16 Temmuz 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

16 Temmuz 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Zihinsel olarak aktif olmanız bugün işlerin sizin liderliğinizde ilerleyeceğine işaret etmekte. Özel hayatınızda çarpıcı fikirlerinizle içinde bulunduğunuz koşulları yönetebilir; cesaretle girişimler yapabilirsiniz. Eğitim, anlaşmalar ve yolculuklarla ilgili konularda çıkabilecek sorunları çözebilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızdaki iletişimde duygularınıza yenilebilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Kazançlarınızla ilgi karşınıza çıkan fırsatları kaçırmadan değerlendirmek için düşünmeden atağa geçme riskiniz var. Size gelen öneri ve teklifleri etraflıca incelemeden harekete geçmeyin. Ayrıca sevdiğiniz kişi, çocuklarınız için bugün maddi manevi hiçbir harcamadan kaçınmayabilirsiniz. İlişkilerde ise çıkabilecek sorunları büyütmeden çözmeye bakmalısınız.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Burcunuza geçen Ay; önümüzdeki birkaç gün ön plana çıkmanıza neden olurken bir yandan da sizi dinamik kılmakta. Özellikle günün ilk bölümünde sabırsızlığın getirdiği aceleciliği taşıyabilir; fazla düşünmeden hevesle her şeye atılabilirsiniz. Ayrıca güdülerinizle hareket etmeniz olmanız cesaretle başlangıçlar yapmanıza neden olacak.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün her ne kadar motive eden dinamik, enerjik bir atmosfer bile olsa; siz geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Eviniz, aileniz ve geçmişte yaşanmışlar içten içe huzursuzluk kaynağı olabilir. Sevdiklerinizle bir kazanım sağlayamayacağınız tartışmalardan uzak durmalı; ilişkilerinizi boş yere bozmamalısınız.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün hedeflerinizin peşinden adeta kenetlenmiş bir şekilde hevesle gidebilirsiniz. Bağlı olduğunuz grubun faaliyetleri, ekip çalışmaları için liderlik yapabilir; cesaretle öne atılabilirsiniz. Ancak üzerinde olduğunuz projenin mali yönü sorun yaşamanıza neden olabilir. Beklentilerinizi karşılayacak finansal kaynağı yaratmak için dialaoglar kurabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda hareketli olan ancak bir yandan da rekabete açık geçecek bir gün sizi bekliyor. Yaşayacaklarınıza fırsat gözüyle bakarak ilerlemek size pek çok şey katabilir. Düşüncelerinizde ısrarcı olmanız ve olayları kendi bakış açınızdan değerlendirmeniz zaman zaman çevrenizdekilerle iletişiminizde sorunlara neden olabilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Burcunuzda ilerleyen Jüpiter’in sizi destekleyen ve fırsatlar getiren enerjilerini bugün daha belirgin hissedebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, medya ile ilgili işleriniz adına hevesle adım atacağınız yeni girişimler gündeme gelebilir. Bilinçaltı korkularınızı tetikleyen veya kontrolünüz dışında gelişebilecek bazı durumlarla baş etmeniz gerekecek.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Ortak olduğunuz gelirler, kira, vergi, sigorta gibi finansal konular gündeminizde. Alacak borç hesaplarıyla ilgili durumlar gerginlik sebebi olabilir. Cesaret göstermeniz gereken yerde duygularınız ve düşünceleriniz arasında kalmanız da söz konusu. Arkadaşlarınızla aranızda tartışma yaratacak durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay; bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinin gündeminizde önem kazanacağına işaret etmekte. İletişim içinde olduğunuz kişilerin dinamik, hevesli, aceleci bir tutum içinde olmaları sizi de motive ederken bir yandan da temkini elden bırakmamak için ikilemde kalabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Çalışma hayatınızda hareketli koşullar sizi de hızlı ve dinamik kılıyor. Zaman zaman tek başınıza karar alacağınız ve riskleri yükleneceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı işler, eğitim ve yolculuklarla ilgili konularda çıkan fikir ayrılıklarıyla baş etmeniz gerekebilir. İlişkilerinizde pürüz yaşamamak adına otokontrolü olunuz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün risk almaya açıksınız; dinamik, aceleci tutum ve davranışlar gösterebilirsiniz. Hayatınıza renk, hareket getiren ilişkiler kurabilir; keyiflere düşkünlük gösterebilirsiniz. Ancak maddi konularda ve yatırımlarınızla ilgili alanlarda dikkatli olmalısınız zira alacağınız kararlar veya atacağınız adımlar sübjektif bakış açısıyla yapılabilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Ev, aile ve kariyere dair bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Bugün atacağınız adımlarda aceleci olmamalı; karşınızdakilerin de fikir ve duygularını göz önünde tutarak ilerlemeye çalışmalısınız. Birçok alanda birden var olmaya çalışmak gerginliğe sebep olabilir. Liderliği ele alırken gücünüzü ortaya koymaktan çekinmeyin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.