10 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

10 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumları 10 Haziran 2013 Pazartesi Burç Yorumları


10 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 10 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 10 Haziran 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 10 Haziran Burç Yorumları

İKİZLER:
Kafanızda yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ikili ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta, daha çok sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.

YENGEÇ:
Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir hafta. Ay’ın etkisi, hırslarınızda değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Fikirlerinizdeki iniş çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz.

ASLAN:
Kişisel enerjinizi artıracak çalışmalar içine gireceksiniz. Duygularınızı ikiye katlıyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve idealist yapınızla ilgili düşüncelerinizden ödün vermek istemiyorsunuz.

BAŞAK:
Bulunduğunuz konumla ilgili zor anlar yaşıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür, kişisel ve toplumsal ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Girişimciliğiniz konusunda enerji düşüklüğü yaşıyorsunuz.

TERAZİ:
Duygularınızı, yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir hafta. İdeallerinizi yapıcı bir şekilde sergileyeceksiniz. Kısa yolların ve seyahatlerin güncellik kazanması sonucunda, işlerinizi tamamlamalısınız.

AKREP:
Çevrenizde, enerjinizi doğru kullanmayı başarıyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Düşüncelerinizi yaşama geçirirken, birlikte çalıştığınız kişileri, yapıcı davranışlarınızla etkileyeceksiniz.

YAY:
Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bu hafta, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle birçok kişinin ilgisini çekeceksiniz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.

OĞLAK:
Bu hafta Ay’ın bulunduğu konum, aile ilişkilerinize daha fazla özen göstermenize neden olacaktır. Onlara sürpriz bir ziyaret yaparak, birlikte paylaşım ortamları yaratmayı başarıyorsunuz.

KOVA:
Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınızda daha verimli oluyorsunuz.

BALIK:
Yaratıcılığınızı ve değişkenliğinizi çok güzel lanse edebiliyorsunuz. Başarınızın altında yatan en önemli neden, yaşamınıza çok çabuk şekil verebilmenizdir. Bu hafta dengelerinizi korumalısınız.

KOÇ:
Kendinize güvendiğiniz kadar, aynı duyguları karşınızdaki kişiden de bekliyorsunuz. Bu hafta, sizin için önemli olan grup çalışmalarına yönelebilir ve yapacağınız işlerden kişisel tatmin sağlayabilirsiniz.

BOĞA:
Enerjinizi tamamen yapacağınız işlere aktarıyorsunuz. Bu hafta, sonuçlarını merak ettiğiniz konuların cevabını almanız güçleşecektir. Çalışma yaşantınızda gereğinden fazla sorumluluk alıyorsunuz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.