16 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

16 Nisan Pazartesi 2012 Günlük Burç Yorumları 16 Nisan 2012 Pazartesi Burç Yorumları

16 Nisan 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 16 Nisan 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Balık

Bugün duygusal hayatınızla ilgili bazı kararlar almak zorunda olabilirsiniz. Maddi fedakarlıklar yerine ona zaman ayırmanız ve hatalarınızı kabul etmeniz çok daha güzel sonuçlar getirebilir. Eğer kendinizi haksızlığa uğramış olarak görüyorsanız bu durumda da, kendi içinize kapanmak işe yaramaz. Herşeyi açık açık konuşmalı ve ne beklediğinizi anlatmalısınız. Zaman bulamamaktan dolayı bir türlü el atamadığınız ve önem verdiğiniz bütün işleri bugün halletmeye çalışmalısınız. Bunu yaptığınız takdirde kafanızı gereksiz yere işgal eden işlerden kurtulacak ve daha ciddi konularla ilgilenebileceksiniz.

KOVA

Eğer son günlerde maddi ve manevi olarak kendinizi yorduysanız bugün tüm yorgunluklarınızı atmaya elverişli bir gündesiniz. Sıkıntılı durumlardan sıyrılabilir, dost, arkadaş veya sevgilinizle birlikte güzel bir gün yaşayabilirsiniz. Şayet para harcamanızı gerektiren bazı durumlarla karşılaşırsanız bundan dolayı endişeniz olmasın. Harcamalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde göreceksiniz. Ailenizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Şayet sizden uzakta yaşayan aile fertleriniz varsa onlardan bazı mutlu haberler alabilirsiniz. Size karşı ilgisiz olduğunu düşündüğünüz kimseler varsa onların hepsi bugün sizi arayabilirler.

OĞLAK

İşinizle ilgili bazı planlarınız varsa ya da değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bunlar için harekete geçebileceksiniz. Size engel olan kişi ya da durumların ortadan kalktıklarını görebileceksiniz. Eğer bozuk giden bir aşk ya da dostluk ilişkiniz varsa onu düzeltmek için vakit kaybetmeden harekete geçmelisiniz. Çünkü yıldızların üzerinizdeki olumlu tesirler sürerken sorunları hallederseniz, olayların çok daha büyümesini engellersiniz. Bugün mutlu ve gönlünüzden geçen her şeyi yapmaya elverişli günlerinizden biridir. Olayları olumlu açılarından ele alırsanız herşeyde kazançlı çıkabilirsiniz. İçinizde kaçıp, uzaklaşmak, uzaklara yolculuk yapmak gibi istekler bulunabilir ya da uzun bir yolculuk planlayabilirsiniz.

YAY

Bugün üzerine eğildiğiniz her sorununuzu çözmeye ve arzuladıklarınızı elde etmeye uygun bir gündesiniz. Eğer yalnız bir yaysanız aniden aşık olabileceğiniz gibi hiç beklemediğiniz bir anda birileri sizi beğendiğini söyleyebilir. Arkadaşlarınızla birlikte olmanız veya güzel haberler almanız ya da bozuk giden bir ilişkinizi düzeltmeniz de olasıdır. Kısaca bugün her alanda şanslı ve başarılısınız. Bu güzel günü hiç birşey yapmadan geçirirseniz doğrusu yazık olur. Maddi konularda ise savurganlığa varacak kadar cömert ya da herkesin tepkisini çekecek kadar cimri olabilirsiniz.

AKREP

Bugün son derece verimli ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kimse ya da kimselerle birlikte uzakça bir yere gitmeniz ya da bir eğlence yerinde bulunmanız olasıdır. Bu durumlarda ya da çok daha farklı bir şey bile olsa toplum içinde bulunduğunuz takdirde günün yıldızı olabilirsiniz. Davranış ve sözlerinizle herkesin dikkatini çekip, hayranlık uyandırabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde istediğiniz kimsenin aklını çelebilecek yapıdasınız. Maddi açıdan iyi günlerin başındasınız. Yeter ki ne istediğinizi bilin ve çalışmaya devam edin.

