13 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Mart Salı 2012 Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2012 Burç Yorumları

13 Mart 2012 Salı Günlük Burçlar – 13 Mart 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 13 Mart 2012 yorumu
İş alanlarınızda geçmişten halledilmemiş meseleler sizi sinirli kılabilir. İş yoğunluğunuz nedeniyle hastalıklara açık olabilirsiniz. Size emrivaki yapıldığında tepkileriniz yüksek oluyor ama sonra çok pişman oluyorsunuz.

BOĞA burcu 13 Mart 2012 yorumu
Bugün, sosyal çevre ortamlarınızda veya özel hayatınızda sinirli davranışlar sergileyebilirsiniz. Ufacık bir olayda çileden çıkmaya müsait olabilirsiniz. Başkalarının fikirlerine karşı kendi fikirlerinizi yetersiz bulmamalısınız.

İKİZLER burcu 13 Mart 2012 yorumu
İş alanlarınızdaki yoğunluklarınız, ev ve aile ortamlarınıza sinirli yapınızı yansıtmanıza neden olabilir. Öfkenizi kontrol etmeye çalışmanız yararınıza olacak. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızın ilgisi sizin üzerinizde olacak.

YENGEÇ burcu 13 Mart 2012 yorumu
Bugün, zihinsel konularda kendinizi sinirli bulabilirsiniz. Yakın çevrenizin sorunları kolay tepki vermenize neden olabilir. Ay’dan alacağınız etkilerle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Gün içinde heyecanınız yüksek olacak.

ASLAN burcu 13 Mart 2012 yorumu
Ağır hareket edecek ve düşüncelerinizi dile getirmekte isteksiz olacaksınız. Hızlı bir iş programınız varsa bugün dikkatli olmalısınız. Parasal konularda çabuk sinirlenmeye açık olabilirsiniz. Para girişleri ve çıkışlarınızı iyi kontrol edin.

BAŞAK burcu 13 Mart 2012 yorumu
Özel hayatınızda sinirli davranmamaya özen göstermeniz gerekiyor. Sevdiğiniz insanın size karşı sinirli tavırları oluşabilir. Bunlara tepki vermemeye özen gösterin. Kalabalık ortamlarda yer almak veya dışarıda olmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ burcu 13 Mart 2012 yorumu
Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar, çalışıyorsanız iş ortamlarınızda sinirli olmanıza neden olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeli ve olayları gereğinden fazla büyütmemelisiniz. Sosyal ortamlarda daha etkili hareket edebilirsiniz.

AKREP burcu 13 Mart 2012 yorumu
Aşk hayatınızda veya sosyal ortamlarınızda sinirli olmamaya ve bazı konularda hızlı tepkiler vermemeye çalışmalısınız. Kendinizi rahatlatmak için dış ortamlarda bulunmak ve farklı kişilerle görüşmek işinize yarayabilir.

YAY burcu 13 Mart 2012 yorumu
Çalışıyorsanız; iş alanlarınızdaki aksiliklerin özel hayatınızda sizi sinirli ve tepkili kılmasına izin vermeyin. Tam tersi durumlar da oluşabilir. Moralinizi kolay bozmazsanız güzel bir gün geçirebilirsiniz. Aile hayatınız huzurlu.

OĞLAK burcu 13 Mart 2012 yorumu
Uzak çevrenizin müdahaleleri, yakın çevre iletişiminizde sinirli davranmanıza yol açabilir. Zihinsel konularda dengenizi koruyun. Özel hayatınızda koşullar elinizde olmayacak. Gününüz karşı tarafın isteklerine göre şekillenecek.

KOVA burcu 13 Mart 2012 yorumu
Bugün, parasal konularda sinirlerinize hâkim olamayabilirsiniz. Para alacakverecek dengesini iyi ayarlamaya çalışın. Geleceğinize umutla bakmalı ve en ufak bir sorunda kendi enerjinizi aşağıya çekmemeyi öğrenmelisiniz.

BALIK burcu 13 Mart 2012 yorumu
Özel hayatınızda sinirli yapınız devreye girebilir. Sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmamaya özen göstermelisiniz. Karşı taraf da size karşı böyle tavırlar sergileyebilir. Hayatın güzel ve pozitif yönlerine odaklanmaya çalışın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.