12 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burçlar12 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 12 Eylül 2013 Perşembe
Kariyerinizdeki vurgu bir gün daha devam edecek sevgili Balıklar. Sosyal hayatınızın alev alev olacağı hafta sonu için tam vaktinde hazır olacaksınız. Profesyonel hayatınızı ilerletecek en az bir adım atın. Bir tanıtım konuşması yazın, müşterilerinizden biriyle temasa geçin ya da fikirlerinizi önemli bir iş arkadaşınızla veya sırdaşınızla paylaşın.

Kova 12 Eylül 2013 Perşembe
Sosyalleşmeyle ilgili ihtiyaçlarınızı bugün aradan çıkartın, çünkü önümüzdeki birkaç gün boyunca kendi içinize odaklanacaksınız. Tabii arkadaşlarınız her zaman yalnızca bir adım ötenizde sevgili Kovalar ama bu hafta sonu yalnız kalmaya zaman ayırmalısınız.

Oğlak 12 Eylül 2013 Perşembe
Güçlü bir hafta sonuna hazırlanıyorsunuz sevgili Oğlaklar, o nedenle kendinizi tam formunuzda hissetmeyebilirsiniz. Endişelenmeyin ve ağırdan alın. Enerjinizi yaklaşan cüretkar günlere saklıyorsunuz, hepsi bu. Birkaç gün içinde her zamankinden daha gözü pek olacaksınız.

Yay 12 Eylül 2013 Perşembe
Ay bugün de açık yürekli ve maceracı burcunuzda. Bu sayede dünyayı akılcı gözlerle seyrediyorsunuz. Mizah duygunuz, havaya çok gerekli bir hafiflik getirecek. Ne kadar çok espri yaparsanız, o kadar iyi karşılanacaksınız.

Akrep 12 Eylül 2013 Perşembe
Bugün en sevdiğiniz butiğe gitmeyi ya da internetteki gözde alışveriş sitenize girmeyi düşünüyorsanız dikkatli olun sevgili Akrepler. Harcamalarınızı sınırlayın. Bugünkü yıldızlar, sonuçlarını hiç düşünmeden en pahalı ürünlere yönelmenize neden olacak. Kredi kartınızı uzatmadan derin bir nefes almayı deneyin.

Terazi 12 Eylül 2013 Perşembe
Israrcı olmakla saldırganlık arasında ince bir çizgi var sevgili Teraziler, siz de bu çizgiye genellikle ihtiyatlı yaklaşırsınız. Uyum sağlayıcı olma rolünü üstlendiğiniz için, kendi ihtiyaçlarınızı (gerçek ihtiyaçlarınızı) bastırıp görmezden gelebiliyorsunuz. Bugün fazla atak davranmaktan korkmadan kendiniz için ayağa kalkabilirsiniz.

Başak 12 Eylül 2013 Perşembe
Bugün yeteneklerinizi tam anlamıyla hissedeceksiniz sevgili Başaklar. Genellikle ortaya çıkarmadığınız becerilerinizi hiç suçluluk duymadan sergilemenizin tam vakti. Alçakgönüllü olmak zorunda değilsiniz, sahip olduklarınızı bütün dünyaya göstermenizde hiçbir sakınca yok. Merdivende bir basamak yukarı çıkma fırsatı ayağınıza geldi, kaçırmayın.

Aslan 12 Eylül 2013 Perşembe
Coşkulu hava bugün de sürüyor ve hem özgüveninizi, hem de enerjinizi ateşliyor. Hafta bitmeden tamamlamanız gereken bir şey varsa, bugün halletmeye çalışın. Yarın kendinizi çok daha sakin ve pratik hissedebilirsiniz. Bugün, hayal kurup dev adımlar atma vakti.

Yengeç 12 Eylül 2013 Perşembe
Bugün doğal utangaçlığınızla başa çıkmanızın daha kolay olduğu günlerden biri. Yıldızlar fikrinizi dile getirmenizi ve gerekirse kavgacı davranmanızı destekliyor. Gözünüz olan ama bir türlü konuşmaya cesaret edemediğiniz o yakışıklıyla konuşmanızın da tam vakti.

İkizler 12 Eylül 2013 Perşembe
Düşük enerji döneminiz sürüyor, o nedenle kendinizi fazla zorlamamaya gayret edin sevgili İkizler. Yapılacak işler listenizden hafta sonuna kadar bir-iki maddeyi halletmeye çalışın. Zihinsel ve duygusal olarak sizi hırpalamayacak işlere odaklanın ve elinizden geldiğince ruhunuzu doyurun. Manikür pedikür yaptırmak iyi gelecektir.

Boğa 12 Eylül 2013 Perşembe
Bugün macera arzunuz gelecekteki zorlu günlere hazırlanma ihtiyacınızla çatışabilir sevgili Boğalar. Bir taraftan bütün düğmelere basmak istiyorsunuz ama içinizde istikrara ve mantığa sımsıkı sarılan bir taraf da var. Bir risk almanızı isteyen olursa, bunu bir an düşünseniz de sonra vazgeçeceksiniz. Sezgileriniz ne diyorsa onu yapın.

Koç 12 Eylül 2013 Perşembe
Bugün niyetlerinizi çok berrak hale getirebilirsiniz sevgili Koçlar, öyle de yapmalısınız. Gereksiz konuşur ya da yüzleşmekten kaçınırsanız, önemli bir sohbeti kırılma noktasına getirebilirsiniz. Meseleyi bir an evvel aradan çıkarmak çok daha akıllıca, sağlıklı ve kolay olur.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.