14 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Mayıs Pazartesi Günlük Burç Yorumları 14 Mayıs 2012 Pazartesi Burç Yorumları

14 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 14 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 14 Mayıs 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Haftaya biraz isteksiz başlayabilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz varsa bugün bu alanlarınıza yeteri kadar kanalize olamayabilirsiniz. İş hayatınızda maddi konularda duyacağınız bazı konuşmaları araştırmak isteyebilirsiniz.

BOĞA burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Bu hafta sosyal çevreniz aktif. Bol bol organizasyon, davet olabilir. Bu aralar çevrenizdeki insanlardan esinleniyorsunuz. Düşünceleriniz yoğun ve net olacak, bazı olayların perde arkasını öğrenmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
İş ve kariyer alanlarınız bu hafta aktif. Bugün kafanızda planladıklarınızı, düşündüklerinizi iş ortamınıza etkili bir biçimde aktarabilirsiniz. Bu aralar hissiyatınız çok kuvvetli, başka insanların ne söylediklerini duymaya ihtiyacınız yok.

YENGEÇ burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Bu haftaya seyahat veya eğitime dayalı işleriniz veya bu konular ön planda olarak başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan yapmak istediklerinize dair güzel destekleriniz olacak. Özel yaşantınızda alacağınız cevaplar sizi tatmin etmeyecek.

ASLAN burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Haftaya eşinizin veya hayatınızı paylaştığınız insanın parasal konularıyla ya da banka işlerinizle uğraşarak başlayacaksınız. İş alanlarınızdaki yoğunluklar hoşunuza gidiyor ve bu hafta da aktif olacaksınız. Bazı şeyleri çok merak etmeyin.

BAŞAK burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Özel hayatınıza yönelik konu ve olaylarınız bugün ön planda olacak. Fedakârlıklar yapmaya hazır gibisiniz ama bu sizi zaman zaman sinirlendirebilir. Bazı konularda olayların derinini araştırmaya meyilli olacaksınız.

TERAZİ burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
İş, hizmet alanlarınız devrede olarak haftaya başlangıç yapacaksınız. Sağlığınızla ilgili konularda çabuk pes etmeye müsaitsiniz. Biraz dirayetli olmaya özen gösterin. Ev hayatınızda konuşulan bazı konular sizi tatmin etmeyebilir.

AKREP burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Haftaya aşk hayatınız, çocuk konularınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz devrede olarak başlıyorsunuz. Bugün kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Özel yaşantınızda sevdiğiniz insanla iletişim haline geçmek için harika bir hafta.

YAY burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Eviniz ve ailenizin huzuru bu hafta başı sizi esir edebilir. İş alanlarınız çok aktif olmasına rağmen, canınız ayrıntılarla uğraşmak istemeyebilir. Bir para mevzuunun ardında dönen gerçekleri merak edeceksiniz, bu işinizle ilgili olabilir.

OĞLAK burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Haftaya yakın çevre, iletişimle ilgili konularınız aktif olarak başlıyorsunuz. İletişim konularında şansınız bugün yüksek. Aşk hayatınızda duyacağınız bazı şeyleri daha derinlemesine araştırmak isteyebilirsiniz. Sinirlerinize hâkim olun.

KOVA burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Bu hafta sizin için parasal konular ön planda. Ödemeler, bankada yapılacak işleriniz sizi meşgul edebilir. Aile hayatınızdaki konuşmalar sayesinde kafanızda büyüttüğünüz konuların aydınlandığına şahit olabilirsiniz.

BALIK burcu 14 Mayıs 2012 yorumu
Haftaya kişisel istekleriniz veya planlarınız ön planda olarak başlıyorsunuz. Özel hayatınızdaki mücadeleleriniz zaman zaman sizi sinirlendirebilir. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde meraklı ve istekli yapınız ön planda olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.