15 Haziran 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

15 Haziran Cumartesi Günlük Burç Yorumları 15 Haziran 2013 Cumartesi Burç Yorumları


15 Haziran 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 15 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 15 Haziran 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 15 Haziran Burç Yorumları

Balık 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars ciddi bir çatışma halinde, bu da etrafınızdaki herkesi her şeye kusur bulan, rahatsız edici insanlar haline getiriyor. En küçük bir hatayı bile büyütmekte ısrar eden insanlardan kaçının. Bu kişiler, genel manzarayı anlamadıkları için hayat enerjinizi emip tüketirler. Bakış açınızı koruyun, sevgili Balıklar.

Kova 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars hakimiyeti ele geçirmek için savaşırken, havada ciddi bir gerilim var. Bu da herkesin neden birdenbire her şeyi eleştirmeye başladığını ve aşırı hassas bir hale büründüğünü açıklıyor. Yıkıcı ve aşırı duygusal noktalardan kaçınmaya çalışın. elinizden gelen en iyi biçimde tarafsız kalın, canlarım.

Oğlak 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars epey hırlaşıyor, bu da iletişim konularında neredeyse kanunlarla yasaklanması gereken bir gerilim ortaya çıkarıyor. Ufak tefek meseleler yüzünden sevdiklerinizi hırpalama dürtüsüne kapılırsanız, kendinizi tutun ve sözel saldırılardan kaçının. Yapıcı eleştiriler bile beklenmedik bir şekilde kavgaya dönüşebilir.

Yay 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün kariyeriniz Ay’dan ve Mars’tan güzel bir destek alıyor. Son zamanlarda hırsınızın azaldığını düşünüyorsanız, kendinizi toplamanın vaktidir, sevgili Yaylar. Mükemmeliyetçi eğilimlerin içinize sızıp hızınızı kesmesine izin vermediğiniz sürece, fikirler sel gibi akacak.

Akrep 15 Haziran 2013 Cumartesi
Ay bugün, yönetici gezegeniniz Mars’la savaşıyor, bu da bugünkü sohbetlere hatırı sayılır bir gerginlik yüklüyor. Niyetler çok iyi olsa bile, olumsuzluklara www.nazlim.net odaklanmaya dönük bir eğilim söz konusu olabilir. Gereksiz eleştirilerde bulunmaktan muhakkak kaçının. Kusurları görmezden gelmek imkansız olabilir ama ağzınızı kapalı tutun, sevgili Akrepler.

Terazi 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay’la Mars arasındaki gergin açı, aklınızın karışmasına yol açabilir. Ufak tefek şeyler için kendinizi hırpalamayın. İletişimdeki kopukluklar yüzünden kendinizi suçluyorsanız, yargılamaktan vazgeçmeye çalışın ve bunun çift yönlü bir yol olduğunu unutmayın. Boşverin gitsin, sevgili Teraziler.

Başak 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün adımlarınızı dikkatli atın, sevgili Başaklar. Ay hala burcunuzun yıldızlarında ama savaş tanrısı Mars’la gergin bir açı halinde, bu da insanların çabucak parlamasına yol açabilir. Bu etki, herkesi eleştirilere karşı aşırı duyarlı hale getiriyor, o nedenle yargılayıcı gibi algılanabilecek yorumlardan kaçınmalısınız.

Aslan 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars gökyüzünde epey bir gürültü çıkardıklarından, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla atışmaktan kaçının. İnsanların yapıcı eleştirileri bile saldırı olarak algılaması söz konusu olabilir, o nedenle hiçbir şey söylememek en iyisi olabilir. Eleştiriler yanlış anlaşılıp kırıcı olacaksa, susmak daha iyi.

Yengeç 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars çekişme halinde, bu da iletişim konularında biraz gerginlik yaratıyor. İçinizde fazla eleştiri yapmaya, hatta sözlü saldırıda bulunmaya yönelik bir istek olursa, sürtüşmeleri tetiklemenin cazibesine karşı koymaya çalışın. Olumsuz yorumları kendinize saklamak, bu etki altında kurtarıcınız olacaktır.

İkizler 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay, Mars’la kavga ediyor. Kızıl Gezegen yıldız haritanızın köşelerini hareketlendirdiğinden, kendinizi çok coşkulu hissedeceksiniz. Bütün ayrıntıları halletme isteğiyle hareket ederken kimseyi fazla eleştirmemeye çalışın. İnsanlar yargılandıklarını düşünürlerse sert tepkiler verir.

Boğa 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugünün enerjisi, onu nasıl kullandığınıza bağlı olarak seksi de olabilir, stresli de. Çatışma yerine zevke odaklanarak bu gergin www.nazlim.net dinamiği lehinize çevirmeyi başarabilirseniz, her şey yolunda gidecek. Ama dramatik olaylara kapılır ve çapraz ateş altında kalırsanız, enerjiniz düşecek.

Koç 15 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay ve Mars kavga halindeler, bu da iş arkadaşlarınızla aranızda ciddi sürtüşmeler ortaya çıkmasına yol açıyor. Maksadını aşan sözler ve gerilen sinirler yüzünden, iş hayatı genel olarak bir stres ve öfke kaynağı olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın, sevgili Koçlar. Fazla enerjinizi harcamaya dikkat edin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.