13 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Temmuz Cumartesi Günlük Burç Yorumları 13 Temmuz 2013 Cumartesi Burç Yorumları


13 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 13 Temmuz 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 13 Temmuz Burç Yorumları

Balık 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Hareket gezegeni Mars, geçtiğimiz altı hafta boyunca yıldız haritanızın tabanında kaldıktan sonra bugün burç değiştiriyor. Bu süreçte zihinsel olarak huzursuz ve sürekli hareket halindeydiniz. Ne şanslısınız ki yeni motivasyonunuz aşka, zevke ve yaratıcılığa yönelik. Bugünden itibaren yaz sonuna dek seksi ve romantik bir dönem geçirmeye hazır olun.

Kova 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Enerji ve girişkenliği yöneten gezegen bugün burç değiştirerek aşk ve yaratıcılık kuşağınızdan çıkıyor. Bu da enerjinin zevkten işe dramatik bir şekilde kayması demek. Önümüzdeki altı hafta boyunca gündelik rutininiz ön planda. Enerjinizi ve dikkatinizi kendinizi doyurmaya ve sağlığınızı en üst seviyeye çıkartmaya yöneltin.

Oğlak 13 Temmuz 2013 Cumartesi
İlişkiler, öncelik listenizin en tepesine çıkıyor, sevgili Oğlaklar. Hareket ve enerji gezegeni, geçtiğimiz altı hafta boyunca sizi saçma denecek derecede meşgul bir şekilde çalıştırdıktan sonra, iş kuşağınızı terk ediyor. Mars, Ağuston sonlarına dek ortaklık ve sosyal anlaşmalar evinizde olacak. Enerjiniz artık başkalarına odaklanmış durumda.

Yay 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Girişkenlik gezegeni Mars bugün ilişki kuşağınızdan çıkarak dönüşüm ve seksüalite evinize giriyor ve enerjide bir değişikliği de beraberinde getiriyor. Önümüzdeki altı hafta boyunca değişmeye, sonra duygularınızın daha da derinlerine dalarak biraz daha değişmeye hazır olun. Kendinizi akışa bırakmanın tam vakti, sevgili Yaylar.

Akrep 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Yönetici gezegeniniz, bugün altı aylığına burç değiştiriyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca en derin korkularınızla yüzleştiniz ve eski benliğinizin katmanlarından sıyrıldınız. Artık güzelim kelebek kanatlarınızı açıp uçmaya hazırsınız, sevgili Akrepler. Hem de nasıl!

Terazi 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Hareket ve disiplini yöneten gezegen önümüzdeki altı hafta boyunca kariyer kuşağınızda olacak, sevgili Teraziler. Mevcut enerji, profesyonel tutkularınızı dramatik bir şekilde etkileyebilir. Demiri tavındayken dövme fırsatını bekliyorsanız, şimdi, bu yaz, bunu yapmanın tam vaktidir.

Başak 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Bugün Mars kariyer kuşağınızdan çıkıyor ve böylece profesyonel dünyanızın üzerindeki baskı da kalkıyor. Tabii bu tutkularınızın yok olacağı anlamına gelmiyor, sevgili Başaklar. Önümüzdeki altı hafta boyunca bütün dikkatinizi ve enerjinizi daha büyük hedeflerinize ve sosyal ağınızı genişletip güçlendirme fırsatlarına yöneltebilirsiniz. Dışarı çıkın ve dünyaya karışın.

Aslan 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Hareket ve büyü gezegeni bugün burç değiştiriyor ve belirgin bir enerji kaymasını da beraberinde getiriyor. Birkaç haftadır süren sosyal kargaşanın ardından, kendinizi toplamaya ve duygularınıza, hayal gücünüze ve rüyalarınıza daha fazla dikkat göstermeye hazırlanıyorsunuz, sevgili Aslanlar. Bir süre dış dünyadan kopacaksınız, bunun için sakın kendinizi kötü hissetmeyin.

Yengeç 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Hareket ve girişkenlik gezegeni önümüzdeki birkaç hafta boyunca burcunuzun yıldızlarında olacak, sevgili Yengeçler. Ciddi bir enerji patlaması yaşayacaksınız, o nedenle harekete geçmeye hazır olun. Kendinize yeteri kadar fiziksel enerji boşaltım noktası yaratmazsanız, Mars’ın getireceği baskının sizi huysuzlaştırabileceğini de unutmayın.

İkizler 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Hareket gezegeni, önümüzdeki birkaç hafta kalmak üzere para kuşağınıza giriyor, sevgili İkizler. Şu anda enerjiniz, ciddi bir gelir elde etme motivasyonunuza yönelmiş durumda. Tabii gelir olanaklarınızı artırma konusunu kafaya takıp önceliklerinizi gözden kaçırmayın. İnsanın parası olması harika bir şey ama her şey paradan ibaret değil.

Boğa 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Hareket gezegeni bugün burç değiştiriyor ve vurguyu iletişim, yazışma ve rekabet konularına yöneltiyor, sevgili Boğalar. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinizi ifade etmek için her zamankinden yoğun bir motivasyon hissedebilirsiniz ama bunun sizi illa da haklı çıkmak isteyen bir inatçılığa sürüklemesine izin vermeyin.

Koç 13 Temmuz 2013 Cumartesi
Yönetici gezegeniniz Mars, bugün yıldız haritanızın tabanına geçiyor ve bütün vurguyu evle ilgili konulara yöneltiyor. Şu anda evinize ve ailenize muazzam yoğunlukta bir enerji ayırabilirsiniz. Önümüzdeki altı hafta her şey ailenizle ve dostlarınızla ilgili. Aile arasında dramatik sahneler yaratmaktan ve geçmişteki acılara takılıp kalmaktan kaçının.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.