13 Haziran 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Haziran Çarşamba Günlük Burç Yorumları 13 Haziran 2012 Çarşamba Burç Yorumları

13 Haziran 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 13 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 13 Haziran 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

13 Haziran 2012 Koç Burcu Yorumu
Bugün maddi konularda rahatlama sağlayacak bir başarı kazanacak veya birşeyler elde edeceksiniz. Bu durumun çevrenizde bulunan bazı kişilerin kıskançlığını çekme ihtimali de güçlüdür. Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir ve bazı insanlar size karşı kışkırtılabilir. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız sizin aleyhinize gelişebilir. Ne olursa olsun insanlarla görüştüğünüz bir konuda aşırı istekliliğinizi belli etmemeniz ve kendinizi ağırdan satmanız gerekiyor. İşi veya konuyu kaybetmekten korkup yumuşamayın. Sonunda kazançlı çıkan siz olacaksınız.

13 Haziran 2012 Boğa Burcu Yorumu
Bugün düşündüğünüz bir iş veya aşk ilişkisinin birden bozulduğuna tanık olabilirsiniz. Önemli olan olayın gerçekleşmesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, bu konunun zaten size fayda getirmeyeceğiniz bilin yeter. Bunun yerine karşınıza çok daha başka bir fırsat çıkacak ve diğerini size unutturacaktır. Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız. Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konuda, aslında çok güçlü durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir şevkle yaklaşacaksınız.

13 Haziran 2012 İkizler Burcu Yorumu
Bugün çok hızlı tepki vermeniz gerektiren ve geçerli çözümler bulmak zorunda olacağınız bazı olaylarla karşılaşmanız mümkündür. Bunlara karşı hazırlıklı olmanız ve faka basmamanız gerekiyor. Eğer çalışan bir İkizseniz üstlerinizin, çalışmayan, okuyan ya da ev kadını olan bir İkizseniz eş, baba gibi üzerinizde otorite sahibi olan birisinin sizi çok gururlandıran bir davranışıyla karşılaşabilirsiniz. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde uyku düzenizi korumanız ve düzenli gıda almaya dikkat etmeniz gerekiyor.

13 Haziran 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün durup dururken sizinle samimiyet kurmaya çalışan kimselere dikkat etmelisiniz. Bu kimseler sizi, erkekseniz maddi, kadınsanız cinsel açıdan istismar etmek düşüncelerinde olabilirler. Bugün ayrıca sizi telaşlandıracak ve ilgilendiğiniz konulardaki motivasyonunuzu sarsacak bazı haberler alabilirsiniz. Dayanağı olmayan asılsız haberlere kesinlikle inanmamalısınız. Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. İş yerinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez. Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak telaşlanacak birşey yok.

13 Haziran 2012 Aslan Burcu Yorumu
Bugün pek şanslı olduğunuz söylenemez. Ancak bu konulardaki şanssızlığınız da aşırı harcama yaparak bütçenizi zorlama eğiliminde olmanız ve borç vererek para kaybetmekle sınırlı. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün borç verdiğiniz takdirde ileride bu borcu alma ihtimaliniz biraz zayıf. İmzalayacağınız herhangi bir anlaşma, kontrat gibi hukuksal konularda problemler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz haberler bugün de size ulaşmayabilir.

13 Haziran 2012 Başak Burcu Yorumu
Bugün bazı hareketlenmeler olabilir. Karşınıza çok fazla etkileneceğiniz bir kişi çıkabilir. Sevdiğiniz yakılarınızın sizin için hazırladıkları bir sürpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün bu insanları arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Aksi takdirde paranızı boş yere anlamsız işe yaramayan şeylere harcayabilirsiniz.

13 Haziran 2012 Terazi Burcu Yorumu
Bugün işyerinizde olumlu gelişmeler kaydetmeye devam edeceksiniz. Yeni bir takım ortaklıklara girebilir değişik iş alanlarına kaymak üzere girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu arada mektupla ya da telefonla size ulaşacak sürprizlerle dolu ilginç haberler alabilirsiniz. Bugün fazla tereddüt etmekten kaçınıp, gerektiği zaman, gerekeni yapmak için harekete geçmelisiniz. İşlerinizi başarıyla yürütecek şansa ve enerjiye sahipsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alabilir, gösterdiğiniz performans sayesinde üstlerinizin takdir ve beğenisini kazanabilirsiniz.

