14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 14 Ağustos 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 14 Ağustos Burç Yorumları

Balık 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Bu gece parayla ya da başka bir şeyle ilgili sıkıntıların uykunuzu kaçırmasına izin vermeyin sevgili Balıklar. Endişeliyseniz, bunun sebebi büyük ihtimalle paranoya. Yıldızlar da sakinleşmenize pek yardımcı olmuyor. Yarın hepsi geçecek, o nedenle derin nefesler alın ve gevşeyin.

Kova 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Bu gece geç saatlerde yöneticiniz Uranüs, iletişim gezegeni Merkür’le birlikte çılgın kıvılcımlar çıkaracak. Bu durum biraz endişeye yol açabilir ama esas olarak yaratıcı beklentilerle ilgili. Bir şeylerin yaklaştığını hissedebilirsiniz, bu enerjiyi bir projeye kanalize etmeye çalışın. Ne konuda çalışacağınızı kestiremiyorsanız, düşüncelerinizi toparlamak için günlük tutmaya başlayın.

Oğlak 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün atmosferde bir huysuzluk söz konusu. Bu durum, öğleden sonra ilerledikçe daha da belirgin hale gelecek. Gecenin ilerleyen saatlerinde çılgın bir enerji patlamasının ardından bu akış sona erecek. O arada endişeye kurban olmamaya çalışın. Derin nefesler alın, gerekirse bitki çayı için.

Yay 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Ay kısa bir süre sonra burcunuzun yıldızlarında olacak ama bu gerçekleşmeden önce hala bulanık bir dönemde olacaksınız. Tıpkı son birkaç gündür olduğu gibi. Ancak iyi haberlerimiz de var. işlerin değişmeye başladığı yönündeki ilk işaretleri hissetmeye başlıyorsunuz. Yüksek enerji döneminiz bu gece geç saatlerde resmi olarak başlıyor.

Akrep 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Kozmik atmosfer size bomboş bir kart daha sunuyor sevgili Akrepler. Ay bu gece geç saatlere kadar burcunuzun yıldızlarında olacak, yani fırsatı değerlendirmek için ancak birkaç saatiniz var. Yıldızlardan bu kadar muhteşem bir destek alırken, normalde cesaret edemeyeceğiniz en azından bir şeyi deneyin.

Terazi 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün her şey iyi yağlanmış bir makine gibi tıkır tıkır çalışıyor, sevgili Teraziler. Rüyalarınızı gerçeğe uyarlama ve güç kazanma konusunda özellikle başarılısınız. Duygusal durumunuz kariyer güdülerinizle tam bir uyum içinde, bu da tam olarak yaratmak istediğiniz şeyin peşinize düşebilmeniz için kusursuz bir ortam yaratıyor.

Başak 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Mars bugün erken saatlerde tam da ihtiyacınız olan enerji akışını sağlayacak sevgili Başaklar. Bu enerjiyi yazı yazmayı içeren da kontrol edilmesi için keskin bir göz gereken projeleri ilerletmek için kullanabilirsiniz. Yalnız dilinizin keskinliğine dikkat edin. İstemeseniz de sert konuşabilirsiniz. İnsanları terslemekten kaçının.

Aslan 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Yakında kurtulacaksınız sevgili Aslanlar. Son birkaç günlük duygusal iklimde ilerlemek size zor geldiyse, suratınızı asmayın. Ay bu gece geç saatlerde size daha yakın bir burca geçiyor. Coşkunuz çok kısa sürede geri dönecek, o arada işleri mümkün olduğunca ağırdan almanızda hiçbir sakınca yok.

Yengeç 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Ay bir gün daha kardeş bir su grubu burcunda, bu sayede ufkunuzu gerçekten genişletmeniz mümkün sevgili Yengeçler. Ne yapmak istiyorsunuz? Ya da nereye gitmek istiyorsunuz? Bunların ikisi de önemli. İster gerçek anlamda, ister mecazi olarak alın ama yollara düşmenizin vakti geldi. Bu defa seyahatinizin güçlü bir etkisi olmasını sağlayın.

İkizler 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün erken saatlerde insanlar biraz saldırgan olabilir sevgili İkizler. Bunun sebebi büyük ihtimalle savunmaya geçmiş olmaları. Hiçbir şeyi kişiselleştirmemeye çalışmanız büyük önem taşıyor. Özellikle beklenmedik yerlerden gelen sözlü hançerleri ciddiye almayın. Karşılık vermemek için kendinizi zor tutabilirsiniz ama patlamadığınız için sonradan memnun olacaksınız.

Boğa 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Düşük enerji döneminiz bugünün ilerleyen saatlerinde sona eriyor. Daha öncesinde, son birkaç günde ortaya çıkmış şeyleri düşünmeye vakit ayırın. Kayda değer ilişkilerinizde dikkat çekici değişiklikler söz konusuysa, bunu yapmanız daha da büyük önem taşıyor. Sezgilerinizi açığa çıkarma ve şifa bulma konusunda karşınızda çok iyi bir fırsat var, sevgili Boğalar.

Koç 14 Ağustos 2013 Çarşamba
Bugün bir yenilik hissi ve enerji patlaması, son zamanlarda hissetmiş olabileceğiniz herhangi bir üzüntüyü ya da kafa karışıklığını temizleyip götürecek. Sanki yıldızlar sizi adrenalinle doldurmak için çalışıyor, sevgili Koçlar. Ay ilkdördünde, siz de çok önemli ve kazançlı bir projeye girişmek üzeresiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.