11 Nisan 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Nisan 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugünlerde farklı düşünceleriniz ve görüşlerinizle gündemdesiniz. Gelecekte size ufuk açacak ve ilerlemenize olanak sağlayacak görüşme, anlaşma yapabilir veya yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yolculuklar hayatınızda yeni kapılar açabilir; tanışmalara sebep olabilir. Çocuklarınız veya sevdiğiniz kişiyle gelişen iletişiminiz ilişkileriniz üzerinde olumlu etkiye yaratabilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Kazançlarınızı arttıracak koşullar içindesiniz. Başlatmış olduğunuz girişimlerin geri dönüşlerini alabilir; yaptığınız görüşmeleri ise bir anlaşma zeminine taşıyabilirsiniz. Yeteneklerinizi bir değere çevirebilmek için yeni ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda gelir gider tablonuzu değerlendirebilir; harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz. Eve ilgili gelişen bir konu gelirlerinizde önemli olabilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Burcunuzda halen ilerleyen Ay; sizi girişimci kılmakta. Yeni ve orijinal fikirleriniz, objektif bakış açınızla yapacağınız değerlendirmeler sizde yeni ufuklar açabilir. Geleceğinizi düşünerek adımlarınızı atabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle alakalı konularda ise liderliği ele alabilir; herkesin lehine olabilecek çözümler üretebilirsiniz. Yolculuklar, eğitim ve anlaşmalar adına olumlu durumlar söz konusu.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Her ne kadar iç dünyanıza çekilmiş olsanız dahi dışarıda olan bitenden haberdar olmaktasınız. Maddi konularda başlatmış olduğunuz girişimler bugünlerde istediğiniz akıcılıkta ilerlemeyebilir. Ancak edindiğiniz tecrübe ve bilgiler neticesinde doğru planlama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra ise burcunuza geçecek olan Ay ile birlikte hareket gücünü kendinizde bulabilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Toplumsal olaylar, grup ve dernekleri içine alan işler gündeminizde önemini bugün de korumakta. Hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak ve adeta ivme kazandıracak gelişmeler yaşanabilir. Orijinal ve farklı fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ve dostlarınıza ihtiyaçları olan destekleri sağlayabilir veya onlar sizden yardımlarını esirgemeyebilirler.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

İş hayatın içinde farklılığınızla öne çıkabileceğiniz bir gün sizi beklemekte. Orijinal fikir ve düşüncelerinizle başkalarının ve üstlerinizin dikkatlerini çekebilir; olaylara ve yaşayacağınız gelişmelere objektif yaklaşımlarda bulunabilir ve değerlendirmeler yapabilirsiniz. İç dünyanızda olan ve sakladığınız düşünceler bugün birden bire aniden ağzınızdan çıkabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Yurtdışı, eğitim, akademik çalışmalar, hukuk ve medyaya dair işleriniz ile başlatmış olduğunuz girişimlerin olumlu ilerlediğini görebilirsiniz. Size yeni ufuklar açan fırsatlar ve olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarla aranızda yapacağınız fikir alış verişleri lehinize olabilir; zihninizde uyanışlara neden olabilir. Geleceğe yönelik yeni düşünceler ve hedefler belirleyebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Finansal konularda gelecek kaygısı yaşayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda yaşadığınız hareketli dönemin getirdiği harcamalardan dolayı bütçenizi doğru planlamanız gerekmekte. Grup ve ekip çalışmalarından kazanç ve gelirler elde edebilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise daha realist ve objektif davranmanız lehinize olabilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Gruplar, sizden farklı düşünen veya sizde farkındalık uyandıracak kişilerle bir araya geldiğiniz bir süreçtesiniz. Ufkunuzu açacak fikir alış verişlerinde bulunabilir; geleceğinizi ilgilendiren teklifler alabilirsiniz. Eğitim ve medyayı ilgilendiren konularda aniden gelişen koşullar size yeni işbirlikleri getirebilir. Yeni girişimler için gelecek haftayı beklemek daha yerinde olabilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Çalışma hayatınızda gruplar, ekiplerle işbirliğinde ve koordinasyon içinde olarak işlerinizi ilerletebilirsiniz. Ayrıca sorumluluklarınızın artmasıyla birlikte daha planlı ve programlı olmak zorunda kalabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için görüşmeler gündeme gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz zira zihinsel olarak size yoracak.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Bugünlerde sevdiğiniz kişi, çocuklarınız veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirecek olaylar yaşanabilir. Fikir ve düşüncelerinizi rahat aktarabilir; aranızda artan iletişim sayesinde birbiriniz hakkında daha önce görmediklerinizi fark edebilirsiniz. Ayrıca yetenekli olduğunuz alanlarda yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Aileden gelen gayrimenkul ve yatırımlarla ilgili de olumlu durumlar olabilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Eve, aileye ve gayrimenkullere dair konularda yeni gelişmeler olabilir. Alacağınız fikir ve öneriler iş ve hayatınız üzerindeki kararlarınızda etkili olabilir. Ayrıca ruhunuzun derinliklerinde olan duygu ve düşüncelerinizi yeniden gündeme getirebilir; geleceğiniz için yenilenmeler yapabilirsiniz. Sağlığınızla alakalı bir konuda ise yakınlarınızın önerilerine kulak verebiliriniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.