1 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları 1 Temmuz 2013 Pazartesi Burç Yorumları


1 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 1 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 1 Temmuz 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 1 Temmuz Burç Yorumları

Balık 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Şu anda yaratıcı yönünüz açığa çıkıyor, sevgili Balıklar, o nedenle içinizden gelen mesajlara kulak verin. Dostlarınızla ya da iş arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz, kendi gerçekliğinizin bulanmasına yol açabilir, o nedenle bütün fikirlerinizin kendinize ait olduğundan, bir yerden ödünç alınmadığından emin olun. Tabii başka insanların fikirlerini geliştirmeniz de mümkün.

Kova 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün ta içinizdeki derin gerçeklikler açığa çıkabilir, sevgili Kovalar. Şu anda kafanızda yaşadığınız aydınlanma sizi ürkütmesin. Onu kaydedin ve bir başka gün hazmetmek üzere saklayın. Bazen sıradan bir gün yaşarken, yoğun bir farkındalığa ulaşmak dengenizin bozulmasına yol açabilir. Buna izin vermek zorunda değilsiniz.

Oğlak 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Sevgili Oğlaklar, bugün görüntünüz ilişkilerinizin aynasında yansıyor. Dönüşüm gezegeni Plüton, sizi kozmik bir sınavdan geçiriyor. Kendinize verdiğiniz değeri ve öz benliğinizi, başkalarının sizi beğenmesi isteğinin önüne koymanız gerekli.

Yay 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Para bugün önemli bir mesele olabilir, sevgili Yaylar. Bütçenizin dengesini korumak ve istediğiniz şeyi almak arasındaki sınır, tam anlamıyla odak noktasında. Durmadan para harcamak, harcamak ve harcamak isteyebilirsiniz ama içinizde bir yerin sizi durdurma ihtimali var. Gerçekten ne istediğinize karar verin ve bütçenizle istekleriniz arasında denge kurun.

Akrep 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Sevgili Akrepler, yöneticiniz Plüton bugünkü astolojik etkiler konusunda büyük söz sahibi. Önemli fikirlerle, yani genel dünya görüşünüzle ufak tefek gündelik işlerin arasında kalabilirsiniz. Her zamanki gibi derinlere dalmak isteyeceksiniz ama konuştuğunuz birisi her şeyin yüzeysel kalması konusunda ısrarcı olabilir.

Terazi 01 Temmuz 2013 Pazartesi
İş-özel hayat dengesi konusunda dönüşüm mümkün, özellikle de bugün. Son aylarda, hatta belki de yıllarda, önceliklerinizi sorguladığınız bir dönemden geçiyordunuz. Ev ihtiyaçları kariyer amaçlarını gölgeliyordu, tabii bunun tersi de geçerli. Artık dengeyi yakalayabilirsiniz.

Başak 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Şu anda yaptığınız her şeyin özünde yaratıcılık var ama fikirlerinizi bir adım ileriye götürmenizin sırrı sosyal bağlantılarda. Önemli iş birlikleri konusunda bazı güç çekişmeleri olabilir ama bunları çözmeniz gerekiyor, o zaman gerçekten iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Diğerlerinin ufak tefek meselelerini aşın ve işinize bakın.

Aslan 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün sağlığınız ve çalışma hayatınız iç içe geçmiş durumda, sevgili Aslanlar. Birini geliştirmek için diğeri konusunda çalışmanız gerekiyor. Dengeyi sağlayarak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuza iyi davrandığınız takdirde, projeleriniz de kolaylıkla akıp gider. Aynı şekilde, sakin odaklanma ve yaratıcılık sağlığınıza iyi gelecektir.

Yengeç 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün en önemli ilişkileriniz, iç dünyanızın zengin yansımalarından oluşuyor, sevgili Yengeçler, hem de her zamankinden de fazla olmak üzere. Başkalarının kontrolünde gerçekleşen ama “size oluyormuş” gibi hissettiğiniz her şeye dikkat edin. Bu çekişme derin bir yerlerde kendinize dair duygularınızı açığa çıkarıyor. Bunu değiştirirseniz, ilişkilerinizin dönüşüm geçirmesini sağlayabilirsiniz.

İkizler 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün para ve borç konularında güç savaşları olabilir. Güvenlik meseleleri yüzünden kendinizi boğulacak gibi hissedebilirsiniz ama işin sırrı her şeyi derinlikle ele almakta. Konu sadece para değil, fatura ödemek ve güzel şeyler almak için kullandığımız bütün araçlar söz konusu. Derin değerlerinize odaklanın.

Boğa 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugün iletişim konularında güç çekişmeleri olabilir sevgili Boğalar, o nedenle başkalarının görüşlerine boyun eğmeden ayaklarınızı yere sağlam basmanın bir yolunu bulmalısınız. Melhur (hatta kötü şöhretli diyebiliriz) inadınız şu anda bir hediye de olabilir, başınıza dert de açabilir. Nazi ama güçlü olursanız istediğinizi elde edebilirsiniz.

Koç 01 Temmuz 2013 Pazartesi
Bugünkü astrolojik etkiler, iş ve ev hayatlarınızı çekişmeli bir savaşta karşı karşıya getiriyor. Birini diğerine feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Her şey çığrından çıkmış gibi görünse de dengeyi bulacağınıza olan inancınızı kaybetmeyin, sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.