14 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Mart çarşamba 2012 Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2012 Burç Yorumları

14 Mart 2012 çarşamba Günlük Burçlar – 14 Mart 2012 çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,

Kendi adınıza pek çok istek peşindesiniz. Kararlı olduğunuz bu günlerde yabancıları içine alan konularda ilerleme elde edebilirsiniz. Özellikle eğitim hayatınız açısından yapacak çok şey bulacaksınız. Yeniliklerden kendinize pay çıkarabilirsiniz. Akademik konulara olan bakış açınızı yeniden gözden geçirmek geniş imkanlara ulaşabileceğinizi gösteriyor.

Sevgili Boğa,

Parasal konular, ortaklıkları bağlayan maddi paylaşımlar gündeminizi dolduruyor. Son dönemde bu alanda oldukça şanslı adımlar attınız ve destek gördünüz. Şimdi sürüncemede kalan finansal yatırım planlarınıza yönelebilirsiniz. Ortağın risk alan yanları bazı krizler yaratsa da, yaşadığınız değişim size önemli fırsatlar getirecek şekilde gelişecektir.

Sevgili İkizler,

Günlük rutinler yerini başka temalara bırakıyor. İlişkiler ve ortaklıklarda yeni bir döneme giriyorsunuz. Başkalarının önerileri doğrultusunda kararlar alınabileceği gibi, önemli imkanlar elde edebilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkiler hayatınıza değişik enerjiler taşırken, anlaşmaların öne çıkacağı şartları olumlu yönde ilerletme şansı bulacaksınız..

Sevgili Yengeç,

Çalışma sisteminizde sizi yenileyen değişiklikler söz konusu. Süregelen işlerinizi toparlamak adına sistemli ilerleme şansı bulacaksınız. Yeteneklerinizle dikkat çekeceğiniz şartlar yanında beraber çalıştığınız kişilerin desteği söz konusu. Zamanı iyi değerlendirmek konusunda kararlısınız. Göstereceğiniz her çaba iş hayatında size beklediğiniz olanakları getirecektir.

Sevgili Aslan,

Artık aradığınız özgürlük ve yaratıcı konular hayatınız hızla giriyor. Dikkat çekici çalışmalar yapabilir, başkalarının takdirini toplayabilirsiniz. Kendi arzularınızın öne çıktığı bu günlerde aşk hayatında farklı rüzgarlar esecek. Duygularınızı yenilemek, sevgi ilişkilerinde akıcı zamanlar yaşamanıza yol açacaktır. Keyifli tatiller ise size farklı ufuklar getirecektir.

Sevgili Başak,

Evde başlayan hareketlilik planlarınızı aksatacak boyutta olabilir. Son dönemde evle ilgili değişikliklere odaklandığınız ve sorumluluk aldığınız söylenebilir. Ancak devam eden koşulları gözden geçirmek, elinizdeki maddi kaynakları riske atmadan değerlendirmek doğru olacak. Güvenliğinizle ilgili temalarda daha somut yönde adımlar atabilirsiniz.

Sevgili Terazi

Farklı düşünceler ve plan değişiklikleri içindesiniz. Yeni bilgiler, düşüncelerinizi ortaya koyabileceğiniz eğitsel çalışmalar harekete geçirici yönde görünüyor. Aldığınız sorumlulukları yerine getirmek, biraz yakınlarla olan ilişkilere göz atmak gerekebilir. Keyifli kısa yolculuklar planlamakta ise heveslisiniz. Hareket ve iletişim konuları sizi sosyal çalışmalara itebilir.

Sevgili Akrep,

Kişisel konularınız tüm hızı ile sürüyor, Kazançlarınızı artırabileceğiniz gelişmeler öne çıkarken, ortaklıklardan gelebilecek kaynaklar dikkat çekecek. Aynı zamanda çalışma kapasiteniz ve iş hayatınız size yeni sorumluluklar taşımakta. Bütçenizi sağlam kılmak adına yeni arayışlar içinde olmalısınız. Bu dönem geleceğe yönelik projeleriniz parasal konuları içine alacaktır.

Sevgili Yay

Sizin için pek çok problemi aşma süreci. Ay burcunuza ilerlerken, kısıtlayıcı koşulları arka planda bırakıyorsunuz. Göze çarpan sabırsızlığınız size yeni adımlar atma cesareti verebilir. Şansın sizden yana olduğu şartları istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Yaratıcı enerjilerle dolu olmanız size yenilik yapma fırsatı getirecek. İşte somut çalışmalar adına olumlu şartlar içindesiniz.

Sevgili Oğlak,

Pek rahat olduğunuz söylenemez. Bilinçli kararlar alabileceğiniz şartları beklemeniz gerek. Kişisel olarak duygusal endişeler ve baskılar altında ilerlemeniz zorlaşacaktır. Risk taşımayan konulara öncelik vererek, hayatın keyifli yanlarına biraz vakit ayırabilirsiniz. Kardeşleri içine alan olumlu gelişmeler ve destekler moral verici olacak.

Sevgili Kova,

Artık daha rahat ve iyimser bir döneme girdiniz. Olumlu yönde paylaşımlar dostlukları ve yeni arkadaşlıkları içine alacak şekilde öne çıkıyor. Başkalarının öncelikli olduğu yeni projeler sizi son derece aktif çalışmalara itecektir. Verimli olacağınız bu alanda başkalarının desteği size çalışma azmi verecek. Sosyal hayatınız canlılık kazanıyor.

Sevgili Balık,

Daha sıkı çalışmanız gereken şartlar başlıyor. İş hayatında daha yoğun olabileceğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Mesleki sorumluluklar ağır basarken kendinizi daha iyi planlamalı ev ve iş arasında denge kurmalısınız. Kişisel gücünüzü ortaya koymak, deneyim kazanmak adına yeni fırsatlar peşinde olmalı, kendinize güvenmelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.