15 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

15 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 15 Şubat 2012 Burç Yorumları

15 Şubat 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları15 Şubat 2012 çarşamba Günlük Burç Yorumları15 Şubat 2012 çarşamba Günlük Burçlar – 15 Şubat 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün sevindirici haberler alarak kafanızdaki kuruntulardan kurtulabilirsiniz. Özel hayatınızda üzerinizde stres oluşturan birtakım şeyler canınızı sıkıyor. Ve siz hiç olmadığınız kadar özgür olmak istiyorsunuz. İş alanlarınızda güçlü insanlardan desteğiniz olacak.

BOĞA burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün, farklı çevrelerde kendinizi gösterebilir, evinizde otursanız bile değişik bir şeyler yapmanın peşinde olabilirsiniz. Arkadaşınız veya sevgilinizle yapılacak bir seyahat çok hoşunuza gidecek. Zorlandığınız konuları geride bırakmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

İKİZLER burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Kafanız sorumluluklarınızla çok meşgul, o yüzden bugünü, sakince karşılamanız zor görünüyor. Sevgilinizin veya eşinizin ailesiyle vakit geçirebilir, onların veya kendi ailenizin sorumluluklarıyla haşır neşir olabilirsiniz. Kendinizden çok başkalarını düşüneceksiniz.

YENGEÇ burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün, farklı insanlarla bir araya gelmek ve onların programıyla gününüzü geçirmek isteyeceksiniz. Bu ortamlar sevdiğiniz kişinin ortamı olabilir. Veya onunla beraber değişik programlar ve planlar yapabilirsiniz. Özel hayatınızda güçlü etkiler altındasınız.

ASLAN burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün sevdiğiniz kişinin maddi durumuyla ilgili konular gündemde olabilir veya ortaklaşa alışveriş yapabilirsiniz. İş ortamlarınızda yaşadıklarınızı paylaştıkça sevginiz ve güveniniz artacak. İş ortamlarınızda ise güçlü insanlardan önemli destekler alacaksınız.

BAŞAK burcu 15 Şubat 2012 yorumu

.
Bugün sevgi dolu, anlayışlı ve karşı tarafın isteklerine yönelik bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatınızda güçlü etkilere sahipsiniz, karşı tarafın sizi yönlendirmesi veya sizin onu yönlendirmeniz söz konusu olabilir. Ev ortamlarınızda sevdiklerinizi ağırlama isteğiniz yüksek olacak.

TERAZİ burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün evinizde olmaktan ve işlerinizi ev ortamınızda tamamlamaktan keyif alacaksınız. Rahatça işlerinizi halledebilir ve kendinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle konuşmalarınız gün içinde hızlanacak. Eğlenceli yanlarınız keyfinizi yükseltecek.

AKREP burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün oldukça keyifli, romantik, anlayışlı bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanla rahat iletişime geçebilir ve birlikte gezerek vaktinizi harcayabilirsiniz. İletişime dayalı konularda etkili bir güçle hareket edeceksiniz. İş hayatınız da bu gücün etkisi altında olacak.

YAY burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün aile ortamınızda oldukça hareketli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Para konularında gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Önemli konuşmalar ve anlaşmalar yılın bu son haftasında sorumluluklarınızı artıracak. Kendinizi anlatmaktan keyif alacaksınız

OĞLAK burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün, yakın çevrenizle ve iletişim halinde olduklarınızla oldukça keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi kararlarınızda desteklemesi, hoşunuza gidecek, işlerinizin kolay bir biçimde yoluna girdiğini göreceksiniz. Fırsatları değerlendirin.

KOVA burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün, parasal konularda iyimser tavrınızı sürdürecek, akşam saatlerinde para harcamaya meyilli olacaksınız. Fırsatlar kapınızda, ama siz biraz geride kalan enerjinizle, bu fırsatları istediğiniz koşullara çevirmekte zorlanıyorsunuz. Yardımseverliğiniz artıyor.

BALIK burcu 15 Şubat 2012 yorumu

Bugün, sevdiklerinizle ve size keyif veren insanlarla bir arada olmayı tercih edecek, yalnız kaldığınızda da gelecek planları üzerine yoğunlaşacaksınız. Bazı noktalarda kafanızdan geçenlerle oluşan şartlar birbirini tutmayabilir. Çevrenizden güçlü yardımlarınız olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.