13 Haziran 2012 Akrep Burcu Yorumu
Bugün her konuda elinizi çabuk tutmanız gerekebilir. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz ancak sizinle ayni şeyleri isteyen başkalarının olması nedeniyle daha atik davranmanız gerekiyor. Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırabilirsiniz. Siz bir Akrep erkeğiyseniz şanslı bir gündesiniz. Yolunda gitmeyen her işinizi düzeltebilirsiniz. Bazı sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmışsanız onlardan kurtulacaksınız. Şayet bir kadınsanız bugün Akrep erkeklerinin tersine şanssızsınız ve mümkün olduğu kadar her konuda pasif kalmalısınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun, çevrenizde karşı cinsten, sizi oldukça beğenen fakat belli etmeye cesaret edemeyen bir kimse olduğunu öğrenebilirsiniz.

13 Haziran 2012 Yay Burcu Yorumu
Bugün alışılmadık şeylerden uzak durmalısınız. Önceden bilmediğiniz bir yerde yemek yemeniz bile kötü olabilir. Bilmediğiniz olaylara girmemeli, yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurmamalısınız. Çevrenizdekilere anlayışsız davranma eğilimindesiniz. Özellikle duygusal ilişkilerde karşınızdakilerin hislerini anlamak istemeyebilirsiniz veya yanlış anlayabilirsiniz. Karşınızdaki kimselerin yaklaşımlarını daha olumlu değerlendirmeli ve sıcak karşılıklardan çekinmemelisiniz. Bir toplantı organize etmek, dostlarınızı ağırlamak gibi şeylerle ilgilenmeniz de olasıdır.

13 Haziran 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün biraz tembellik yaparak hareketsizlik geçirme eğilimindesiniz. Ancak bir an önce silkinip, ilgilendiğiniz her konunun üzerine düşmeniz gerekiyor. Büyük başarılar kapınızda fakat siz kapıyı açmaya üşenirseniz kaçıp gidebilirler. Canınızı sıkan kişilere doğrudan karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir. Siz bir kadınsanız duygusal ilişkilerde şanssızsınız. İncir kabuğunu doldurmayacak nedenler yüzünden birlikte olduğunuz erkek tarafından kalbiniz kırılabilir. Meseleyi fazla büyütmeden kapatırsanız kazançlı çıkarsınız.

13 Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu
Yakınlarınızla biraz daha candan ilgilenmelisiniz. Bu şekilde davranmaya devam ederseniz gerçek uzaklaşmalar kaçınılmaz olur. Sonradan asıl niyetinizin bu olmadığını anlatmakta çok zorlanırsınız. Bugün ayrıca iki değişik konu arasında kararsız kalabilirsiniz. Zamanınız ancak birisini ele almaya yetebilir. Bu gibi durumlarda size çekici geleni, doğrudan ilgilendiğinizi tercih ederseniz daha kazançlı olursunuz. Dalgın olabileceğiniz bir gündesiniz ve bazı fırsatların farkına varmayabilirsiniz. Bunları sonradan farkederseniz çok üzülürsünüz.

13 Haziran 2012 Balık Burcu Yorumu
İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı karışıklıklar çıkabilir. Bunu halledebilirseniz artı puan toplayabilirsiniz. Bugün ayrıca size söz verilen birşeyi elde edebilmek için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bunu yapmaz da insanların kendiliklerinden sözlerini tutmalarını beklerseniz haksızlığa uğramanıza da göz yummuş olursunuz. Ayrıca çevredeki bazı kimselerin sizi kolay lokma olarak kabul etmeleri de olasıdır. Hakkınızı korumak için herşeyi yapmalısınız. Bugün harcama yapmaktan kaçındığınız bir durum için sonradan pişman olabilirsiniz. Geç kalmış sayılmazsınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.