12 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2012 Burç Yorumları

12 Şubat 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları12 Şubat 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları12 Şubat 2012 Pazar Günlük Burçlar – 12 Şubat 2012 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ

Bugün iş hayatınızın ön plana çıkabileceği bir gündesiniz.

Eğer tecrübeli ve konusunda bilgili kişilerle çalışabilirseniz bugünden karlı çıkarsınız. Eğer yeni bir iş arkadaşı ile çalışmanız gerektiği takdirde tecrübesiz ve genç birisi ile çalışmaktan elinizden geldiğince kaçınmalısınız. Her zamankinden daha hevesli çalışacak ve kafanıza koyduğunuz şeyleri başaracaksınız. Duygusal hayatınız ise bugün biraz durağan gözüküyor.

BOĞA

Bugün sosyal hayatınızın biraz hareketli geçmesi olasıdır.

Yakın çevrenizde daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi olaylar sadece sinirlerinizi yıpratacaktır. Bulunacağınız ortamlarda eğlenmeye çalışmalı ve tatsızlıklardan uzak kalmalısınız.

İKİZLER

Bugün duygusal hayatınız gerilimli olmakla beraber iş ve sosyal ilişkilerinizde insanlarla iyi anlaşabilir, fikirlerinizi beğeni uyandırabilecek şekilde takdim edebilirsiniz.

Birçok konuda, önemli kişilerden destek görmeniz olasıdır. Sizi ezmeye çalışan bazı kimselerin de rahatlıkla karşısında durabileceksiniz. Böylece sizin güçlü olduğunuzu ve iyi niyetinizi kötüye kullanamayacaklarını da anlayacaklardır.

YENGEÇ

Bugün maddi açıdan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Ancak, moralinizi hemen bozmayın ve dostlarınızın yardımını sağlamaya çalışın. Çevrenizde size yardım elini uzatmaya hazır birçok gerçek dostunuz var. Onlara sorununuzu anlatmanız, yeterli olacaktır. Planladığınız bir yolculuk varsa henüz uygun dönemde olmadığınızı bilmelisiniz. Aniden bir yere çağırılabilirsiniz, acele kararlarla, hazırlıksız veya zamansız olarak yapılacak bir yolculuk size ancak sıkıntı verebilir.

ASLAN

Bugün planlarınızı uygulamakta bazı engellerle karşılaşabilirsiniz.

Kafanızda belirli bir planınız olabilir ve bu planı bozacak gelişmeler meydana geldiği zaman son derece sinirlenmeniz ve özellikle de karşıcinse karşı kırıcı olmanız olasıdır. Özel işlerinizi bir süre ertelemeniz ve bir değerlendirme yaptıktan sonra kendi işlerinizi düşünmeniz iyi olur.

BAŞAK

Bugün sadece sosyal ilişkileriniz açısından değil, karşı cins ilişkileri açısından da şanslı bir gününüzde olacaksınız.

Çok eğlenceli bir toplantıda karşı cinsten oldukça çekici ve hoş birisiyle tanışabilirsiniz. Bu kişiyle uzun süreli bir beraberlik yaşayabilir hatta daha ciddi planlar yapabilirsiniz. Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler olabilir.

TERAZİ

Bugün yıldızların üzerinizdeki etkisi nedeniyle dalgın ve dikkatsiz bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Yapacağınız bazı dikkatsizlikler nedeniyle işinizde bazı hatalara neden olabilirsiniz. Olayların çok daha fazla ciddi bir boyut kazanmasını istemiyorsanız önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Bugün ayrıca sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir.

AKREP

Özellikle, bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda var.

İhtiyacınızdan çok fazla hatta gereksiz şeyler satın alabilirsiniz. Gününüz alışılmıştan çok daha hareketli ve yorucu başlayabilir. Erken saatlerde sizi sinirlendirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer kendinizi kontrol altında tutmazsanız çevrenize karşı saldırgan tutumlara girebilirsiniz.

YAY

Yalnız bir insansanız bugün aşk hayatınızda fazla şanslı değilsiniz.

Çevrenizde çok uygun kimseler olsa bile yeni bir arkadaşlık başlatabilmek için yeterli zamana sahip olmayabilirsiniz. Duygusal açıdan fazla alıngan, hassas ve romantik bir yapıya girmeniz olasıdır. Bununla beraber hassasiyetinizin olumsuz yönleri de var. En ufak bir kötü söz hatta sert bir bakış bile kırılmanıza, kızmanıza ve darılmanıza sebep olabilir

OĞLAK

Bugün başlatmayı düşündüğünüz ya da içinde olduğunuz gizli bir ilişki varsa bir süre için uzak durmanız iyi olur aksi takdirde ilişkinizin gizliliği kalmayabilir.

Bunun dışında, aşk veya evlilik gibi süregelen bir ilişkiniz varsa, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki ilişki biraza çıkmaza girmiş olsa da bu durumu kurtarmak elinizde. Bugün ya aile çevrenizde, ya da iş veya sosyal çevrenizde bir toplantıda bulunabilirsiniz

KOVA

Bu gün karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir.

Ancak bu yeni imkanlar size çok çekici bile görünseler şimdilik çekimser kalmanızda fayda var. Çünkü hem çevrenize danışıp, hem de daha iyi değerlendirirseniz işin devamının, hiç de öyle olmadığını farkedebilirsiniz. Herşeye rağmen, “fırsat bu fırsat” diyerek davranırsanız, sonunda zararlı çıkabilirsiniz. Bugün ayrıca artık hiçbir anlam ifade etmeyen ve geçmişte kalması gereken konuları fazla düşünmeye ve kafanıza takmaya eğilimlisiniz.

BALIK

Bugün maddi açıdan çok kötü durumda değilsiniz sadece emeğinizin karşılığını tam olarak alamayabilir ve çevrenizdeki arkadaşlarınızdan girişimleriniz için destek göremeyebilirsiniz.

Ancak, bu desteği aile büyüklerinizde bulacak ve büyük bir rahatlama içine gireceksiniz. Bu arada yakın bir dostunuza yardım etmeniz gerekebilir. Yardımseverliğinizde aşırıya kaçmazsaniz, kendi zararınıza olabilecek bir durum da gelişmeyecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.