13 Ağustos 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

13 Ağustos 2015 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün sizi gerilime iten durumlar oluşabilir. Tek başınıza mücadele etmenin getirdiği zorlukları yaşayabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise rekabet içine çekileceğiniz gelişmeler ufak çaplı krizlere neden olabilir. Geri planda sizi etkileyen ve bilinçaltınızda kemikleşmiş bazı düşüncelerin etkisiyle tepki gösterebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Ay; ikili ilişkiler, ortaklıklar adına hareketli ve yorucu bir süreçten geçeceğinize işaret etmekte. Dialoga geçtiğiniz kişilerin agresif ve rekabetçi tavırları üzerinizde baskıya ve gerilime neden olabilir. Her ne kadar nezaketinizi elden bırakmamayı isteseniz de bu tercihinizi uygulamakta zorlanabilirsiniz. Gruplar ve dernekler içinde ise fikirlerinizle var olabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

İş hayatında sizi rekabete, liderliği ele almaya sürükleyen gelişmeler olabilir. Yanınızda çalışan kişilerle ilişkilerinize bugün dikkat etmeli; tartışma yaratacak ortamlardan ve gerginlikten kaçınmalısınız. İşe dair konularda ise yeni girişimlerde bulunmak için gereken cesareti ve özgüveni kendinizde bulacağınız için enine boyuna düşünmeden harekete geçme durumu söz konusu olabilir. Dikkat.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün aşka yakınsınız ancak gerilime de açıksınız. Özgüveninizin yüksekliği heyecan getirmekle birlikte rekabete açık durumlara da neden olabilir. Spekülatif durumlardan kaynaklı işlerden kazanç sağlama isteğiyle hareket edebilir. Çocuklarınızla aranızda çatışma yaratacak durumlar yaşanabilir. Son söyleyeceğiniz sözü baştan sarfetmeyin.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Kariyere dair konularda yeni başlangıçlar içindesiniz. Sizi rekabete davet eden, gerilim yaratan durumlarla mücadeleye yönelten durumlarla uğraşabilirsiniz. Bireysel karar alma isteğiniz ilişkileriniz üzerinde olumsuz etkiye neden olabilir. Mali konularda ise sabit fikirli ve yönetimi elden bırakmayı kabul etmeyen tavırda olabilirsiniz. Temkini elden bırakmayın.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Bugün düşünce ve fikirlerinizi cesurca ifade etmekten kaçınmayacaksınız. Ancak bu tavınız ilişkileriniz üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. Ancak bu hevesli ve dinamik tavrınız eğitim, anlaşmalar ve ikna gerektiren işler adına motive edici ve harekete geçiren gelişmeler ortaya çıkmasına neden olabilir. Karşınızdaki kişilerin sabit fikirlerini kırmaya ve onları dize getirmeyi başarabilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Finansal anlamda hareketli geçecek bir gün sizi beklemekte. Yeteneklerinizi kullanarak ve cesaret göstererek kazançlarınızı arttıracak yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İlginizi çeken konularda aceleyle ve sabırsızlıkla harekete geçme ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatında ise otoritelerin söylediklerini ve önerilerini önemseyerek girişimlerinizi yönlendirebilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Bugün burcunuza geçen Ay ile üzerinizdeki ataletten sıyrılabilir; kendinizi dinamik ve hevesli hissedebilirsiniz. Benlik duygusunun artması adeta özgüven patlaması yaşamanıza dolayısıyla önünüze çıkan engellerle hırs ve azimle baş etmenize yol açabilir. Aniden karşınıza çıkan durum ve kişilerle mücadele ederken nezaketi kaybetmemeye çalışmanız gerekebilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

İçinizde baskı hissetmenize neden olan düşünce, olay ve kişilerle uğraşı içine çekilebilirsiniz. Ancak cesaretinizi kıran koşullarla karşılaşabilir; istemeseniz de geri planda kalmak zorunda kalabilirsiniz. Evde, aile içinde yaşanacak bazı konuşmalar sizi etkileyebilir. Kendi fikrinizde ısrarcı oluşunuz anlaşma işleri çözecek anlaşma zeminini zorlaştırabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Arzularınızın peşinden aşırı hırsla ilerlemeniz söz konusu. Kendinizi ön planda tutma isteği dostlarınızla, bağlı olduğunuz gruplar ve ekip çalışmalarında rekabete dayalı hareket etmenize neden olabilir. Israrcılığınız düşünce ve fikirleriniz doğru olsa bile antipati yaratabilir. Bir yandan da etkileyici konuşmalarınızla çevrenizdekileri ikna edecek kabiliyettesiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatta girişimleriniz ve cesaretinizle ön plandasınız. Koşullardan tam emin olmamanıza ve baskı görmenize rağmen adım atmaktan çekinmeyebilirsiniz. Pasif ve atıl kalmayı reddedip yaşanacak olaylara müdahil olma güdüsüyle hareket edebilirsiniz. Maddi konularda ise istekleriniz uğruna veya kendi bildiğiniz doğrultuda kararlar almanız söz konusu.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Merkür burcunuzu terk ederken bugün sabit fikirliliğe neden olabilir. Kendi isteklerinizi ön planda tutarak hareket edebilirsiniz. Hayata karşı adeta bir savaşçı gibi yaklaşabilir; gerektiğinde rekabete girmekten çekinmeyebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, medya ve hukuki alandaki işlerde yeni ve cesur girişimleriniz olabilir. Ancak gelen öneri veya baskıları hiçe sayabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.