miktarda savurganlık yapma dürtüsüne yenik düşebilirsiniz. Vitrinde ya da bir rafta güzel bir şey gördüğünüzde ilk aklınıza geleni yapma konusunda dikkatli olun. Sadece sonbahar gardrobunuzu tazelemek istemiyorsunuz, duygusal bir meseleyle başa çıkmaya çalışıyorsunuz.

Akrep 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün iletişim kuşağınızdaki Ay, sözlerinize ve fikirlerinize daha büyük bir yoğunluk getiriyor. İyi haber şu ki, şu anda sohbetlerin yanı sıra her türlü görüşmeyi de daha pratik bir yaklaşımla ele alabilirsiniz. Her şeyi kişisel algılamaya yönelik eğiliminizin gücü azalmış durumda, bu sayede gerçekten önemli konulara odaklanabileceksiniz.

Terazi 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Sevgili Teraziler, ev ve kariyer meseleleri bugün büyük bir ağırlıkla üstünüze çökebilir. Bir yanınız hafta sonu kendinize ayıracak biraz zaman bulmaktan memnun olsa da, her şey o kadar da eğlenceli olmayabilir. Yoğun duyguların söz konusu olduğu bir durum varsa, meseleyle açıklıkla yüzleşin.

Başak 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay kardeş bir toprak grubu burcunda, o nedenle muhteşem uyumlu bir akış yakalamanız mümkün. Ancak dönüşüm gezegeni Plüton’un şu andaki astrolojik konumlarda çok önemli bir yerde olması dolayısıyla biraz moral bozukluğu hissedebilirsiniz. Duygularınızı bastırmayın.

Aslan 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Enerji bugün biraz zorlayıcı. Üstelik duygularınızı boşaltacak ya da kanalize edecek bir yer bulamazsanız, onların da fiziksel belirtilerle kendilerini göstermeleri işten bile değil. Yaratıcılık muhteşem bir çıkış noktası ama doğru şeyi yaptığınızı hissetmezseniz, tempolu bir yürüyüşe çıkın ya da yoga yapın. Ter dökmeniz her şeyi çözmenin yolu.

Yengeç 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün yöneticiniz zıt burcunuzda, yani düşük enerji döneminiz etkili. Neyse ki günlerden Cumartesi. Kendinize şöyle rahatlatıcı, keyifli bir şeyler ayarladınız mı? Stresi mümkün olduğunca azaltmaya çalışın. Yakınlarda bir yerde güneş ışıklarının altında bir şezlong var, üstünde de adınız yazıyor.

İkizler 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Plüton seksüalite kuşağınızda buluşuyor ve ilişkilerinizi yoğun duygularla dolduruyorlar. Bunun sonucunda kıskançlık ortaya çıkabilir, kıskanabilir ya da kıskanılabilirsiniz. Mülkiyet fikrine saplanıp kalmamaya çalışın. Kendinizi sevmeniz her zaman yolunuza devam etmenizi sağlar.

Boğa 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün biraz ağırlık hissedebilirsiniz ama bunu kolaylıkla tersine çevirmeniz mümkün sevgili Boğalar. Duygularınıza saplanıp kalmayı kabul etmemeniz yeterli. İnatçı duyarlılığınız, başkaları için her şey kolayca ilerlerken işlerin sizin için zorlaşmasına yol açabiliyor. Korkakça hisleri bir tarafa itin ve bunu başardıktan sonra dışarı çıkıp keyfinize bakın.

Koç 17 Ağustos 2013 Cumartesi
Bugün, yaz mevsimi sonu günlerinin olmasını tercih ettiğinizden biraz daha ciddi geçebilir. Bunun sebebi, Ay’ın ağırbaşlı bir burçta olması. Önümüzdeki hafta görülecek Dolunay yaklaştıkça, herkesin duyguları keskinleşiyor. Şu anda hafta sonu olmasına rağmen kariyer meselelerine kafa yoracaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.