12 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları 12 Temmuz 2013 Cuma Burç Yorumları


12 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burçlar – 12 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 12 Temmuz 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 12 Temmuz Burç Yorumları

Balık 12 Temmuz 2013 Cuma
Bugün ortaklık kuşağınızdaki Ay, sizden dikkatinizi hem sevgililerinize, hem de hayatınızdaki diğer ilişkilere yöneltmenizi istiyor, sevgili Balıklar. Önemli ayrıntıları atlamayın ve hiçbir şeyi çantada keklik saymayın. Bazı şeyler son derece alakasız görünseler de unutmayın, sevgi küçük ayrıntılarda saklıdır.

Kova 12 Temmuz 2013 Cuma
Sevgili Kovalar, Ay bugün seksüalite ve dönüşüm evinizde. Dikkat dağıtıcı yüzeysel unsurlardan sıyrılıp tutku beslediğiniz konularda derinlere dalmanızın vakti geldi. En derin korkularınızla yüzleşip onlardan kurtulma konusunda istekli olduğunuz takdirde, enerjiniz on kat kuvvetlenecek.

Oğlak 12 Temmuz 2013 Cuma
Bugünkü Ay enerjisi hayatınızın ana konuları için en hayati önem taşıyan şeylere sıkıca sarılmak için mükemmel bir etki yaratıyor. Bazen hayatınızın çerçevesi çok daralsa da, şu anda kararlılığınızı artırmak ve ufkunuzu genişletmek için harika bir fırsatınız var. anlayacağınız hayret verici bir berraklık ve muhteşem bir vizyon yakalamanız mümkün.

Yay 12 Temmuz 2013 Cuma
Bugünkü Ay enerjisi, çılgın ve nevrotik bir ruh haline kapılmanıza yol açabilir. Bu deliliği pratik ve kariyerinizle alakalı bir kanala yöneltmeyi başarırsanız, o kadar da eliniz kolunuz bağlanmayacaktır çünkü esas sorun, enerji gidecek bir yer bulamadığında ve siz de zihinsel kısır döngülerde sıkışıp kaldığınızda ortaya çıkar.

Akrep 12 Temmuz 2013 Cuma
Bugün arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmelisiniz, sevgili Akrepler. Günlerdir kafanıza taktığınız konuların içinde kaybolmuş haldeyseniz, fazla uzaklara açılmadan sosyal dünyanızla yeniden temasa geçmenizin vakti geldi. Kendinizi kıyıya çekin ve en sevdiğiniz dostlarınızla buluşarak ayaklarınızı yere sağlam basın.

Terazi 12 Temmuz 2013 Cuma
Doğada veya sakin ve güzel bir yerde inzivaya çekilme isteğiniz bugün karşı konulamayacak kadar güçlü, sevgili Teraziler. Kalabalıklardan uzaklaşmanızı sağlayacak her şeyi şiddetle tavsiye ediyoruz. Basit yaşamanın ve hayal kurmanın tam zamanı. Ruhunuza zaman ayırın ve kuru gürültüyü dışarda bırakarak kefelerinizin dengesini yakalayın.

Başak 12 Temmuz 2013 Cuma
Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili Başaklar, doğrusu hafta sonuna tam zamanında yetişti! Hayatınıza akmakta olan pozitif enerjiyi çarçur etmeyin, derhal harekete geçin. Son birkaç ay boyunca başlattığınız projeleri takip edin, toplantılarda öğrendiklerinizi uygulayın ve sizden önce açılmış yolların peşine düşün. Hem kişisel, hem de profesyonel bağlantılarınızın aklı sizde.

Aslan 12 Temmuz 2013 Cuma
Önümüzdeki birkaç gün boyunca para sizin için daha fazla ön plana çıkacak. Birkaç hafta önce Merkür’ün geri gidişi başladığından beri finansal konularda bir bulanıklık yaşadıysanız, yaklaşık 48 saatlik bu süreyi ayrıntıları netleştirmek için kullanabilirsiniz. Banka hesabınızla ya da para harcamayla ilgili konularda önemli kararlar vermek için birkaç hafta daha beklemeyi tercih etseniz de, şu anda mevcut koşulları daha iyi kavramayı başaracaksınız.

Yengeç 12 Temmuz 2013 Cuma
Ay bugün iletişim kuşağınıza kayıyor ve hayatınızı verimli bir Ay enerjisiyle dolduruyor. Tabii yöneticiniz Ay olduğu için bu enerjiden sizde zaten bol bol bulunuyor ama bu hafta sonu fikirlerinizi fazladan bir doz sıcaklıkla ve tam kıvamında bir doyuruculukla iletme şansını yakalayacaksınız.

İkizler 12 Temmuz 2013 Cuma
Bugün keskin bir bakış açısına ve her şeyi tam olarak doğru biçimde yapmaya ihtiyaç duyabilir ama aktarmak istediklerinizi dile getirmek için gerekli kelimeleri bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Zihniniz bir sis bulutuyla kaplı olsa da, sezgileriniz hedefi on ikiden vuracak. Herhangi bir şey ya da biri hakkında bilmek istediklerinizi size iç güdüleriniz söyleyecek.

Boğa 12 Temmuz 2013 Cuma
Artık Ay kardeş bir su grubu burcunda olduğuna göre, siz de yeniden formunuzdasınız, sevgili Boğalar. Rahat, en azından Temmuz ayının şimdiye kadar size sunduğu hafta sonlarından daha kolay ilerleyecek bir hafta sonu geçireceksiniz. Şimdiye kadar epey zorlandınız, değil mi? İşte şimdi gerçekten mola verme, nefeslenme, hayal kurma ve dünyada hiçbir derdiniz tasanız olmadan rahat rahat yayılma vakti.

Koç 12 Temmuz 2013 Cuma
Ay dün gece çalışma kuşağınıza girdi, yani Cuma sabahı işe girişmek üzere kollarınız sıvanmış olarak uyanacaksınız. Hafta sonunu sabırsızlıkla bekleseniz de, gününüz biraz organizasyon takıntısı taşıyor. Sanki fincanı dudaklarınıza bile götürmeden üst üste beş tane espresso içmiş gibisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.