13 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 13 Şubat 2012 Burç Yorumları

13 Şubat 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları13 Şubat 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları13 Şubat 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 13 Şubat 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Koçlar saat 06:47 itibariyle boşluk etkisi sona erecek olan Ay, Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. Başkalarından farklı ve özel olan yanlarımızı ortaya çıkarabileceğimiz bir gündeyiz. Çünkü buna fazlasıyla ihtiyaç duyabiliriz. Birilerinin yoldaşı olmak, birilerine yol gösteren biri olmak hoşumuza gidebilir. Ancak bu sanılmasın ki, birileri bizi onaylasın veya takdir etsin derdindeyiz. Hayır bilakis, dostlarımızla çevrelenmek ve insani duygularımızı paylaşmak amacındayız. Dünyada olan bitene, insanca bakmak, varolouşumuzun ardındaki gerçeklerin farkında olduğumuz bugün bazı sivri yanlarımızı öne çıkarsak da, bunun kimsenin kalbini kırması mümkün değildir.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ne istediğimizi bilerek ilerlemenin, sıra dışı bir şekilde kendimizi ifade etmenin, yeniye yer açmanın işaretidir. Eski yanılgılarımızı bir yana koyarak, yaşamın mucizevi bir armağan olduğunun bilinci içinde günümüzü değerlendirebiliriz. Böylelikle günlerdir üzerimizde oluşan gerginliği boşaltarak rahatlayabiliriz.

BOĞA burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Boğalar saat 06:47 itibariyle boşluk etkisi sona erecek olan Ay, Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. Kendinizle ve dünya ile bir olduğunuzda daha özgür bir şekilde sesinizi duyurabileceğiniz gündesiniz. Hayatınızı zorlaştıran yanılgılardan kurtulmanızı ve her şeyin mükemmel olduğunu hissedebilmenizi sağlayacak bu enerji, bilincinizi aydınlatıcıdır. Endişelerinizden arınmak için yapmanız gereken tek şey, kendinizin farkında olmaktır.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan olumlu görünüm, kariyer hayatınız veya genel olarak yaşamınızı ilgilendiren meselelere, farklı bir pencereden bakabilmenizi sağladığından, neden bazı konularda zorlandığınızı anlayabilirsiniz. Sezgileriniz sizi bir ışık gibi takip ederek, şunu yapabilirsin veya bunu yapman zor olabilir diyerek uyarır. Eğer bir şeyler umduğunuz gibi gitmiyorsa, geriye çekilerek düşünmelisiniz. Tepki vermek veya pes etmektense biraz durup olanı biteni kafanızın içinde oturtmak gayet yararlı olabilir. Bu sayede değişik çıkış yolları keşfetmiş olursunuz.

İKİZLER burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili İkizler, boşluk etkisi saat 06:47 itibariyle sona eren ve bu saat itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, maceracı ruhunuzu harekete geçirerek hayatın farklı yüzünü keşfetmenizi sağlar. Sizi neşelendiren, beceriler geliştirmenizi sağlayan, kimseye uymak zorunda kalmadan günü şekillendirmeniz kolaylaşır.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki hoş görünüm sayesinde özel biri olduğunuzu düşünürsünüz. Tavırlarınızla, hayata bakış açınızla, öyle fazla derinlerde kaybolmayışınızla zaten farklısınız. İnsanlar kimi zaman sizi fazla meraklı biri olarak görseler de, size imrendiklerini biliniz. Çünkü siz kendinize neyin gerekli neyin gerekmediğini güçlü zekanızla gayet iyi bilirsiniz. Güne baktığımızda, hızlı ve aktif hareket edebilmeniz sayesinde işlerinizi kolaylıkla bitirir, yeniliklere çabuk uyum sağladığınız için şaşırmaz, değişimden yana şansınızı kullandığınız için eskinin üzerinde pek durmazsınız. Bu olumlu tesirler altında günün gayet verimli geçeceğini söylemek mümkündür.

YENGEÇ burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Yengeçler Cuma günümüz saat 06:47 itibariyle etkili olacak Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Kuruntuları yana koyarak kendinize, becerilerinize güvenmenin işareti olan bugünü olumlu şekilde değerlendirmek için değişime açık yüreklilikle EVET demekte fayda var. Başkalarıyla iyi geçinmek için bugün taviz vermek zorunda değilsiniz. Birileri mutlu olacak diye düşünmek yerine, önce siz ne kadar mutlusunuz bunu düşünmelisiniz.

Tamam belki tek başına hareket etmek kimi zaman zor, lakin herkes kendi payına düşen sorumlulukları bilmeli. Eğer sonunda sizin gibi biriyle beraber olacaksa elini taşların altına koymayı bilmeli. Yani mutluluklar gibi sıkıntıların da paylaşarak giderilmesi lazım. Yoksa hayatın sadece keyifli anlarında beraber olmanın bir anlamı yok. Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm özgürlüğün ilanı gibidir. Bu özgürlük, kişinin seçimlerinde kimseye hesap vermek zorunda olmayışı, kendi yolunu kendi seçmesi anlamına gelir. Belki de artık geçmişle veda etme zamanı geldi ne dersiniz dostlarım?

