15 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

15 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 15 Ağustos 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 15 Ağustos Burç Yorumları

Balık 15 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü Ay etkisi kariyeriniz açısından parlak ve şans dolu sevgili Balıklar. Kendinizi yeteri kadar tanıtamıyorsanız, neyin mümkün olduğu konusundaki normal anlayışınızın çok dışına çıkma vaktiniz geldi. Doğuştan gelen sınırsız olasılıklarınızı uyandırmak için hayal gücünüzden faydalanın. En büyük hayaliniz ne?

Kova 15 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay dostluk ve toplum evinizde, yani yıldız haritanızın en sevdiğiniz kısmında. Eğlence seven tarafınız tam formunda. Biraz savurganca da olsa çok ihtiyacınız olan şekilde eğleniyorsunuz. O kadar özlediğiniz parti enerjisi geldi sonunda. Dibine kadar keyfini sürün.

Oğlak 15 Ağustos 2013 Perşembe
Bugünkü Ay enerjisi, kendinizi en yakın açık alana atmak istemenize neden oluyor. Kalabalıktan ve kariyer gerekliliklerinden kaçmaya ihtiyacınız var. Bunu yapmanız mümkün değilse, gün bitmeden en azından zihinsel bir kaçamağa vakit ayırmaya özen gösterin. Şu anda kendi başınıza geçireceğiniz süre altın değerinde, hem de yapılacak işler listeniz ne kadar uzun olursa olsun.

Yay 15 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay burcunuzun coşkulu yıldızlarında sevgili Yaylar. Açık sözlülüğünüzün ve dürüstlüğünüzün zirvesindesiniz ama diğerleri güçlü fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi biraz çizmeyi aşmak olarak değerlendirebilirler. Barışı korumak için kendinizi biraz tutmanız gerekebilir. Sınırları ihlal etmeye her zamankinden daha fazla eğilimlisiniz. usual.

Akrep 15 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün para kuşağınız için bir doz şans ve/veya biraz gerçeklik serumu söz konusu. Para harcama konusunda kendinizi olağanüstü pervasız hissedebilirsiniz ama neyse ki talih dolu Yay Ay’I kendinizi biraz şımartmanız için gerekli kaynakları ayağınıza getirecek. Ne de olsa dünyaya müthiş bir savurganlık yapmak üzere geldiniz, elinizden geldiğince bunu gerçekleştirin.

Terazi 15 Ağustos 2013 Perşembe
Ay bugün yeniden iletişim kuşağınızda, bu da gerçekleri açığa çıkartan bir etki yaratıyor. sonradan pişman olacağınız bir şeyi ağzınıdan kaçırmamaya gayret edin. Her zaman olmayı tercih ettiğiniz kadar diplomatik ve ince düşünceli davranamayabilirsiniz. Yine de unutmayın canlarım, gerçeği dile getirmenin daha tatlı bir yolu mutlaka vardır.

Başak 15 Ağustos 2013 Perşembe
Ay etkisi, yenilenmiş bir umut ve ilham getiriyor. Bu geniş kapsamlı enerjiyi kullanarak daha büyük, daha iyi planlar yapın ve işe evinizden başlayın. Kişisel çevrenizi iyileştirmeyi istediğiniz alanlar varsa, hiç durmayın ve evinize ışıl ışıl bir parlaklık getirmek için süslü püslü şeylerle kendinizi şımartın.

Aslan 15 Ağustos 2013 Perşembe
Ay bugün aşk ve yaratıcılık kuşağınıza yeniden hoş bir ateş getiriyor, sevgili Aslanlar. Bu ilkamdan faydalanarak en sevdiğiniz şeye yönelik tutkunuzun ateşini canlandırın. Hoşunuza giden şeyler haricinde bir şey yapmamak için bahaneler üretip duruyorsanız, önceliklerinizi yeniden belirlemenizin ve kendinize çok yüksek hedefler seçmenizin vakti geldi.

Yengeç 15 Ağustos 2013 Perşembe
Çalışma teması devam ediyor ama illa da angaryalarla ve teslim tarihleriyle uğraşmak zorunda değilsiniz sevgili Yengeçler. Bugünün ilham verici Ay ateşinden faydalanarak işe yönelik tutkunuzu tutuşturun ve yaratıcılığınızın devam etmesi için canlı kalmasını sağlayın. Fazla rutin, durgunluğa yol açar, bu da üretkenliği baltalar. Tazeliği koruyun.

İkizler 15 Ağustos 2013 Perşembe
Bugün Ay bir kez daha ortaklık kuşağınızda sevgili İkizler. Zihninizi bütün olasılıklara açık tutmanızın ve sevgilinizle kırıcı olmadan dürüstçe konuşmanızın vakti geldi. Sırf doğru diye her şeyi söylemeniz şart değil, hele de birisinin duygularını inciteceksiniz. Dikkatli konuşun ve söylediklerinize ekstra özen gösterin.

Boğa 15 Ağustos 2013 Perşembe
Psikolojik olarak halının altına süpürdüğünüz şeylerle yüzleşmenin vakti geldi. En büyük korkularınız, güvensizlikleriniz ve sırlarınız neler? Gölgelere ne kadar yakından bakarsanız, o kadar güçlenecek ve kararlı hale geleceksiniz, özellikle de bir sonraki güçlükle karşılaştığınızda. Gerçek kumaşınızı keşfedin sevgili Boğalar.

Koç 15 Ağustos 2013 Perşembe
Büyük düşünün ve ufkunuzu genişletmekten korkmayın sevgili Koçlar. Bugünkü Ay enerjisi parlak, iyimser ve macera ruhunu teşvik edici türden. Yaz sonu kaçışınızı planlamadıysanız, internetten uzak ve egzotik yerlere yolculuk olanaklarını araştırmanın tam vakti. Daha önce görmediğiniz bir yer seçin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.