16 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

16 Şubat Perşembe 2012 Günlük Burç Yorumları 16 Şubat 2012 Burç Yorumları

16 Şubat 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 16 Şubat 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Kalabalık ortamlardan, gruplardan ve sosyal çevrenizden iş alanlarında destek göreceksiniz. Hayat sizi birçok konuda destekleyecek. Gizemli konuları ve olayları çözme isteğiniz yüksek olacak. Geçmişi anabilir, kafanızı eski konulara takabilirsiniz.

BOĞA burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan hayatınıza dair girişimleriniz için şanslı etkiler alacaksınız. Gelecek planlarınızı hayata geçirmek için güzel bir gün. Fırsatları iyi değerlerdirmeye çalışın. Başkalarının sizi yönlendirmesi yerine bugün siz onları yönlendireceksiniz.

İKİZLER burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Kariyerinizi etkileyecek önemli toplantılar gündeme gelebilir. Bugün bir şeyleri başlatma isteğiniz yoğun olacak. Gerçekçilikten uzaklaşmadan önemli anlaşmalara imza atabilir veya bir iş üzerinde çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İyimser tavırlarla hareket edeceksiniz.

YENGEÇ burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Seyahat, yabancı ortaklı işler, ticaret veya eğitim alanlarındaki işleriniz için harika bir gün olacak. Önemli projeler, konuşmalar ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Hukuki davalarınızda olayların arkasında gizli kalan tarafları gayet açık bir şekilde görebilirsiniz.

ASLAN burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Eşiniz veya sevgiliniz, yaptığı işlerden maddi anlamda önemli sonuçlar elde edebilir. Bir anlaşma veya parasal bir getiri sizi sevindirecek. Yine bugün, parasal konularda güzel adımlar atabilir, istediğiniz bir borç veya kredi varsa rahatlıkla alabilirsiniz. Şansınız oldukça açık.

BAŞAK burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Halihazırda uğraştığınız bir işiniz varsa görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Yine bugün, özel hayatınızda karşınıza çıkacak her şeyi sorgulama arzunuz yüksek olacak. Sevdiğiniz insanla problemlerinizi rahatlıkla konuşabilirsiniz.

TERAZİ burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Bugün önemli bir iş gündeme gelebilir, görüştüğünüz veya başvurduğunuz bir iş varsa olumlu sonuç alabilirsiniz. Ailevi konularda sorunların derinlerine inmek ve çözümler üretmek isteyeceksiniz. Özel yaşantınızda bazı konular kafanıza takılı olacak. Sorunları zamana bırakın.

AKREP burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Aşk hayatınızda fazlasıyla kendinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Dinlemekten ziyade, daha çok konuşmak, paylaşmak isteğiyle dolu olacaksınız. Bir flörtünüz varsa önemli konuları onunla paylaşabilir, sanatçıysanız, önemli iş anlaşmalarına imza atabilirsiniz.

YAY burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Evinizle ilgili önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Yine bir ev alım, satım, kiralama işleriniz varsa bugünü rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Ailenize yönelik parasal konularda kafanız iyi çalışacak, karşınıza çıkan her şeyi sorgulayabilir ve cevaplarını çok rahat bulabilirsiniz.

OĞLAK burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Satış, pazarlama veya reklam alanlarında tam anlamıyla dört yıldızlı bir gün yaşanabilir. Ticari anlaşmalar gündeme gelebilir. Hiç kimse sizi yanlış yönlendiremeyecek. Kafanız iyi çalışacak, aynı anda birçok işi halledebilirsiniz. Telefonunuz bugün neredeyse susmayacak.

KOVA burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Parasal konularda çok şanslı bir gün geçireceksiniz. Ticaretle uğraşanlar, şartları kendileri belirleyecekler. Parasal kazançlar, alışverişler, elde edilecek gelirler yüzünüzü güldürecek. Sosyal ortamlarda keyfiniz yerinde olacak, arkadaşlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

BALIK burcu 16 Şubat 2012 yorumu
Kişisel girişimler için harika bir gün diyebiliriz. Bir şeyleri başlatma isteğiniz yoğun çalışacak, keza son bir aydır hep geri planda kalmak zorunda oldunuz. Etrafınızdakilere sürekli kendinizden bahsedebilir, dinlemekten çok konuşmayı isteyebilirsiniz. Bugün gözler üzerinizde.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.