11 Haziran 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

11 Haziran Salı Günlük Burç Yorumları 11 Haziran 2013 Salı Burç Yorumları


11 Haziran 2013 Salı Günlük Burçlar – 11 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 11 Haziran 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 11 Haziran Burç Yorumları

Balık 11 Haziran 2013 Salı
Siz tam bir romantiksiniz sevgili Balıklar, bugün de evrensel bir aşkla bağlantı kurabileceksiniz. Hayallere olan düşkünlüğünüzün gündelik akışınızın pratik gerekliliklerine sekte vurmasına izin vermeyin, yeter. İşlerinizi erkenden bitirmeniz iyi olabilir, böylece bu akşam fantezilerle kendinizi şımartabilirsiniz.

Kova 11 Haziran 2013 Salı
Bugün aşk ve arkadaşlık arasındaki bütün sınırlar ortadan kalkabilir ama olanlar konusunda daha sonra kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Anın harareti kesinlikle baş döndürücü ve her şeyi unutmanıza yol açacak kadar yoğun olabilir. Yalnızsanız, flört etmenizde hiç sakınca yok ama bir ilişkiniz varsa dikkatli olun.

Oğlak 11 Haziran 2013 Salı
Dönüşüm gezegeni yıllardır sizinle, o nedenle artık sürekli baskıya neredeyse alıştınız. Bugün aşk ve güzellik gezegeni Venüs, Plüton’la çatışıyor. Bu da ilişkiler konusunda biraz takıntılı davranmanıza yol açabilir. Sevgilinizle tartışmaktan kaçının çünkü durum kontrolden çıkabilir.

Yay 11 Haziran 2013 Salı
Bugün aklınız gelir ve borç konularında, sevgili Yengeçler. Harcadığınız kadar kazanıyor musunuz, yoksa gelirinizi artırmak için bir şeyler yapmanız mı gerekiyor? Bugün bu korkular yüzeye çıkabilir ama bu kısa süreli bir etki, o nedenle durumu takıntı haline getirmemeye çalışın. İyi bir haberse, maaşınıza zam isteyecek havada olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Akrep 11 Haziran 2013 Salı
Venüs’le Plüton çarpışırken, havada romantizm ve şehvet var. İçinizde bir yer, vücudunuzun en derin moleküllerine varan dek en derin duygularınızın tadını çıkarmak istiyor ama bir başka yönünüz sizi “uygun davranmaya” ve toplumun hoşgürüsünün sınırlarını zorlamamaya yöneltebilir. Ortalığı karıştıracak mısınız, sevgili Akrepler

Terazi 11 Haziran 2013 Salı
Yöneticiniz Venüs, dönüşüm gezegeni Plüton’la çekişiyor. Kariyerinizle ev yaşantınız savaş halinde. Orta yolu bulmak zorundasınız. Bunu başardığınızda, her şey hoş bir dengeye bürünecek ama o noktaya varmak biraz çaba gerektirebilir, sevgili Teraziler. Acele etmeyin ve kendinizi zorlamayın.

Başak 11 Haziran 2013 Salı
Bugün hem aşk, hem de dönüşüm konuları dikkatinizi çekmek için birbirleriyle yarışıyor, sevgili Başaklar. Bir taraftan, mutluluktan kendinizden geçerek romantik hayallere kapılıp gitmek istiyorsunuz ama öte yandan duygusal bağlılığın daha derin etkilerini kafaya takmadan edemiyorsunuz. Başkalarının isteklerine kendi isteklerinizden daha çok önem vermeye her zaman mecbur değilsiniz, bunu unutmayın.

Aslan 11 Haziran 2013 Salı
Bugün, yoga egzersizleri yapmaktan tutun da nefes alıp vermenize odaklanmaya kadar gündelik sağlık alışkanlıklarınızla yakından ilgilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Venüs ve Plüton zıtlaşma halinde, bu da her zamanki rutininizi gerçekten güçlü ve değişime yönelik bir hale getirmenizi mümkün kılıyor. Şu anda her şey kendinizi yenilemek ve geliştirmekle ilgili.

Yengeç 11 Haziran 2013 Salı
Bugünkü yoğun ve dönüşüme yönelik astroloji etki, ilişkilerinizi çapraz ateş altında bırakıyor, sevgili Yengeçler. Venüs burcunuzda, bu da genellikle hoş bir etkiyi beraberinde getirir ama bugün güzellik gezegeni, derin ve sürekli değişim gezegeni Plüton’la zıtlaşıyor. Ortaklıklarınız büyüteç altında, o nedenle diğerleriyle bağlantı kurarken kendinize şefkatli davranmaya çalışın.

İkizler 11 Haziran 2013 Salı
Bugün aşk gezegeni Venüs’le dönüşüm gezegeni Plüton’un zıtlaşma içinde olması nedeniyle ilişkiler bayağı bir sarsıntılı olabilir, sevgili İkizler. Birisiyle derin bir bağ kurmak isteyeceksiniz ama yanlış anlaşılmalar sizi engelleyebilir. Cesaretiniz varsa engelleri nazikçe zorlayın ve diğerleriyle yakınlaşmaya çalışın.

Boğa 11 Haziran 2013 Salı
Bugün yöneticiniz Venüs Plüton’la iletişim kurmaya çalışıyor ama görünüşe bakılırsa kimsenin dinlediği yok. Derdinizi anlatamadığınızı hissederseniz zorlamayın, sevgili Boğalar. Bazen hiçbir şet söylemeyerek daha fazlasını dile getirebilirsiniz. Ne kadar zorlarsanız, o kadar az ilerleme kaydedeceksiniz.

Koç 11 Haziran 2013 Salı
Venüs ve Plüton karşı karşıya geliyor, bu da evle ilgili görevlerinizle kariyer hedefleriniz arasında bir çatışma yaratıyor. Şu anda kendinizi nasıl göreceğiniz konusunda ciddi bir incelemede bulunuyorsunuz sevgili Koçlar. Profesyonel hayatınızla mı yoksa ailenizle mi daha çok ilgileniyorsunuz? Bunun illa da bir savaş olması gerekmez, ikisi arasında bir denge tutturabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.