12 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Kasım 2013 Salı Günlük Burçlar12 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 12 Kasım 2013 Salı
Bugün Balık olmak için çok güzel bir gün. İkisi de su burçlarında olan şans gezegeni Jüpiter’le Güneş, şu anda mükemmel bir uyum içindeler. Bu enerji, burcunuzdaki Ay etkisiyle birleşince, bütün hayallerinizi ve fikirlerinizi hayata geçirmeniz için harika bir gün doğuyor.

Kova 12 Kasım 2013 Salı
Bugün tam da beklediğiniz yüksek morali getiriyor sevgili Kovalar. Şanslı Jüpiter ve parlak, cesur Güneş yılda yalnızca üç kere gerçekleşen bir buluşma yaşıyorlar. İşle ilgili görevler eviniz ve kariyer kuşağınız akla gelebilecek en harika ışıklarla aydınlanıyor. Bütün fırsatları yakalayın.

Oğlak 12 Kasım 2013 Salı
Jüpiter ve Güneş birbirlerine sokuldukları için bugün ayın, hatta muhtemelen yılın en güzel günlerinden biri. Son üç haftadır yaşadığımız gerileme ve tutulma kabuslarının ardından, son derece hoş ve moral yükseltici bir etki söz konusu, tadını çıkarın. En güzel ışıklar sosyal ağ evinize düşüyor, bu gece arkadaşlarınızla dışarı çıkın.

Yay 12 Kasım 2013 Salı
Yöneticiniz Jüpiter bugün astrolojik olayların baş rolünde, o nedenle dikkatinizi toplayın ve bu fevkalade enerjiden faydalanın. Kendinizi her zamankinden daha cüretkar ve girişken hissedeceksiniz. Bu etkiyi kullanarak bir üst seviyeye çıkmalısınız. Kendinize güveniniz doğal olmayan bir biçimde yüksek gibi görünse de, bu güven sizi istediğiniz noktalara taşıyacak.

Akrep 12 Kasım 2013 Salı
Son zamanlarda burcunuzun yıldızlarındaki tutulmalar ve Merkür gerilemesi sebebiyle örtülerin altına saklanmak ya da her şeyden vazgeçmek istiyordunuz. Ama bekleyin sevgili Akrepler. Bugün öyle muazzam, öyle şaşkınlık verici bir şans getiriyor ki, son günlerdeki sıkıntılarınızı unutacaksınız. Jüpiter yıldızlarınıza muhteşem bir itiş gücü veriyor, artık istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Terazi 12 Kasım 2013 Salı
Bir sonraki büyük atılımınız o kadar yakın ki, onu adeta koklayabiliyorsunuz sevgili Teraziler. Bugün şanslı Jüpiter’in finansal kuşağınızda Güneş’le doğrudan bağlantı kurması sayesinde ortaya çıkan fırsattan kocaman, lezzetli bir ısırık almayı başaracaksınız. En iyi sonuçları elde etmek için kazançlı bir projeye başlayın.

Başak 12 Kasım 2013 Salı
Bugün Güneş ve şans gezegeni Jüpiter bir araya gelerek uzun bir süredir hissetmediğiniz kadar pozitif bir enerjiyle bağlantı kurmanıza yardımcı oluyorlar. Bu enerjiden faydalanmanızın en kolay yolu iletişime ve sosyal ağınıza odaklanmanız. En iyi fırsatları o alanlarda sevgili Başaklar.

Aslan 12 Kasım 2013 Salı
Jüpiter ve Güneş bugünü inanılmaz bir hale getiriyorlar sevgili Aslanlar. Evle ilgili hayallerinizi bilinçaltınızın ihtiyaçlarıyla birleştirdiğiniz takdirde muazzam bir şifaya erişmeniz mümkün. Uygun bir şekilde kullanmak istiyorsanız enerjiyi hemen yakalamanız lazım, o nedenle kolları sıvayın.

Yengeç 12 Kasım 2013 Salı
Bugün 2013’ün kalan günlerinin en güzellerinden biri, o nedenle hazır olun sevgili Yengeçler. Şu anda burcunuzda bulunan Jüpiter, yaratıcılık ve romantizm evinizdeki Güneş’le güçlü bir bağlantı kuruyor. Sevgilinizle dışarı çıkmanız için harika bir gün. Yalnızsanız, bir arkadaşınızın size çöpçatanlık yapmasının ya da internette birisiyle tanışıp hemen ardından onunla gerçek hayatta görüşmenizin tam zamanı. Bunların hiçbirini yapmak istemiyorsanız, yaratıcılığınızla yıldız gibi parlayın.

İkizler 12 Kasım 2013 Salı
Vay canına sevgili İkizler, bugün kozmos bize şahane bir gün sunuyor. Geçen ay yaşadıklarımızdan sonra, geç kaldı bile diyebiliriz doğrusu! Bereket gezegeni Jüpiter, şu anda iş kuşağınızda bulunan Güneş’le ateşli bir şekilde flört ediyor. Değer verdiğiniz, yaratıcı bir projeyi daha ileri taşımak için mükemmel bir fırsat. Hemen harekete geçin.

Boğa 12 Kasım 2013 Salı
Bu kesinlikle muhteşem bir gün sevgili Boğalar. Şans gezegeni Jüpiter, şu anda ilişki evinizde bulunan Güneş’e harika ışınlar gönderiyor. İlişkilerinizde maksimum iyimserlik seviyesini yakalayacaksınız, o nedenle ilerlemek için pozitif bir şeyler yapın. Cesaret verici bir telefon mesajı göndermek bile yeterli olabilir.

Koç 12 Kasım 2013 Salı
Ayın en güzel, en cüretkar ve en parlak günlerinden birindeyiz sevgili Koçlar! Son birkaç haftanın ardından böyle bir günü kesinlikle hak ettiniz. Güneş’le Jüpiter partiyi seksüalite kuşağınızda başlatıyorlar, yani libidonuz yükselirse, bunun sebebi belli.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.