16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

16 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları 16 Temmuz 2013 Salı Burç Yorumları


16 Temmuz 2013 Salı Günlük Burçlar – 16 Temmuz 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 16 Temmuz Burç Yorumları

Balık 16 Temmuz 2013 Salı
Bugünkü seksi ve su grubu burçlarını etkileyen Ay döngüsü, yıldızlarınızla mükemmel bir uyum içinde, sevgili Balıklar. Yalnızca kendiniz gibi davranarak, yani mistik ve ışıltılı kişiliğinizi açığa çıkararak çok şey kazanacaksınız. Kapıların ardına kadar açıldığı ve büyünün yağmur gibi yağdığı bir gündeyiz. Daha iyisi olamaz.

Kova 16 Temmuz 2013 Salı
Akrep’teki Ay, bugün kariyer kuşağınızı harekete geçiriyor ve çok ilham verici bazı yıldızlarla harika açılara giriyor. Bir başka deyişle, yaratıcılık çılgın bir sel halinde. Bunu durduramazsınız, zaten durdurmayı da istemezsiniz, sevgili Kovalar. Bırakın enerji ve yaratıcılık coşsun.

Oğlak 16 Temmuz 2013 Salı
Bugünkü Ay etkisi, dostlarınızla ve derinden bağlı olduğunuz iş arkadaşlarınızla temasa geçmek için kusursuz. Herhangi bir sebepten ayrı düştüğünüz eski arkadaşlarınızla yeniden buluşmanız bile mümkün. Hangisi olursa olsun, bugün çetenizle birlikte olmanız hem gerekli, hem de kendinizi muhteşem hissetmenizi sağlayacak bir şey, sevgili Oğlaklar.

Yay 16 Temmuz 2013 Salı
Bugün Ay’daki değişim, sosyal modunuzdan çıkarak özel alanınıza çekilmek istemenize neden olabilir. Bu değişikliği muhtemelen günün ikinci yarısında hissedecek ve aniden kalabalıklardan kaçmayı arzulayacaksınız. Eve gidip iyi bir kitapla kanepeye kıvrılmak isterseniz, bunda bir sakınca yok.

Akrep 16 Temmuz 2013 Salı
Bugün Ay, burcunuzun derin ve hoş yıldızlarına giriyor, sevgili Akrepler. Su elementi olarak tam formunuzdasınız ve aklınıza gelebilecek her şey yaratıcılık ve romantizmle dolu olarak ayaklarınızın dibine seriliyor. Bu ender bulunan ve güçlü akıştan sonuna kadar faydalanın. Astrolojik konum unutulmaz olacak, o nedenle her şeyi dikkatle gözleyin.

Terazi 16 Temmuz 2013 Salı
Bugünün ilerleyen saatlerinde Ay’ın burcunuzun yıldızlarını terk etmesi sizi üzecek ama umutsuzluğa kapılmayın, sevgili Teraziler. Yeni astrolojik etki sizi son derece sağduyulu ve seksi bir havaya büründürecek. Dışarıdan nasıl göründüğünüz hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü içinizdeki güzelliği buldunuz.

Başak 16 Temmuz 2013 Salı
Enerji, derin ve güçlü bir biçimde iletişim kuşağınıza giriyor. Bütün yüzeysel konuşmalardan uzaklaşıp gerçekten ciddi meselelerle ilgilenmeye hazırsınız. Bunu yapmanın ne kadar büyük önem taşıdığını anlayamayanlara karşı hiç sabrınız yok, sevgili Başaklar.

Aslan 16 Temmuz 2013 Salı
Ay iletişim kuşağınızdan çıkarak yıldız haritanızın tabanına yerleşiyor. Duygularınızın en derin yerleriyle yeniden temasa geçmenizin vakti geldi, sevgili Aslanlar. Ne de olsa sanatsal dehanızın kaynağı orada yatıyor. Bütün o ışıltılı mücevherleri keşfetmek için iyice derinlere inmelisiniz.

Yengeç 16 Temmuz 2013 Salı
Bugünkü enerji, ev görevlerinden romantik zevklere doğru kayıyor. Herkesin duygusal ihtiyaçlarıyla ilgilenmek yerine bir değişiklik yapabilir ve dikkatinizi hayranlık beslediğiniz şeylere yöneltebilirsiniz. Herkesin annesi olmaya hayır deyin ve bu süper seksi günün tadını çıkarın, sevgili Yengeçler. Nasıl olsa herkesi kurtarmanız olanaksız, o nedenle kendinizi hırpalamayın.

İkizler 16 Temmuz 2013 Salı
Bugün enerji zevkten sorumluluğa kayıyor. Tabii bu, yalnızca işle ilgilenmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Yaratıcı yönünüzü iş havasına sokun, yeter. Kartlarınızı doğru oynarsanız bir şeyleri halletmek tam bir oyuna dönüşebilir. Seçim sizin, sevgili İkizler. İşi eğlenceli hale getirin.

Boğa 16 Temmuz 2013 Salı
Ay, bu öğleden sonra çalışma kuşağınızdan çıkarak ilişki kuşağınıza giriyor ve sizden projelerinizi şimdilik bir tarafa bırakmanızı istiyor. Şu anda hayat arkadaşlarınız kesintisiz ve yoğun dikkatinizi talep ediyor. İnatçılık ederek onları üzmeyin, canlarım.

Koç 16 Temmuz 2013 Salı
Ay, günün yarısını ortaklık kuşağınızda, diğer yarısını da seks kuşağınızda geçirecek. Bu özel geçişi nasıl ele alacağınızı size söylememize gerek yok, sevgili Koçlar. Aşk bağlantınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kusursuz bir gün. İnebildiğiniz kadar derine inin, özellikle de kısa süre sonra sevgiliniz olacak kişi hemen yanınızdaysa.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.