13 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Nisan Cuma 2012 Günlük Burç Yorumları 13 Nisan 2012 Burç Yorumları

13 Nisan 2012 Cuma Günlük Burçlar – 13 Nisan 2012 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

13 Nisan 2012 Koç Burcu
Oldukça enerjik olduğunuz bir gün. İçinizdeki fazla enerjiyi atmak için bazı aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken aşırıya kaçmamalısınız. Öte yandan kişisel gelişiminizle ilgili bazı atılımlarda bulunabilirsiniz. Öğrenmeye açık olduğunuz bir dönemdesiniz.

13 Nisan 2012 İkizler Burcu
Bugün duygusal açıdan hassas ve kırılgansınız. İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Tepkilerinize dikkat etmeli ve duygularınızı kontrol etmelisiniz. Öte yandan iş yerinizle ilgili düzen değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun!

13 Nisan 2012 Yengeç Burcu
İş hayatınızda yoğun bir gün sizi bekliyor. Birçok işi aynı anda yapmak durumunda kalabilir, kendinizi sıkılmış ve bunalmış bulabilirsiniz. Öte yandan yaşayacağınız ani bir olay moralinizi oldukça fazla bozacak. Kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz.

13 Nisan 2012 Aslan Burcu
Aşk ve yeni bir birliktelik için oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Başkasından beklediğiniz bazı destekleri alamayabilirsiniz. Hayalci olmamaya çalışmalı ve gerçekçi hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise önemli görevler üstlenebileceğiniz bir dönem.

13 Nisan 2012 Başak Burcu
Ailenizle ilgili konuların önem kazanacağı bir gün olabilir. Aile büyüklerinizle aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir. Öte yandan hayatınızla ilgili bazı sürpriz kararlar alabilir, yaşam tarzınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

13 Nisan 2012 Terazi Burcu
Geçmişte yaşadığınız bir olayı tekrar hatırlayabilir ve bu konu üzerine düşünceli bir ruh haline girebilirsiniz. Pozitif olmalı ve negatif düşüncelerinizden arınmalısınız. Zira bu ruh haliniz işinizdeki çalışma enerjinizi düşürebilir. İşinize odaklanmanız gereken bir gün.

13 Nisan 2012 Akrep Burcu
Bugün maddi konularla uğraşabilirsiniz. Maddi kayıplara karşı risk almaktan uzak durmalısınız. Dikkatli adımlar atmalı ve kendinizi güvenceye almalısınız. Öte yandan iş yerinizde yapılan dedikodulardan uzak durun!

13 Nisan 2012 Yay Burcu
İşinizle ilgili radikal bir karar alabilirsiniz. Yaşayacağınız bazı değişimler sizi olumlu yönde etkileyecek ve motivasyonunuzu arttıracak. Aşk hayatınızda ise partnerinize karşı hoşgörülü bir yaklaşım sergilemelisiniz.

13 Nisan 2012 Oğlak Burcu
Bugün kontrolünüz dışında gelişecek bazı olaylar moralinizi bozabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber ya da sizi ziyarete gelecek sürpriz bir kişi hayatınızla ilgili ciddi bir karar almanızı sağlayabilir.Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir süreçte bulunuyorsunuz.

13 Nisan 2012 Kova Burcu
Gelecekle ilgili kararlar aldığınız, planlar yaptığınız bir süreçtesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte eğlence amaçlı organizasyonlar düzenleyebilir ve yakın çevrenizle birlikte hoş vakitler geçirebilirsiniz. Öte yandan harcamalarınıza dikkat!

13 Nisan 2012 Balık Burcu
Bugün iş yerinde özgür olmak isteyebilir ve kendinizi sorumluluklarınızdan kurtarmaya çalışabilirsiniz. Kendinizi sınırlamanız gereken bir gün. Öte yandan çevrenizde oldukça popülersiniz.Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

13 Nisan 2012 Boğa Burcu
Belirli bir manevi geleneği ile ilişkili uzak bir yere, belki hava, Toros tarafından bir seyahat planlıyorsanız mı? Mısır, Meksika, ya da İsrail gibi sıcak yerlerde şimdi özellikle cazip olabilir. Siz bir grup arkadaşıyla birlikte gidiyor olabilir. Eğer böyle bir yolculuk düşünüyor yoksa, bunu düşünüyorum. Siz böyle bir gezi bazı şaşırtıcı anlayışlar ve âyetlerini alabilirsiniz. Şimdi planlama başlayın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.