13 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Eylül 2013 Cuma Günlük Burçlar13 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 13 Eylül 2013 Cuma
Son birkaç haftadır arkadaşlarınızı ihmal ettiyseniz, bugün çetenizle temasa geçip onlarla birlikte olmaya zaman ayırmanız için kusursuz. Kend hayal dünyanıza kapılıp gidiyor, sonra da yalnızlıktan şikayet ediyorsunuz. Yeniden bağ kurma vakti sevgili Balıklar.

Kova 13 Eylül 2013 Cuma
Bugün zihninizin daha akılcı tarafı iş başında ama bu suçluluk duygusuna yenik düşmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Hayatınızın gerçek önceliklerini yakalamak konusunda asla geç kalmış sayılmazsınız. Gereksiz yere dikkatinizi dağıtan unsurlardan kurtulun yeter.

Oğlak 13 Eylül 2013 Cuma
Ay bugün burcunuzun yıldızlarına giriyor ve sizi formunuzun zirvesine taşıyıp ışıl ışıl parlamanızı sağlıyor. Işten aileye ve aşka kadar bütün meselelere çeki düzen vermenizin tam vakti. Şu anda her şey muhteşem bir akış halinde.

Yay 13 Eylül 2013 Cuma
Ay bugün burcunuzun yıldızlarından çıkarak para kuşağınıza giriyor. Ayaklarınızı yere basmanızın vakti geldi canlarım. Sağduyunuzu bulmanızı sağlayan şeylere sıkı sıkı sarılın ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca finansal konulara özel bir dikkat gösterin. Elinize geçeni har vurup harman savurmamalısınız.

Akrep 13 Eylül 2013 Cuma
Bugünkü Ay enerjisi zihninizin işe yatkın kısmını göreve koşmanızı ve aşırı duygusallığı bir tarafa bırakmanızı istiyor. Duygularınıza teslim olmanızın zamanı değil. İnsanlar sağduyulu olmayan her davranışa karşı hoşgörüsüz. Dikkatinizi daha üretken bir şeye verin.

Terazi 13 Eylül 2013 Cuma
Bugün evle ve aileyle ilgili meselelere büyük bir vurgu var sevgili Teraziler. Özellikle e akrabalarla ilgili daha duygusal olunması gereken konularda alışılmadık derecede ciddileşebilir, neredeyse iş havasına bürünebilirsiniz. Bunu yapmanın doğru olduğuu düşünseniz bile sevdiklerinize karşı katı kalpli ve soğuk davranmamaya çalışın.

Başak 13 Eylül 2013 Cuma
İş arkadaşlarınız arasındaki gerilim yüksek olsa da, siz bugün gereksiz streslere girmeden her şeyi kolayca atlatacaksınız. Bunun sebebi, sizinki gibi bir toprak burcunda olan Ay’ın size sağladığı güçlü pozitif enerji. Bugün arabuluculuk rolü oynamak istiyorsanız hiç durmayın. Becerilerinizi herkes arayacak.

Aslan 13 Eylül 2013 Cuma
İletişim kuşağınızdaki stresli bir açı, karşınızdakinin sinirine dokunmadan kendinizi ifade etmenizi zorlaştırabilir. Gerçek duygularınızı dile getirmekle birisinin egosuna zarar vermek arasında hassas bir denge tutturmanız gerekiyor. Güç bir sohbet yapmaya mecbur kalsanız da, diplomatik taktiklerle bu işin içinden yüz akıyla sıyrılabilirsiniz.

Yengeç 13 Eylül 2013 Cuma
Ay önümüzdeki birkaç gün boyunca zıt burcunuzda olacak sevgili Yengeçler. Düşük enerji döneminizdesiniz, o yüzden kendinizi biraz moralsiz ve aksi hissediyorsanız hiç şaşırmayın. Her şeyi mümkün olduğunca ağırdan alın ve angarya işleri birkaç günlüğüne ertelediğiniz için suçluluk hissetmeyin.

İkizler 13 Eylül 2013 Cuma
İşleri tamamlamak için içinizde kurduğunuz saat gerçek programınızla uymayabilir sevgili İkizler. Değerlerinize zarar vermeden ikisini dengelemenin bir yolunu bulmanız gerekiyor. En içinizdeki duyguların değerlendirmesini yapmak için derinlere dalmak istiyorsunuz. Bazen bu süreç dünyevi sorumlulukların önüne geçebilir.

Boğa 13 Eylül 2013 Cuma
Ay kardeş bir toprak grubu burcunda olduğu için, formunuza kavuştuğunuzu hissediyorsunuz sevgili Boğalar. Hafta sonunun geri kalan kısmı, görkemli yaşamak ve görkemli hayaller kurmak için ideal. Seyahat planınız yoksa, önümüzdeki 24 saat içinde planlar kurmaya başlayabilirsiniz. Yolculuk tutkunuz doruk noktasında.

Koç 13 Eylül 2013 Cuma
Hafta sonu neredeyse geldi ama birdenbire işten başka hiçbir şeyle ilgilenmez oldunuz. Profesyonel hedeflerinizdeki vurgu ön plana çıkıyor. Bu durum birkaç gün devam edecek. Başka konular ne kadar gündeme gelirse gelsin, dikkatinizi sadece kariyerinize yoğunlaştırıyorsunuz. Zihniniz tamamen odaklanmış durumda.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.