14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Haziran Cuma Günlük Burç Yorumları 14 Haziran 2013 Cuma Burç Yorumları


14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burçlar – 14 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 14 Haziran 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 14 Haziran Burç Yorumları

Balık 14 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Balıklar, bugün Ay doğruca ortaklık kuşağınıza giriyor ve dikkatiniz işten aşka yöneliyor. Sevdiklerinizden biraz ayrı düştüğünüzü, onlarla bağlarınızın zayıfladığını mı düşünüyordunuz? Bugün bu bağları çok tatlı ve anlamlı bir şekilde yenileyebilirsiniz. İlk el uzatan olmaktan çekinmeyin.

Kova 14 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Kovalar, bugün Ay seks ve dönüşüm kuşağınıza giriyor. Derinlere dalmaya hazırsınız. Sığ sular sizin için çekici değil artık, özellikle de başkalarıyla kurduğunuz bağlar söz konusu olduğunda. Mümkün olan en samimi biçimde en derine inmek istiyorsunuz. Havadan sudan konuşmalar ve başka dikkat dağıtıcı unsurlar ilginizi çekmiyor.

Oğlak 14 Haziran 2013 Cuma
Bugünkü Ay etkisi, uygulanabilir bir sistem akışını yeniden sağlamak için ideal. Karmakarışık durumları zaten sevmezsiniz. Neyse ki bu verimli enerji, www.nazlim.net durağan değil ilerleyici bir gündelik yapı kurmanıza yardımcı olacak. önceliklerinizi belirleyip yolunuza oradan devam edebilirsiniz.

Yay 14 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Yaylar, bugün Ay kariyer kuşağınıza giriyor ve sizden profesyonel hayatınızın her türlü sıkıcı ayrıntısını halletmenizi istiyor. Dizginleri gevşek tuttuysanız, her şeyi yeniden kontrol altına almanızın vaktidir. Bir liste yapın ve onun üstünden gidin.

Akrep 14 Haziran 2013 Cuma
Bugün zihniniz inanılmaz derecede aktif. Benzer şekilde düşünenlerle konuşma imkanını da bol bol bulacaksınız. Her taraftan bol bol bilgi akışı olacak muazzam sosyallikte bir gün, o nedenle her ayrıntıyı kontrol altında tutmak mümkün olmayabilir. Beyninizi yorgunluktan tüketmemeye çalışın canlarım.

Terazi 14 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Teraziler, kalabalıklardan biraz uzaklaşmanızın vakti geldi. Çok sosyal olmanıza rağmen, bugün uyku ve rüya kuşağınızdaki Ay etkisi nedeniyle biraz kendi kendinize kalmayı tercih edeceksiniz. Çılgınlık ve karmaşaya biraz mola verin. Fişi çekin gitsin.

Başak 14 Haziran 2013 Cuma
Bugün Ay, burcunuzun verimli yıldızlarına giriyor ve bütün dikkatinizi ayrıntılara yöneltmenizi sağlıyor. En iyi başardığınız şeyi yapmanız, yani yeteneklerinizi kullanıp kusursuz sonuçlar almanız için ideal bir gün. Tam formunuzdasınız. Neye elinizi atsanız pırıl pırıl parlayacaksınız.

Aslan 14 Haziran 2013 Cuma
Bugünün Ay etkisi ayaklarınızı yere basıp öz değerlerinizle bağlantı kurmak için ideal. Çok pratik bir konuya da değinmek gerekirse, bu etki banka hesabınızı dengeleme konusunda bile destek sağlıyor. Hiçbir şeyi gereksiz yere karıştırmamaya dikkat edin www.nazlim.net ve basit, sade şeylere odaklanın sevgili Aslanlar. Zaman zaman dramatik sahneler yaratmak hoşunuza gider ama bu dürtüye karşı koymanın faydasını göreceksiniz.

Yengeç 14 Haziran 2013 Cuma
Ay bugün iletişim kuşağınıza girerek zihinsel bir aşırılık yaratıyor. Her şeye gereğinden fazla kafa yormamaya çalışın, sevgili Yengeçler. Çıldırtıcı analizlere girişmeden önce ilk izlenimlerinize ve sezgilerinize güvenin. Aklınızın fırıl fırıl dönmesine izin verirseniz, işler biraz kontrolden çıkabilir.

İkizler 14 Haziran 2013 Cuma
Bugünün Ay etkisi, köklerinizle bağlantı kurmanızı sağlıyor. Kendinizi biraz inzivaya çekilmiş hissedebilirsiniz, bunda da bir sakınca yok sevgili İkizler. Daima sosyal bir kelebek olmanız gerektiğini kim söylemiş ki? Sakinleşip evcimen ihtiyaçlarınızla ilgilenmek için çok iyi bir zaman.

Boğa 14 Haziran 2013 Cuma
Bugünkü gerçekçi Ay etkisi, sizin açınızdan özellikle seksi ve yaratıcı bir unsur, sevgili Boğalar. Aşk ve zevk kuşağınız aydınlanmış durumda, bu sayede romantik sezgilerinizle kolaylıkla bağlantı kurup çocuksu ruhunuzu yeniden bulabilirsiniz. Hayatınız neden iş ve görevler çevresinde dönüp dursun ki?

Koç 14 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Koçlar, Ay bugün çalışma ve gündelik rutin işler kuşağınıza giriyor. Günlerinizin akışından memnun musunuz? Kendinizi dağılmış hissediyorsanız, bu ilham verici etkiyi kullanıp organizasyon ve disiplinin büyüsünü yeniden yakalayın. Her şeyi düzene koymak iyi hissetmenizi sağlayacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.