TERAZİ

Ailenizle olan ilişkilerinizde de bazı sorunlar olabilir. Özellikle siz genç bir teraziyseniz ailenizin iyi niyetli yaklaşımları bile size, hayatınıza çok fazla karışıyorlarmış gibi görünebilir. Tabii bu durumda bazı ters ve hatta sert tepkiler göstererek onların son derece üzülmelerine sebep olabilirsiniz. Sizi de sonradan fazlasıyla üzebilecek olan bu durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız bugün her ilişkinizde düşünceli davranmalı ve sözlerinizi iyice tartmadan konuşmamalısınız. Bugün ayrıca üzerinizdeki astrolojik etkiler nedeniyle birlikte olduğunuz kimseyi küçük görmeniz mümkündür.

BAŞAK

Günün sonunda yapmayı düşündüğünüz bazı önemli işler varsa erken saatlerde planlarınızı baştan gözden geçirmeniz ve kararsız kaldığınız konuları birilerine danışmanız iyi sonuç verebilir. Karşı cins ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelere açıksınız. Şayet siz yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz aniden hiç hesapta olmayan başka birisi aklınızı çelebilir ve bu konularda kararsızlığa düşmenize sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız en iyisi iki tarafa da belli etmeden, kesin bir karara varana kadar durumu idare etmeniz olabilir.

ASLAN

Bugün uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz bir konuyla ilgili uygun fırsatları yakalayabilirsiniz. Ancak üzerinizde sınırsız bir tembellik ve uyuşukluk olabilir. Bu yüzden hiç harekete geçemeyip, bütün gününüzü oturarak geçirmeniz de olasıdır. Üzerinizde olabilecek bu uyuşukluk hali günün ilk saatlerinde ortaya çıkmasa bile gün içinde sizi rahatsız edecektir. Bunun sebebi geçici bir tembellik isteği gibi görünse bile aslında fiziksel bazı rahatsızlıklarınız olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ilk fırsatta bir doktora gitmeyi ihmal etmeyin. Böylece sıkıntıyı fazla büyümeden önlemeniz mümkün olabilir. Bunların dışında biraz yüksekten konuşma ve gereksiz gösterişler için harcamalar ya da olmadık haraketler yapmaya da meyillisiniz.

YENGEÇ

Bugün enerjinizi doğru olarak kullanabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu ilişkiler içinde olup, yeni arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. Atıldığınız maceradan bir şey elde edemeyeceğiniz gibi, bu kez de birlikte olduğunuz kişiyi kaybedebilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Bugün herşeyin heyecanlı bir şekilde altüst olacağı, heyecanlı fakat kötü olmayan etkiler altındasınız. Beklenmedik şeyler yapmaya meyillisiniz.

İKİZLER

Karşı cins ilişkilerinizde de bazı huzursuzluklar yaşamanız olasıdır. Birlikte olduğunuz insanın tutumu size gitgide batıcı gelebilir ve ilişkinizi yeniden gözden geçirmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken birşey var ki, karşınızdaki kimse de sizin için aynı şekilde düşünebilir. Aranızdaki durum karşılıklı olarak birbirinizi anlamak için gayret göstermemenizden kaynaklanmaktadır. Şayet yalnız bir yengeçseniz, yalnızlığınızdan sıkılarak, fazla düşünmeden bir karşı cins ilişkisine gözükapalı dalabilirsiniz

BOĞA

Yanlış şeyler yapmaktan dolayı kural veya kanunlarla başınız derde girebilir. Bununla beraber yeni fikir ve planlara da açıksınız. Maddi konularda iyi düşünerek yapacağınız bir yatırım sonucunda yüklü miktarda para kazanabilirsiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya meyillisiniz. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi de geliştirebilirsiniz. Geçtiğiniz hafta içinde bazı ufak tefek dargınlıklarınız ya da zararlarınız olmuşsa bugün onları iyileştirme çalışmaları yapabilirsiniz.

KOÇ

Karşı cins ve sosyal ilişkileriniz sizi üzebilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimseden hiç de haketmediğiniz sözler duyabilir, yerine getirmeniz çok zor olan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi size karşı yoğun bir anlayışsızlık içinde olabilir ve istekleri size son derece bencilce şeyler olarak görünebilir. Aile ilişkilerinizin arkadaşlık ilişkilerinizle çatışması ve birinden birini tercih etmek zorunda kalmanız da mümkündür. Hangisini tercih etseniz diğeri sizi üzecek gibi görünüyor. Bunların haricinde, elinizdeki parayı düşüncesizce harcamanız olasıdır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.