16 Mayıs 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

16 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları 16 Mayıs 2012 Çarşamba Burç Yorumları

16 Mayıs 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 16 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 16 Mayıs 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç Burcu Yorumu
Başlattığınız çalışmalardan gerekli performansı sağlamak için, önem vermeniz gereken bir çok detay var. Öncelikle sabırlı olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor. Bugün bir çok organizasyona katılabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumu
Güneş burcunuzda ilerlerken, sağlam ve kakarlı davranışlarınızla karşı cinse oldukça çekici ve güven verici geleceksiniz. Ortak çalışmalar içinde bulunduğunuz arkadaşlarınız arasında duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Motivasyonunuz oldukça yüksek seyrediyor. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

İkizler Burcu Yorumu
Venüs burcunuzda geri giderken, eski duygularınızın canlanması söz konusu olacak. Bugün, kendinizle ilgili keşiflerde bulunmalı,. Olayları sebep sonuç ilişkisiyle yargılamaktan vazgeçmemelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Akşam saatlerinde görüşeceğiniz kişilerin, bazı sırlarına ortak olacaksınız

Yengeç Burcu Yorumu
Arkadaş çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızı pekiştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Sınırlarınızı genişletmek için başlattığınız olumlu çabalarınızın karşılığını sosyal ilişkilerinizdeki başarınıza borçlusunuz. Aktif yapınız göz dolduruyor. Keyifli bir gün geçirmek için uygun bir gün.

Aslan Burcu Yorumu
Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Bugün Ay’ın konumu, çevresel ilişkilerinizde istediğiniz düzeni sağlamak için, ilişkilerinizi güçlü tutmanız gerektiğini hatırlatıyor. İletişim konusunda başarınız güçlenecektir. Çevrenizle uyum içindesiniz.

Başak Burcu Yorumu
Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Sadece mantığınıza güveniyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız.

Terazi Burcu Yorumu
Satürn’ün size verdiği dayanıklılık ve sabır, önemli konularda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ketum davranışlarınız altında gizli planların ve önemli konuların olduğunu çevrenizden saklamayı ve sorumluluklarınızı tek başına yüklenmeyi seviyorsunuz. Kişisel enerjinizin güçlenmesiyle başarınız ikiye katlanıyor.

Akrep Burcu Yorumu
Üçüncü evinizdeki Güneş’ten güçlü etkiler alıyorsunuz. Maddi konularda yetersiz kaldığınız ortamlardan uzaklaşmak ve kendinize yeni bir çalışma alanı bulmak en büyük arzunuz. Bugün, duygularınızla kişisel enerjinizi birleştirme gereği duyacaksınız. Bu tür kombinasyon çalışmalara uzak kalmak istemiyor olmanız, size olumlu etkiler verecektir..

Yay Burcu Yorumu
Güneş, para evinizde büyük bir güç oluşturmakta. Düşüncelerinizdeki sorumluluk duygusu yüzünden bir çok aktiviteyi aynı anda yürütmek isteyeceksiniz. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Aşırı çalışmanız gereken bir gün.

Oğlak Burcu Yorumu
Duygusal yönlerinizle ön plana çıkmak istemeyebilir ve düşüncelerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Ailenizle paylaşımlara önem vereceğiniz bir gün. Uzun süredir aradığınız ortamlarda bulunacaksınız. Ailenizle ilgili yapıcı kararlar alırken, onların sorunlarıyla uğraşacağınız bir gün olacak. Evinizi güzelleştirecek çalışmalar içinde olacaksınız.

Kova Burcu Yorumu
Bilinçaltınızda biriktirdiğiniz bir çok düşünceyi dağıtmayı denemelisiniz. Bugün, Parasal konularda beklediğiniz performansı güçlü dostlarınız sayesinde elde edeceksiniz. Gerekli atılımlarınız için alacağınız önemli destekler, size istediğiniz desteği sağlayacaktır. Bugün şartlar sizden yana olacak.

Balık Burcu Yorumu
Gireceğiniz topluluklarda, sizden yaşça büyük ve farklı kişilerin düşünceleri karşısında, bocalamadan kendi isteklerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz Ay’ın bulunduğu konum, çevresel ilişkilerinizi yeniden irdeleme gereği duyuyorsunuz. Bugün politik davranmalı ve yakınlarınızla fikirlerinizi paylaşırken daha temkinli olmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.