12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumları 12 Nisan 2013 Cuma Burç Yorumları


12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burçlar – 12 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 12 Nisan 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 12 Nisan Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Gördüğünüz rüyalardan etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz ve bir süre yattığınız yerde hülyalara dalarak keyif yapabilirsiniz.
Hayallerin dağıtıcı etkisine kendinizi kaptırmayın ve endişelerden uzaklaşmak için sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Ayrıca çevrenizdeki kişilerin davranışlarını da derinden inceleyebilirsiniz. Düşünceleriniz giderek değişiyor.

Kova Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Bugün iyi duygular içinde olacak ve davranışlarınızla saygı uyandıracaksınız. Daha önceden tanımadığınız kişilerin yanında çekingen davranabilirsiniz.
Bir kez rahatlayınca tanıştığınız yabancılarla yeni dostluklar kurabilirsiniz. Bu arada şüpheci ve karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Aslında tedbirli olmak iyi fakat tedbiri abartmamak gerekiyor. Aslında kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Bugün dostlarınız ile buluşabilir, keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Kendinizi iyimser ve neşeli hissederek güne başlayacaksınız. İyi duygularınız uyanacak ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.
Gergin geçen haftanın yorgunluğunu dinlenerek ve keyif aldığınız organizasyonlara katılarak üzerinizden atabilirsiniz. Sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve bir süre yattığınız yerde hayaller kurabilirsiniz. Yapacağınız keyifli bir kahvaltı sonrasında dışarı çıkmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.

Yay Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve bütün hafta yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Fakat sorgulamalarınızı fazla derinleştirmeyin ve sevdiğiniz kişiler ile görüşün.
Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile karamsarlıktan uzaklaşabilir ve dikkatinizi isteklerinize odaklayabilirsiniz. Çevre geziler ve dostlarınız ile yapacağınız keyifli organizasyonlar moralinizi yükseltecek. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Bu arada endişelerinizi büyütmeyin ve karşınıza çıkan fırsatları fazla sorgulamayın.

Akrep Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Sezgileriniz yükseliyor ve bu sabah görmüş olduğunuz rüyaları hatırlıyorsanız, önemseyin. Mesaj veren rüyalar görmüş olabilirsiniz.
Rüyalarınızı hatırlamasanız bile sabah uyandığınızda kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissetmeye devam edebilirsiniz fakat yeni stratejiler yapacaksınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik ciddi hedefleriniz olabilir ve bugün projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yakınlarınız ile görüşebilirsiniz ve fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Yakın çevreniz sizi destekliyor.

Terazi Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Daha güzel ve çekici görünmek istediğiniz bir dönem… Veya dış görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz ve alışılmamış ürünleri deneyebilirsiniz.
Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar yeni ürünleri ve farklı yöntemleri denemeden önce iyi araştırmalı… Beklentilerinizin yarattığı sabırsızlık sonucu ortaya çıkabilecek istenmeyen durumlara karşı tedbirli olmanız gerekiyor. Sevdiğiniz ile birlikte ilginç yerlerde dolaşabilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Bu arada aceleci davranmayın.

Başak Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Kendinizi rahat hissetmek ve iç dünyanızda vakit geçirmek isteyeceksiniz. Fakat giderek karamsarlaştığınızı fark ettiğinizde ruh halinizi değiştirmek için sizi neşelendirecek organizasyonlar yapacaksınız.
Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Hareketli ve keyifli kişilerin bulunduğu yerlerde dolaşmak sizi canlandıracak. Aşk hayatınızda şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Fanteziler size çekici gelebilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Güne keyifli başlayacak ve yeni tanıştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kuracaksınız. Çeşitli davetlere gidebilir, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.
Bazı gelişmeler moralinizi yükseltecek ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteğinizi gerçekleştirmek için çalışmanız gerekebilir. Fakat yapacağınız çalışmaların ödülleri ile karşılaşacaksınız. Hoş fırsatların çıktığı bir dönem ancak sizin de daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Farklı çevreleri bir araya getirebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve eğlenceli organizasyonlar yapacaksınız. Kitap okumaktan ve hayal gücünüzü uyandıran filmler izlemekten keyif alabilirsiniz.
Ancak dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak. Sabah saatlerinde yatak keyfi yapabilir ve ilginç hayaller kurabilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz ve keyifli programlar yapabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilir, seyahat organizasyonları yapabilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Bugün ilişkilerinizde daha özgür davranacaksınız ve isteklerinizi sempatik bir bircimde ortaya koyacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan bazı olaylar olabilir.
Hayallerden ve kuruntulu fikirlerden uzaklaşıp sevdiğiniz konular ile ilgilenirseniz, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Aslında enerjinizin ve isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber kafanızı karıştırabilir. Ayrıca eviniz ile ilgilenmeniz ve bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Dostlarınızın size yardımcı olacak.

Boğa Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Güne hayal kurarak başlayabilirsiniz. Görmüş olduğunuz rüyalar hayal gücünüzü uyandırabilir ve bir süre yattığınız yerde keyif yapabilirsiniz.
Uykunuzu almış ve dinlenmiş olarak yataktan kalkabilirsiniz. Güçlü kişiler ile karşılaşmış olabilirsiniz ve etkilenebilirsiniz. Böylece siz de güçlü olmak isteyeceksiniz ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Sorumluluk almak istemediğiniz için ertelediğiniz konular ile ilgili girişimde bulunmak için şimdi daha hevesli olabilirsiniz. Gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek kuvvetleniyor.

Koç Günlük Burç Yorumu 12 Nisan 2013
Güzellik, gençlik ve bakımlı olmak ilginizi çekiyor. Bugün kendinize özel bir bakım programı uygulayabilirsiniz.
İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Bu arada sabırsızlık hissedebilirsiniz. Sevdiğinizi fazla zorlamayın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için aceleci davranmayın. Şimdilik gelişmeleri akışına bırakın. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler fırsatları da beraberinde getiriyor. Farklı ortamlar ve yabancı çevrelerde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.