12 Kasım 2011 günlük burç yorumları

Reklamlar

12 Kasım 2011 günlük burç yorumları

12 Kasım 2011 Cumartesi Günlük Burç Yorumları12 Kasım Cumartesi Günlük Burç Yorumları12 Kasım Cumartesi Günlük Burçlar – 12 Kasım Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,
Size engel olabileceğini düşündüğünüz şeylerin ortadan kalktığını göreceksiniz. Gezegenlerin etkileri birbirlerine bazen çok yakın etkiler yaratırlar ama zaten yaşamımızda çok fazla olasılık ta yoktur, değil mi? Fikir ve planlarınızı yürürlüğe koymakta zorluklarınız var.Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz.

Sevgili Boğa,
Profesyonel davranmanız gereken yerde duygularınızın açığa çıkmasına ve soğukkanlılığınızı kaybetmemeye önem vermelisiniz. Sizin için fazla önemi olmayan bir erkek çevrenizde fazlaca dolanarak bazı tekliflerde bulunabilir. beklenmedik durumlarda ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilirsiniz.

Sevgili İkizler,
Bir çok şeyi önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz. Bakın bunu değerlendirin. Her şeyin kararınca olmasına dikkat edin ve abartmalardan kaçının. Her ne kadar iyi bir plan hazırlamış bile olsanız, geçici ama beklenmedik bir pürüzle karşılaşabilirsiniz.

Sevgili Yengeç,
Fikirlerinizi değiştirmeyin, sonra pişman olursunuz. Birkaç gün kadar duygusal anlamda yüzeysel olacaksınız Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ya da sevdiğiniz dostlarınızla gerilimli durumlara girebileceğiniz bir dönemdesiniz. Uzun süredir görmediğiniz birisinden bir haber alabilirsiniz.

Sevgili Aslan,
Bir yolculuk nedeniyle eşinizden ya da birlikte olduğunuz kimseden uzak kalmanız ihtimali de vardır. Daha az pratik ve daha az realistsiniz. Bu sıralar tam olarak, akıllıca tavsiyelere kulak vermeniz gereken dönemdir. Umulmadık iyi bir şans para getirebilir, bir deneyin.

Sevgili Başak,

Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacaktır eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Ama bir birlikteliğiniz varsa, ufak tatsızlıkları halledip birbirinize daha yakın günler geçireceksiniz. Aceleciliğiniz devam edecek. Bu nedenle yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısını

Sevgili Terazi
İkili ilişkilerinizde oldukça hırçın ve tartışmacı bir haliniz var. Bu da pekçok konuda bilirkişi ya da ukala pozisyonuna düşmenize neden olacak.. Tüm gerginliğinizi ve sinirliliğinizi onlardan çıkarmek isteyebilirsiniz. Sabır sizin için avantaj olacak. Gün ortasında tecrübelerinizi kullanma fırsatınız olabilir. Acele ile yanlış kararlar verebilirsiniz.

Sevgili Akrep,
Maddi konularda sıkıntı yaşayabileceğiniz bir süreç. Harcamalarınıza dikkat edin. Stres ve gerginliklerden uzak durmak sağlığınız açısından iyi olacak. Kariyerinizde karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Sevgili Yay

Yazışma ve haberleşme ağı yoğunluk kazanıyor. Size daha sonra problem olmayacak yeni ilişkiler kurabiliyorsunuz. İş ve ev hayatınızdaki sorunlar sizi sıkmasına rağmen çözümlemek için tüm enerjinizi sarfedeceksiniz. Size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir. Önemli bir karar vermeniz gereken durumlar olabilir..

Sevgili Oğlak,
Karşılaşabileceğiniz engeller, zorluklar sizi engellemekten çok harekete geçiriyor. Bu birkaç günü atlattıktan sonra tersliklerden arınacaksınız. Çok istediğiniz bir şeyi yapamamanız ya da emek verdiğiniz bir şeyi sonuçlandıramamanız mümkündür. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz.

Sevgili Kova,
Borç verme konusunda zorlanabileceğinizi ve paranızı uzun vadede geri alabileceğinizi söyleyebilirim Bazı dostlarınızın da hoş sürprizlerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Kalıcı bir ilişki bugünlerde çıkabilir. Ama bu zorlukları hırsınız ve gayretleriniz ile aşıyorsunuz, bazı yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgili Balık,
Burcunuzdaki astro etkinlik size ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinize zarar verebilir. Gerilimin yaratacağı ortamlar sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Günün sonunda olaylar sizin kontrolünden çıkıyor. Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.