13 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Nisan Cumartesi Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2013 Cumartesi Burç Yorumları


13 Nisan 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 13 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 13 Nisan 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 13 Nisan Burç Yorumları

13 Nisan 2013 Terazi Burcu Yorumu
Çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürmeyi başaracaksınız. İçinizden farklı istekler uyansa bile bunları şimdilik kendinize saklayacaksınız. Dikkatinizi kendinize yöneltebilir, sorunları büyütmeden çözümleyebilirsiniz.

13 Nisan 2013 Akrep Burcu Yorumu
Son derece güçlü istekler ve büyük beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmayı başarabilir, yorgunluk hissetmeden çalışabilirsiniz. Cinsel potansiyeliniz yükseliyor.

13 Nisan 2013 Yay Burcu Yorumu
Dikkatinizi yönelttiğiniz konuda yepyeni gelişmeler olacak. Beklentileriniz doğrultusunda alacağınız bazı haberlere duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Ancak bu durum akşam saatlerinde değişebilir.

13 Nisan 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Zihinsel aktivitenizin güçlü ve çok geniş spektrumlu olması, sizi herkesten ayıran bir özellik ve siz bunu başarıyorsunuz. Sadece ısrarcı tutumunuzdan vazgeçmeli ve acele etmemelisiniz.

13 Nisan 2013 Kova Burcu Yorumu
Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor.Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün. Bugün, karışık problemlerin üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

13 Nisan 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızla size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

13 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu
Son derece hareketli günler geçiriyorsunuz. Yeni istekler ve farklı planlarınız olabilir. Harekete geçmek istediğiniz konuyla ilgili yeni gelişmeler olacak. Sabırlı ve sakin olmak için gayret gösterin. Öfkeli davranmayın.

13 Nisan 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sakin ve huzurlu olacağınız bir gün. Çalışmalarınızı rahat bir biçimde sürdürmeye devam edeceksiniz. İçinizden gelen istekleri denetleyebilir, olayların gelişmesini bekleyebilir, canlı ve neşeli davranabilirsiniz.

13 Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu
Karşılaştığınız bir habere ani tepki gösterebilirsiniz. Duygularınız kontrol etmeye çalışın. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bugün dalgın olacağınız bir gün. Eski bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz.

13 Nisan 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bazı gelişmeler tam beklediğiniz gibi olacak. Büyük bir enerjiyle yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Ancak, yatırımlar yaparken tedbirli davranmalısınız. Büyük istekler ve yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

13 Nisan 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bugün yatırımlarınız konusunda büyük beklentiler içine girebilir sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik farklı isteklerinizi ve yaşantınızı yeniden düzenlemek için harekete geçebilir, dostlarınızın ve yakınlarınızın yardımlarını alabilirsiniz.

13 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
Neredeyse unuttuğunuz eski bir dostunuzla karşılaşabilir, heyecanlı ve duygusal davranışlarda bulunabilirsiniz. Dikkatinizi bir tek noktaya odaklamaya özen gösterin. Dikkat dağınıklığı yüzünden sorun çıkabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.