12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Haziran Çarşamba Günlük Burç Yorumları 12 Haziran 2013 Çarşamba Burç Yorumları


12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 12 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 12 Haziran 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 12 Haziran Burç Yorumları

Balık 12 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün gündelik akışınız alt üst olabilir ama bu belki o kadar da kötü değildir, sevgili Balıklar. Özellikle en derinden benimsediğiniz rutinler söz konusu olduğunda değişime açık olmanız akıllıca bir davranış. Bugünkü etkilerle yeni bir sağlık rejimini, daha önce hiç düşünmediğiniz bir sistemi uygulamaya koyabilirsiniz. Moda olan çılgınca diyetlerden birine kalkışmayın ama yoga yapabilirsiniz, sevgili Balıklar. Dans dersi de alabilir, böylece işleri renklendirebilirsiniz.

Kova 12 Haziran 2013 Çarşamba
Tam size göre bir gün, sevgili Kovalar. Yöneticiniz Uranüs pek çok açı yapıyor, bu da biraz huzursuzluk yaratabilir. Ancak bu huzursuzluk, yerinizden kıpırdamaz ve bütün kurallara uyarsanız ortaya çıkacak bir unsur. Özellikle iletişim konularında iyi hesaplanmış riskleri göze almalısınız çünkü karşılığında çok zengin ödüller elde edeceksiniz.

Oğlak 12 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Oğlaklar, bugün büyük bir huzursuzluk hissedebilirsiniz. Sezgilerinize kulak verin. Yıldızlar sizi, akışın tersine gidip sınırları zorlamaya teşvik ediyor. Bugün sıradan bir gün olmamalı, öyleymiş gibi hissediyorsanız iç sesinize yeteri kadar kulak vermiyorsunuz demektir.

Yay 12 Haziran 2013 Çarşamba
Ay’ın uzak mesafe seyahat kuşağınızda bulunması ve Uranüs’ün de kozmosu sallamasıyla, son dakikada bir seyahate çıkabilirsiniz. Bunu yapmanız mümkün değilse, şiddetli gezme arzunuzu tatmin edecek başka bir şey bulmaya çalışın. İlk uçağa atlamayı başaramasanız bile bu gece normal akışın dışında bir şey yapın. Bu uyarıcıya ihtiyacınız var.

Akrep 12 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün her şey mümkün, sevgili Akrepler. Normalde yapmadığınız şeyleri yapmak için bir ilham hissedeceksiniz, şu anda risk almaya her zamankinden daha yatkınsınız. Kariyeriniz ön planda, o nedenle risk alırken pratik ihtiyaçlarınızla beklentileriniz arasındaki dengeyi kollayın. Siz kendinizi çok cesur hissedebilirsiniz ama belki iş arkadaşlarınız başka türlü düşünüyordur.

Terazi 12 Haziran 2013 Çarşamba
Sosyal hayatınız gerçekten çok heyecanlı bir havaya bürünüyor, sevgili Teraziler. Ay sosyal ağ kuşağınızda, yöneticiniz Venüs de bugün tam bir çılgın. Bu gece dışarı çıkacak zamanınız ve enerjiniz varsa, bunu kesinlikle yapmalısınız. Gerçekten çok ilginç ve şimdiye kadar varlıklarının farkında bile olmadığınız insanlarla tanışabilirsiniz.

Başak 12 Haziran 2013 Çarşamba
Ay yıldız haritanızın en sakin köşesine girerken, yalnızlığa her zamankinden fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Meşguş bir iş haftasının tam ortasında olduğunuzdan, kendinize ayıracak zaman bulmanız zor olabilir ama en azından on dakikalık bir mola verin. Fırsatını yakaladıkça derin, temizleyici nefesler alın; böylece ondan sonraki birkaç saati tazelenmiş bir enerjiyle geçirirsiniz.

Aslan 12 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Aslanlar, Ay bu sabah burcunuza giriyor. Gün sizin gününüz, o nedenle dünyayı kendi kişisel podyumunuza çevirin. Önümüzdeki birkaç bün boyunca enerjiniz çok yüksek olacak ve fırtına gibi esmenize olanak sağlayacak. Hem profesyonel, hem de kişisel olarak ışıl ışıl parlıyorsunuz.

Yengeç 12 Haziran 2013 Çarşamba
Venüs burcunuzun yıldızlarını aydınlatmaya devam ederken, kozmostaki en aranan burç hala sizsiniz. Yalnız bugün işler biraz karışabilir sevgili Yengeçler. Normalde dikkate bile almayacağınız romantik teklifler aklınızı çelebilir. Bir başka deyişle, yeni deneylere girişmeye hazırsınız. Dikkatli davranın ama tedbiri de abartmayın.

İkizler 12 Haziran 2013 Çarşamba
İletişim konusunda doğuştan yeteneklisiniz sevgili İkizler ama bugün bu yetenekleriniz her zamankinden de göz kamaştırıcı. İşin sırrı, herkesle belli belirsiz, hayran olunacak bir biçimde flört etme konusundaki becerinizde yatıyor. Etik kurallara sıkı sıkıya bağlı kalmaya dikkat edin yeter. Olmayacak biriyle ciddi flörtlere girişmeyin.

Boğa 12 Haziran 2013 Çarşamba
Sevgili Boğalar, bugün evle ilgili işlerle romantizme duyduğunuz özlem arasında kalabilirsiniz. İçinizde bir yer işlerin halledilmesi gerektiğini biliyor ama kafanızdaki küçük bir ses, sorumlulukları unutmanızı ve delice eğlenmenizi fısıldayabilir. Şu andaki ajandanıza göre hangisine öncelik vereceğinizi seçmek size kalıyor.

Koç 12 Haziran 2013 Çarşamba
Bugün çılgın ve vahşi romantizm her şeyin hakimi, sevgili Koçlar. Ay aşk kuşağınızda ve atmosferde, bazı deneylere kalkışmak istemenizi sağlayacak bir “her şeye varım” titreşimi söz konusu. Sevgilinizle yeni şeyler deneme havanızda değilseniz, bu enerjiyi yaratıcılık için kullanabilirsiniz. Boşa harcamayın, yeter.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.