ASLAN burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Aslanlar, Cuma günümüz saat 06:47 itibariyle Kova burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Kurallar çerçevesinde hareket etmekten ziyade, ortama canlılık ve renk katacak yeni gelişmeleri uygulamak bugün gayet kolaydır. Zaten rekabetin oldukça kızıştığı günümüzde liderliği ele geçirmek için bu kesinlikle şart. Özellikle işiniz belli bir kitle üzerinde egemen olmaksa, hızlı düşünmeniz gerektiğini siz de biliyorsunuz.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, taviz vermeden düşüncelerinizi açık bir dille ifade etmeniz ve kafanızın içindeki hedefe ulaşma arzunuzu perçinler. Kısa süreli bir etki gibi gözükse de, kırgınlıkların sona ermesini destekleyicidir. Bu durum doğal olarak neşelenmenizi sağlayıcıdır. Kendinizi en rahat anlamda ifade edeceğiniz enerjiler altında olacağınız bugünün sizler açısından gayet olumlu geçeceğini söyleyebilirim.

BAŞAK burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Başaklar Cuma günümüz saat 06:47 itibariyle Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Arkadaşlık ve sosyal çevrenizle alakalı konularda etkili olan bu yansıma, geçmişte yaşanan bazı olayların tekrar önünüze çıkması anlamı da taşıyabilir. Kimileriniz, çok eskiden tanıdığınız bir dostunuzla aranızda oluşmuş ve bu yüzden de uzun aylar veya yıllar boyunca görüşmemenize neden olan bir sorunu çözüme kavuşturma olanağı bulursunuz. Dostluğa verdiğiniz önem ve üzerinden geçen bunca zaman sonra onu affetmeyi düşünebilirsiniz.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasında olumlu görünüm sizi rahatsız eden bazı kişilerle ilgili düşünmenin günüdür. İnsanız türlü zaaflarımız var, bu yüzden hatalar yapabiliyoruz, doğal olarak can bildiğimiz insanlar da bunu yapabiliyor. Oysaki hayat çok kısa ve kırgınlıkların bir şekilde son bulması, affetme denilen o büyük olgunluğun gösterilmesi son derece erdemli bir davranış. Şu an içinizden -Nereye kadar dediğinizi duyar gibiyim. Ancak karşınızdaki kişi sizin için gerçekten değerliyse ve kapıları kapatmakla daha fazla üzülecekseniz o zaman gelin bugünkü enerjinin himmeti altında yine büyüklük sizde kalsın. Ne dersiniz?

TERAZİ burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Teraziler, saat 06:47 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, üstesinden gelemediğiniz konularda zekice hareket ederek uygun çıkış yolları bulabilmenin simgesidir. Bu konular maddi olabileceği gibi, eşiniz, partneriniz veya karşı cinsle aranızdaki paylaşımı da kapsayabilir. Başarılı bir gün geçirmek için öncelikle yapılması gereken kayıp-kazanç çerçevesi içinde olayları bütünleştirmektir. Eğer yaşadığınız ilişkide eşitsizlik varsa, birinizin inandığı değerler diğeriyle örtüşmüyorsa, taraflar birbiri üzerinde gerek cinsel gerekse farklı nedenleri bahane ediyorsa zaten bu beraberlik miladını doldurmuş demektir. Etraflıca düşünmek ve ilerisi adına akıllı davranmak gerekir.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan görünüm, çıkarlarımızın farkında olarak kararlarımızı vermemiz anlamındadır. Bu durumda insan tedirgin olabilir. Ya açıkta kalırsam veya zor duruma düşersem. Oysaki Ay-Kova burcu günlerinde bilinç aydınlıktır. Orijinal çıkış yolları keşfetmek kolaylaşır. Onun için tedirgin olmanıza gerek yoktur.

AKREP burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Akrepler saat 06:47 itibariyle Ay- Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. – Hayatta gerçekten değerim verdiğim en önemli şey ne? İşte bu soruya cevap vermenin günü. Bazılarınız aşk diyebilir, kimileri para veya gereksinim duyduğu bir şeyi söyleyebilir. Bunlar kişiden kişiye değişse de, Uranüs yönetimindeki Ay günlerinde genel olarak en çok arzu edilen olgu, Özgürlüktür. Yani kişinin dilediği gibi hareket edebilmesi, kendine göre hayatını şekillendirmesinin rahatlığı. Size sormak istiyorum. Günümüz dünyasında sizce kaç kişi sabah işe gitmek için hevesle yatağından kalkıyor veya kaçımız geçmişe sünger çekerek kendi istediği gibi yolunu çizebiliyor.

Ay-Kova burcu seyir günlerinde sıra dışı düşünmek, sorgulamak, sorguladığı konu üzerinde fikirlerini ifade etmek kolay olduğuna göre eminim cevabınızı dürüst bir şekilde vereceksiniz. Saat 14:32 Ay-Uranüs olumlu görünümü altında kişi, başkalarının etkisi altında kalmadan kendi gerçeğinin peşinden gitmek isteyebilir. Duyguları ve ihtiyaçları söz konusu olduğunda bunları karşılamak için olanca gücüyle mücadele edebilir. Böylelikle neyi isteyip neyi istemediğini ortaya koyabilir.

