10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

10 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları 10 Temmuz 2013 Çarşamba Burç Yorumları


10 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 10 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 10 Temmuz 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 10 Temmuz Burç Yorumları

Balık 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Bu romantizm dolu gün, tam size uygun, sevgili Balıklar. Ay ve Venüs, gündelik faaliyetler evinizde buluşuyor ve en sıkıcı angaryalara bile bir parça büyü karıştırıyorlar. Havada güçlü bir flörtöz enerji var, o nedenle iş arkadaşlarınızla her zamanki zekice atışmalarınız gözünüze daha şehvetli görünebilir.

Kova 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün ilişki kuşağınızı aydınlatan Ay, gece olduğunda romantizm gezegeni Venüs’le buluşacak. Sevgilinizle büyülü bir gece geçirmek için harika bir zaman. Yalnızsanız da muhteşem bir gün çünkü şahane biriyle tanışabilirsiniz.

Oğlak 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün libidonuz tavan yapmış durumda, sevgili Oğlaklar. Hakimiyet şehvette ya da aşkta olabilir, ya da belki ikisinin bir karışımı ortaya çıkar ama günün (ve gecenin) vurgusu tutku. Venüs ve Ay birlikte çalışarak kanınızı kaynatıyorlar. Şu anda bir ilişki içinde ya da yalnız olabilirsiniz, her iki durumda da yanınızda birilerini isteyeceksiniz.

Yay 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Sizin gibi seyahat tutkunları için baştan çıkarıcı bir gün. Yaz tatilinde değilseniz, canınız uzaklara kaçmak isteyebilir ya da gezi planları yapmaya başlayabilirsiniz. Anlayacağınız, iş yerindeki masanızda oturuyorsanız, dikkatinizi toplamanız çok zor olacak.

Akrep 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Akrepler, bugün kariyeriniz için bir atılım söz konusu. Merkür’ün geri gidişi ayın 20’sinde resmen sona erene kadar kesin haber alamayabilirsiniz ama gelirinizi artırmak için gerekli adımları atmanızın vakti geldi. Önceden harekete geçin, bilgi alacağınız bir görüşme ayarlamanız ya da maaşınızla ilgili seçenekleri gözden geçirmeniz bile yeterli olur.

Terazi 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Teraziler, sosyalleşmek için ayın en uygun günlerinden birindeyiz. Sosyal ağ kuşağınızdaki Ay, yöneticiniz Venüs’le bağlantı kurduğunda, mutlu, flörtöz titreşim adeta elle tutulur hale geliyor. Bu his, akşam yaklaşırken kuvvetlenecek, o nedenle bu gece için eğlence planları yapmayı ihmal etmeyin.

Başak 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Güzel ama sakin bir gün, tek başınıza yapacağınız faaliyetler için gayet uygun. Hayat emrettiği takdirde sosyal olabilirsiniz ama gün içinde en azından bir kere yalnızlık isteyeceksiniz. Yürüyüşe çıkın, kısa bir meditasyon yapın ya da parkta oturup kitap okuyun, ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Aslan 10 Temmuz 2013 Çarşamba
İniş çıkışlarla dolu Temmuz ayının, kesinlikle çıkış halindeki bir günündeyiz. Burcunuzun muhteşem yıldızlarındaki Ay, Venüs’le buluşuyor ve dünyanız aklınıza gelebilecek en iyi şekilde ışıklara boğuluyor. Doğum günü ayınız resmen başladığında hayatınızın nasıl bir lezzete bürüneceğinin göstergesi bu.

Yengeç 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Yönetici gezegeniniz Ay, bugün Venüs’le samimi bir biçimde yakınlaşıyor. Yani çifte doz sıcaklık ve enerji alacaksınız, sevgili Yengeçler. Bu pozitiflik, özellikle finansal çabalar için geçerli, işleri alışverişle tatlandırmak isteyebilirsiniz. En azından biraz çikolata yiyin.

İkizler 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün, en sevdiğiniz aktivite olan çılgınca flört etmek için fevkalade bir gün. Ay ve Venüs iletişim kuşağınız aydınlatıyorlar. Sevgi dolu ve anaç bu iki gezegenin güçleri, bir araya geldiklerine daha da artar. Hayranlık beslediğiniz birisiyle önemli bir konuşma yapmanın tam zamanı.

Boğa 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Zarif yöneticiniz Venüs, ruhu besleyen Ay’la bir araya geldiği için bugün çok güçlü. Bu iki gezegen birlikte tam bir fırtına oluyorlar ve size tutkularınızı açığa çıkarmanız için bir fırsat veriyorlar. Birine karşı duygularınızı ifade etmek ya da sanat mı yapmak istiyorsunuz? Cesur olun.

Koç 10 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugünkü flörtöz, coşkulu enerji, deyim yerindeyse tam sizin kaleminiz, sevgili Koçlar. Ay romantizm kuşağınızda, aşk gezegeni Venüs’ün de oyunculuğu üstünde. Randevular veya kızlarla dışarı çıkıp hoş bir gece geçirmek ve yürüyüş yapmak için harika bir gece olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.