12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

12 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burçlar12 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 12 Ekim 2013 Cumartesi
Nihayet hafta sonu geldi! İşlere bir mola vermenizin yanı sıra, şu andaki astrolojik konumlar çok daha rahat hareket etmenizi sağlıyor, bunun için de yıldızlara teşekkür etmelisiniz. Üzerinizdeki baskı önümüzdeki birkaç gün boyunca kalkacak, o nedenle elinizden geldiğince gevşeyin ve hayatın tadını çıkarın. Bugün havada bol bol romantizm var.

Kova 12 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün faydalanabileceğiniz iki muhteşem gelişme var sevgili Kovalar. İlki, Ay’ın burcunuzun yıldızlarına girerek bol miktarda pozitif enerji ve cazibe getirmesi. İkincisi de şans gezegeni Jüpiter’in proje kuşağınızı aydınlatması. Yaratıcı olmanızın tam vakti.

Oğlak 12 Ekim 2013 Cumartesi
Hafta boyunca çalışkanlık şöhretinize uygun şekilde sıkı çalıştınız sevgili Oğlaklar ve artık hafta sonu geldiğine göre ödülünüzü istiyorsunuz. Neyse ki yıldızlar da sizinle aynı fikirde. Ay ikinci gelir evinizde olduğuna göre, parasal durumunuzu değerlendirmenin tam vakti. Finansal açıdan uygunsa, göz koyduğunuz şeyi alın.

Yay 12 Ekim 2013 Cumartesi
Cüretkar yönetici gezegeniniz Jüpiter bugünkü astrolojik olaylarda rol oynuyor, bu da sizi her şeyin merkezine yerleştiriyor. Sosyal açıdan çılgın bir gün geçirebilirsiniz. Uzun bir davet listeniz var, randevudan randevuya koşuyorsunuz. Bu durum sizde fazla bir baskı yaratırsa, gerçekten sevdiğiniz insanlarla birlikte olun.

Akrep 12 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün dünyayı görmek için güçlü bir isteğin pençesine düşebilirsiniz sevgili Akrepler. Sıradan bir hafta sonu geçiriyor olsanız bile, normalde karşılaşmayacağınız insanları arayın, gitmeyeceğiniz yerlere gidin. Zihniniz (ve ruhunuz) şu anda şiddetli uyarıcılara ihtiyaç duyuyor

Terazi 12 Ekim 2013 Cumartesi
Doğum gününüz ne zaman olursa olsun, bugün Güneş’in burcunuzdaki yolculuğunun en iyi günlerinden biri. Neşe ve iyimserlikle dolu. Üstünüzde bir hafiflik var sevgili Teraziler. Kendi ihtiyaçlarınızı bir tarafa bırakmaya yönelik doğal eğiliminizi unutun ve hiç ödün vermeden isteklerinizin peşine düşün.

Başak 12 Ekim 2013 Cumartesi
Bu sabah, ister yaratıcılıkta kullanabileceğiniz, ister tembellik yapıp kendinizi şımartabileceğiniz bir zaman dilimi var. Karar tamamen size kalmış sevgili Başaklar. İşin sırrı, zevkinize öncelik vermenizde. Hafta içinde eğlenceli tarafınızı açığa çıkarmakta zorlanmış olabilirsiniz ama artık yıldızlar onun peşine düşmenizi söylüyor.

Aslan 12 Ekim 2013 Cumartesi
Zorlu bir haftanın ardından, cesur, güzel ve güçlü benliğiniz bugün tüm muhteşemliğiyle geri dönüyor. Mevcut bir proje konusunda epey heyecanlısınız sevgili Aslanlar. Daha çok çalışma düşüncesi gözünüzü korkutabilir ama şu anda kullanımınıza açık olan olağanüstü enerjiden mutlaka faydalanın.

Yengeç 12 Ekim 2013 Cumartesi
Haftanın sonlarına doğru geçirdiğiniz zorlu birkaç günün ardından bugün bir özgüven dalgası sizi bekliyor. Artık canınızın istediğini yapabilirsiniz, yapmalısınız. Yaratıcı kaçamaklar bulun ve gevşeyin, hayal kurun, eğlenin. İlişkiler hayatınızda önemli bir rol oynuyor, o nedenle bağlantılarınıza özen gösterin.

İkizler 12 Ekim 2013 Cumartesi
Bu sabah uyandığınızda, son birkaç günün kötü enerjisinin kalıntılarını üstünüzden atmış olacaksınız. Bugün size kısa süreli bir gevşeme penceresi açıyor sevgili İkizler. Ekim ayı genel olarak zor geçiyor ama bugün en keyifli günlerden biri, kaçırmayın.

Boğa 12 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün kendinizi dünden çok daha neşeli hissedeceksiniz sevgili Boğalar. Yıldızlar atmosferi tam zamanında değiştirdiler, böylece arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle güzel bir Cumartesi gününün tadını çıkarabilirsiniz. Canınız yorgunluktan bayılana kadar alışveriş yapmak isteyebilir ama mantıksız savurganlıklara kapılıp önümüzdeki hafta pişman olmaktan kaçının.

Koç 12 Ekim 2013 Cumartesi
Bugün Cumartesi olduğu için şükredin, sevgili Koçlar. Neyse ki astrolojik etkiler hafta sonu titreşimleriyle uyumlu. Her şey birdenbire çok daha hafif bir hale büründü, nefes almak ve yaşamak çok kolaylaştı. Sosyalleşme teşvik ediliyor, özellikle de bu akşam. O arada, etrafınızdaki neşenin ve iyimserliğin keyfini sürün. İkisinden de bol bol var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.