11 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burçlar11 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 11 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün Ay, burcunuzun büyülü, hayalperest yıldızlarında sevgili Balıklar. Fantezilerden oluşan bir dünyada yaşadığınızı hissedebilirsiniz, üstelik şu anda herkes seve seve orada size katılır. İnsanlar genellikle hayallerinize acımasız gerçeklerle yaklaşırlar ama bugün sihrinizi konuşturup yaramazlık yapabilirsiniz.

Kova 11 Kasım 2013 Pazartesi
Merkür gerileme döneminden çıktı ve her şey ilerliyor ama bugün geriye kalmış bazı karışıklıklarla uğraşmanız gerekebilir. Finansal durumunuz bu etkilere açık sevgili Kovalar. Gerçekte olanı değil, görmek istediğinizi görüyorsunuz. Hesaplarınıza dikkat edin ve bütün ayrıntıları gözden geçirin.

Oğlak 11 Kasım 2013 Pazartesi
Tam da Merkür’ün yeni ve daha iyi yönü hakkında heyecana kapıldığınız sırada, sisli bir Pazartesi günüyle karşı karşıyasınız. Bunun sebebi, hayaller gezegeni Neptün’ün Ay’la yakınlaşması. Her şey gündüz düşlerinizin renklerine boyanmış durumda sevgili Oğlaklar. Hiçbir şey göründüğü gibi değil.

Yay 11 Kasım 2013 Pazartesi
Hayatınızın pek çok alanı yeniden açıklığa kavuşuyor ama evle ilgili meselelerde kafanız hala biraz karışık. Bunun sebebi, Ay’ın rüya ve aldatma gezegeni Neptün’e çok yakın olması. Şu anda sezgileriniz zekanızdan daha güvenilir.

Akrep 11 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün hissedebileceğiniz kafa karışıklığının sorumlusu Merkür değil, Ay ve Neptün. İletişim gezegeninin gerilemeden çıkmasının hemen ardından muhteşem bir açıklığa ve keskin bir dikkate kavuşsaydınız mükemmel olurdu ama o kadar acele etmeyin sevgili Akrepler. Etrafta hala yoğun bir sis var. Birkaç gün bekleyin.

Terazi 11 Kasım 2013 Pazartesi
Hafta, Merkür’ün ileriye doğru hareketiyle açılıyor, bu da gerçekten pek hoş bir durum. Ancak yeni projelere istediğiniz hızda atılamayabilirsiniz. Biraz ağırdan alarak başlamak en iyisi, sevgili Teraziler. Yoksa ilgilenmeniz gereken önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.

Başak 11 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün Ay zıt burcunuzda olduğundan kendinizi sosyal ilişki kurmaya pek gönüllü hissetmeyebilirsiniz. Aynı zamanda daha 24 saat önce sona ermiş olan Merkür gerilemesinin etkilerinden sıyrılmaya çalışıyorsunuz. Yani yalnız kalmayı tercih ediyorsanız, her türlü sosyal etkinlikten uzak durmak için geçerli bir nedeniniz var.

Aslan 11 Kasım 2013 Pazartesi
Şu anda ruhunuzun derinliklerinde güçlü bir dönüşüm söz konusu. Zihninizin bilgisayarı verileri yedekliyor adeta. Arka planda hafif bir uğultudan başka bir şey hissetmeyebilirsiniz ama kapalı kapılar ardında karmaşık işlemler sürüyor.

Yengeç 11 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün sezgilerinizle ve hayallerinizle doğrudan temas kurabilirsiniz sevgili Yengeçler. Şu anda dünyaya bakışınız neon ışıklarıyla aydınlatılmış gibi, işlerin nasıl yürümesi gerektiğini tam anlamıyla biliyorsunuz. Öne doğru bir adım atıp idareyi ele almanız için mükemmel bir gün.

İkizler 11 Kasım 2013 Pazartesi
Günlerden Pazartesi, yönetici gezegeniniz de ilerleme döneminde, bundan daha iyi ne olabilir? O kadar acele etmeyin sevgili İkizler. Bugün, özellikle profesyonel konularda olmak üzere hala biraz karışıklık söz konusu. Bunun suçlusu da kariyer kuşağınızdaki Ay ile Neptün. Neyse ki bu etki, yaratıcı hayallerinizi somut gerçeklere dönüştürmek için mükemmel.

Boğa 11 Kasım 2013 Pazartesi
Merkür ileriye gitmeye başladı ama “gölge dönemi” söz konusu, yani en az bir hafta daha bazı iletişim engelleriyle uğraşmanız gerekebilir. Sıkıntılar küçük olacak ve hepsinden kolayca kurtulacaksınız ama yine de şu anda özellikle sosyal ağ kuşağınızda işlerin biraz çalkantılı olduğunu unutmayın.

Koç 11 Kasım 2013 Pazartesi
Merkür dün gerilemeden çıktı ama Ay bugün rüyalar kuşağınızda olduğu için tam bir açıklığa kavuşamayabilirsiniz. Değişen duruma ayak uydurmak için kendinize zaman tanıyın, yeni projelere aceleyle dalmak ayrıntıları gözden kaçırmanıza yol açabilir sevgili Koçlar. Hafta sonu yaklaşırken eski hızınızı yakalayacaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.