12 Haziran 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Haziran Salı Günlük Burç Yorumları 12 Haziran 2012 Salı Burç Yorumları

12 Haziran 2012 Salı Günlük Burçlar – 12 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 12 Haziran 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

12 Haziran 2012 Koç Burcu Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir. Bugün, iş hayatınızdaki mücadelelerinizde iyi ilişkiler kurduğunuz karşı cinsten kişilerle sürtüşmelere açıksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde de dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Yolculuklarda agresif olmayın.

12 Haziran 2012 Boğa Burcu Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Özel hayatınızda ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde göstereceğiniz çabanın, maddi konularınıza olumlu bir şekilde yansımadığını düşünebilirsiniz. İlişkilerinize sahiplenmeciliğiniz, karşı cinsle sürtüşmelere neden olabilir.

12 Haziran 2012 İkizler Burcu Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var. Bugün, sevdiğiniz insanla veya karşı cinsten, sizden büyük biriyle anlaşmazlıklar yaşamaya müsait olacaksınız. Aile hayatınızda vereceğiniz mücadelelerde, bazı şeyleri gözünüzde büyütmeyin ve bencillikten uzak durun.

12 Haziran 2012 Yengeç Burcu Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin. Yakın çevrenizle girişeceğiniz mücadelelerde sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı gizlemeniz, akraba veya iletişim halinde olduğunuz insanların sizi anlamamasına ve sonucunda büyük tepkilere neden olabilir.

12 Haziran 2012 Aslan Burcu Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Bugün, sosyal ortamlarda harcamalarınız artabilir. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınızla bazı konularda aynı fikirlere sahip olamayabilirsiniz. Katılacağınız organizasyonlarda sinirli ve tepkisel yaklaşımlardan uzak durun.

12 Haziran 2012 Başak Burcu Yorumu

Yeni iş projeleri yapacaksınız. Bunların hepsi bol kazançlı ve önemli işler. Şansınız açılıyor. İşte hayatta olumlu düşünmenin yararları. Dengenizi koruyabilirseniz çabalarınızın karşılığını almamanız için bir neden yok. En büyük zaafınız terazinin dengelerini eşitlemek. Hep bir taraf ağır basıyor. Hareketli yapınızla göz önünde olacağınız yerlerde veya iş ortamında karşı cinsle anlaşmazlıklara açıksınız. Bazı şeylerin illa sizin kendi istediğiniz gibi olmasında ısrar edebilirsiniz. İşyerinde ilişkileriniz test edilebilir.

12 Haziran 2012 Terazi Burcu Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel. Bugün, seyahat, eğitim, yabancı ortaklı işlerinizde bazı sürtüşmeler ve beklenmedik olaylar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Bazı insanların arkanızdan iş çevirmesi sizi kızdırabilir bu da iş alanlarınızda sorun çıkaracaktır.

12 Haziran 2012 Akrep Burcu Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz. Arkadaşlarınızla bir aradayken, karşı cinsle olan ilişkilerinizde fiziksel konulara odaklı olabilirsiniz. Böyle ortamlarda bir insan ilginizi çekebilir ama bu insanla ilk başta anlaşarak diyalog içine girmeyi beklemeyin.

12 Haziran 2012 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var. Bugün, göz önünde olacağınız ortamlarda, ilişkinizle ilgili konularda çabuk sinirlenmelere açık olacaksınız. Ya da böyle ortamlarda karşı cinsin etkisini üzerinde hissedebilirsiniz. Ortaklaşa iş konularında dikkatli adım atın.

12 Haziran 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. İş hayatınızdaki ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Özellikle bu etkiyi daha çok karşı cinsle yaşayabilirsiniz. Yine bir seyahat ya da eğitim sırasında karşılaşacağınız biri ilginizi fazlasıyla çekebilir.

12 Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep. Bugün, karşı cinse olan ilginiz artmaya başlayacak. İlişkinizin ya da olmasını istediğiniz ilişkinin fiziksel yanlarıyla daha fazla ilgili olabilirsiniz. İlişkilerinizde bazı sürtüşmeler oluşabilir. Her şeyi bu kadar ciddiye almayın.

12 Haziran 2012 Balık Burcu Yorumu

Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Ev hayatınızda sevdiğiniz insanla sürtüşmelere açıksınız. Fedakârlık, aranızdaki sorunların çözümü olacak. Aranızdaki gerilimi körükleyecek davranışlardan uzak durmalısınız. Sosyal ortamlardan teklifleriniz olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.