11 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Şubat 2012 Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2012 Burç Yorumları

11 Şubat 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları11 Şubat 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları11 Şubat 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 11 Şubat 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

11 Şubat 2012 Koç Burcu Yorumu
Bugün ayrıntı gerektiren işlerle ilgilenebilirsin. Zihnen kendini adadığın konulara odaklı kalman çalışma verimini biraz düşürebilir. Duygusal açıdan bireysel ve farklı kararlar alabilirsin. Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin.

11 Şubat 2012 Boğa Burcu Yorumu
Kendi istek ve beklentilerine göre gününü şekillendirebilirsin. Duygusal açıdan karışıklığa düşmen kendini adadığın hedefler açısından kolay olabilir. Çok farklı ve radikal kararlar alabilirsin, gizli ve içsel bir biçimde.

11 Şubat 2012 İkizler Burcu Yorumu
Kendini işe ve bazı konulara adamak ile ailesel ve özel hayatınla bağlantılı durumlarla ilgilenmek arasında kalmış hissedebilirsin, bu da aklını biraz karışık tutabilir. Bugün sevdiğin bir insanla ilgili bir sürprizle karşılaşabilirsin. Farklı sosyal ortamlara katılabilirsin.

11 Şubat 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün iletişim trafiğin yoğun olabilir, bazı konuşmalar aklını da bulandırabilir, fikirler arasında ve kendi amaçlarınla bağlantılı olarak durumları irdeleyebilirsin. Bugün iş hayatında beklenmedik güzel bir sürprizle karşılaşabilirsin.

11 Şubat 2012 Aslan Burcu Yorumu
Bugün parasal konulara odaklı kalabilirsin, bazı durumlar senin enerjini de kırabilir, fırsatları nasıl değerlendirmen gerektiği konusunda net olmakta zorlanabilirsin. Bugün güzel bir gelişme sana yeni umutlar aşılayabilir, bakış açın değişebilir.

11 Şubat 2012 Başak Burcu Yorumu
Başak burcundaki Ay seni duyarlı ve hassas yapabilir. Kendini adadığın insan ile kişisel savaşların arasında kaldığını hissedebilirsin, bu da seni empati kurmaya yönelik tutabilir. Güzel bir sürprizle karşılaşabilirsin.

11 Şubat 2012 Terazi Burcu Yorumu
Bugün geçmişle bağlantılı durumlar, hayaller seni etkisi altına alabilir. Kendini adadığın işler de zihinsel açıdan seni yorabilir, zorlayabilir. Her zamankinden çok farklı kararların ve seçimlerinle insanları şaşırtabilirsin.

11 Şubat 2012 Akrep Burcu Yorumu
Bugün sosyal hayatın hareketlenebilir. Özel bir durum veya bir insanla ilişkin aklını ve duygularını karıştırabilir. Çok farklı işler ve seçimlerle gününü renklendirmen ise sana güzel bir karar, adım getirebilir.

11 Şubat 2012 Yay Burcu Yorumu
İşler ve yapılması gerekenler seni çok yoğun tutabilir. Kendini adadığın özel işler ile iş hayatın arasına sıkıştığını hissedebilirsin, bu da seni biraz zorlayabilir. Bugün aşk hayatınla veya sevdiğin bir insanla ilgili güzel bir sürprizle neşelenebilirsin ayrıca.

11 Şubat 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Neyi düşünmek, dilemek, konuşmak, aktarmak önemli? Düşünce trafiğin yoğun olabilir. İnsanları ve konuşmaları daha iyi anlamak isteyebilirsin. Ev, aile ve özel hayatında ise beklenmedik durumlar seni mutlu edebilir, keyiflendirebilir.

11 Şubat 2012 Kova Burcu Yorumu
Bugün ortak işlere odaklı kalabilirsin, parasal konular biraz aklını karışık tutabilir. Bugün güzel bir haber, paylaşım seni mutlu edebilir, iyi iletişim kurabilirsin. Olayları ve insanları iyi bir biçimde idare edebilirsin.

11 Şubat 2012 Balık Burcu Yorumu
Kişisel farklılıklar bugün özel bir insanla ilişkine nüfus edebilir. Sosyal açıdan yoğun, hareketli bir gün olabilir. Parasal açıdan ise beklenmedik bir kazanç, imkan seni rahatlatabilir. Tartışmalara takılı kalmamak gerek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.