YAY burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Yaylar burcunuzun farklı yönlerini ortaya çıkartıcı Ay-Kova burcu seyri saat 06:47 itibariyle etkili olacak. İçinizden geldiği gibi hareket etmenizi, bireyliğinizi ön planda tutmanızı, karşı cins üzerinde ve bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmeniz bugün daha kolay. İlişkiniz olsun veya olmasın bugün arzuladığınız tek şey, sıra dışı, sürpriz dolu bir gün geçirmektir. Amaç hayatın keyifli güzel yanlarının biraz olsun tadını çıkarmak ve kendinize şöyle bir gelerek rahatlamak.

Nitekim saat 14:32 de, Ay-Uranüs arasında gerçekleşecek olumlu açı, kendinizi bir yere, bir duruma veya bir plana bağlı hissetmeden günü şekillendirmenizde joker kartınızdır. Sınırlanmaya kırmızı ışık, özgürleşmeye yeşili yaktığınız bugün fikirlerinizi kolaylıkla dile getirirsiniz. Keyfinizi biri veya bir şey kaçırdığında –Dur bakalım günümü zehir etme arkadaşım diyerek yol verebilirsiniz.

OĞLAK burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:47 itibariyle Ay, sıra dışı Kova burcunda seyrine başlıyor. Toplumsal alanda kazanmak ve kendinizi farklı yönlerinizle göstermek istediğiniz bugün becerikliliğinizle her işin altından kalkabilirsiniz. Amacınız dışa açılmak ve kendinizi tanıtmak ise, işte size joker bir gün. Değerlendirmek için elden geldiğince pratik olmaya çalışın. Bir işi başkalarından daha farklı bir şekilde gerçekleştirmek için sıra dışı yönlerinizi açığa çıkartın. O içinizde duran orijinal insanı hapsetmeyin.

Saat 14:32 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan hoş görünüm, parasal meselelere ilginç bir şekilde ve akıllıca yanaşmanızı sağlayıcıdır. Öyle çıkış yolları bulursunuz ki, bunları daha önce neden düşünmediğinize hayret ederseniz. Karşıt burcunuz Marsın sizi bastırmasına izin vermeyin. Hedefinize kitlenin ve onu tam on ikiden vurmak için hazırlanın.

KOVA burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Kovalar bugün Ay ışığı emrinize amade dersem abartmamış olurum. Saat 06:47 itibariyle etrafınızda bulunan insanları, size inanmaları için ikna etmeye çalışmak yerine, işinizi bildiğiniz şekilde yapabilirsiniz. Aslında sizin kimsenin hiç bir zaman aklına ihtiyacınız yok. Çünkü Merkürün bir üst gücü olan yöneticiniz Uranüse sahipsiniz. Farkındalık gücü yüksek olan kişilersiniz. Bir şey aklınıza esti mi, kuralmış yasakmış diye düşünmeden doğru bildiğinizi yapan kişilersiniz. Bugün ayın güçlü rehberliğinde, özgürce seçimlerde bulunarak yol alabilirsiniz.

Saat 14:32 itibariyle yöneticinizle olumlu görünüm yapacak Ay, joker kart değerindedir. Hangi konuda çıkmazınız varsa, çabucak çözüverir, hangi alanda söz sahibi olmak istiyorsanız sesinizi duyurabilirsiniz. Bunu yaparken, birileri sizi beğensin, el üstünde tutsun diye derdiniz yoktur. Bana göre doğrusu budur diyerek hevesle öne atılabilirsiniz.

BALIK burcu 13 Şubat 2012 yorumu

Sevgili Balıklar saat 06:47 itibariyle Kova burcunda ışıldayacak Ay, her burcun farklı ve özgür yanlarının ortaya çıkmasını sağlıyor. Hani şu bazen adını koyamadığımız ancak çoğu zaman şaşırdığımız çılgın hallerimiz var ya, işte günlük enerjimiz bunun ortaya çıkmasını teşvik ediyor. Kim demiş Balıklar sürekli geriye çekilir, sus pus oturur diye. Bilakis dışarıdan görülmese de, fantezi dünyaları oldukça renklidir. İşte bugün o yanınızı ortaya çıkaran etkiler mevcut. Geçmişin üstünde deletleyen, yeniye yer açmak için sizi itekleyen bugünkü enerjiniz moralinizi epeyce yükseltebilir.

Saat 14:32 Ay-Uranüs görünümü altında merak ettiğiniz ne varsa bizzat dokunarak, inceleyerek, gidip yerinde görerek, keşfedebilirsiniz. Özgürce fikrinizi ortaya koyabilir, gerekirse direterek kabul ettirebilirsiniz. Kazanmak için farklı olana yönelmeniz bu görünüm altında kolaylaşır. Hızlıca bilgi edinerek, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak sesinizi duyurabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.