1 Mayıs 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Mayıs Salı 2012 Günlük Burç Yorumları 1 Mayıs 2012 Salı Burç Yorumları

1 Mayıs 2012 Salı Günlük Burçlar – 1 Mayıs 2012 salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç:

Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler. Bu kimseler yakınlarınız da olabilirler, hiç tanımadığınız kimseler de olabilirler. Aslında haklı olan sizsiniz fakat derdinizi anlatabilmeniz zordur. Bugün özellikle anlayışsız kimselerle kontak kurmaktan kaçınmalısınız aksi takdirde sadece kendinizi yormuş olursunuz. Eğer yukarda anlatılan ya da benzeri durumlarla karşılaşır da sinirlerinize hakim olamazsanız bu durum sizi dikkatsizleştirebilir ve bazı ufak tefek kazalar yapmanıza sebep olabilir.

Boğa:

Duygusal yakınlık içinde olduğunuz kimseler sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Aynı şekilde sinirleriniz de çabuk bozulabilir. Bir anda parlamanız mümkündür. Bu durumları kontrol altına alabilseniz de, alamasanız da uzak yerlere gitmekten kaçınmalısınız. Altında olduğunuz etkiler bu açıdan size çok az şans veriyorlar. Gittiğiniz bir yerde umduğunuzu bulamamanız, istediğiniz saattte yetişememeniz, trafikte takılıp kalmanız mümkündür. Beklediğiniz bir haberin size bir türlü ulaşamaması ya da neşenizi kaçırabilecek haberler almanız da olasıdır.

İkizler:

Herhangi bir şekilde konuyu kesinlikle kapatırsanız, aslında sizin için son derece verimli olabilecek olan bugünü değerlendirebilme şansınızı da kaçırmazsınız. Siz bekar bir insansanız bugün arkadaşlarınızla ilgili hoş gelişmeler olabilir. Kalabalık fakat dinlendirici bir ortamda bulunabilirsiniz. Evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir kimseyseniz karşı cins ilişkileriniz bütün zamanınızı alabilir ve arkadaşlarınızla ilgili bazı şeylerden fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun durum sizin lehinizedir.

Yengeç:

Bugün akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınız arasındaki bir aile kavgasına ya da anlaşmazlığa karışmanız da mümkündür. Başınıza iş açmak istemez ve gününüzü istediğiniz gibi değerlendirmek isterseniz bu gibi durumlarda hemen bir bahane ile uzaklaşmanız gereklidir. Bu gibi şeylerle vakit öldüreceğiniz yerde zamanınızı sevdiğiniz kimselerle beraber olarak harcarsanız hem siz mutlu olursunız hem de onları memnun edersiniz.

Aslan:

Eğer evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin ailesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz. Siz bekar bir kadınsanız ve sürekli bir ilişkiniz varsa bir kadın arkadaşınızın birlikte olduğunuz erkeğe karşı küçümser davranışlar içinde olmasına ya da fazla ilgili olmasını kızmanız olasıdır. Siz evli bir kadınsanız bugün eşinizin annesi ile bir araya gelmemeye gayret ederseniz daha iyi olur. Eğer siz yalnız bir kadınsanız göz koyduğunuz kimsenin başka bir kadınla yakınlığı olduğunu duyabilir ya da görebilirsiniz.

Başak:

Bugün, gündemdeki çok önemli bir konuyu kendi becerilerinizle olumlu bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Sorunun çözülmesi birçok kişiyi rahatlatacak ve dostlarınızın beğenisini kazanacaksınız. Bir erkekseniz çok hareketli ortamlarda bulunabilir hatta bulunduğunuz yerde günün yıldızı bile olabilirsiniz. Size yapılan bir teklifi reddedebilirsiniz ama aslında pek de önemli sayılmaz. Daha değişik hem de çok daha iyi şartlarla başka fırsatlarla önümüzdeki günlerde tekrar karşılaşacaksınız.

Terazi:

Zamanınızı faydasız, boş ve gereksiz işlerle harcama meylindesiniz. Kafanızda birçok plan olabilir ancak bunları yürürlüğe koymayı hep erteleyerek kendinizi engellemeniz ve vakit öldürmeniz mümkündür. Üzerinizdeki tembelliği atabilmeniz oldukça zordur. Bu nedenle birşeyler yapacağım diye kendinizi aldatmayı bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırırsanız kafaca rahat edersiniz. Bugün, siz bir erkekseniz fiziksel olarak, terazi kadınlarından daha tembel ve bitkin olmanız mümkündür. Siz bir kadınsanız fiziksel olarak fena sayılmazsınız fakat psikolojik gerilimleriniz olabilir.

Akrep:

Bugün size değer verdiğini zannettiğiniz bir erkeğin aslında sizi hiç de ciddiye almadığını öğrenerek sinirlenmeniz de olasıdır. Bütün bu sayılan olumsuzluklar diğer insanların size karşı olan tutumlarıyla ilgili şeylerdir. Aslında siz uyumlu ve duygusal yapıdasınız ve olayların tatsızlaşmamaları için elinizden geleni iyi niyetle yapabilirsiniz. Buyüzden, karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara biraz daha hoşgörüyle bakmaya çalışarak canınızı sıkmamanız iyi olur. Bunların dışında bugün bazı ailevi ilişkilerinizin olması da muhtemeldir.

Yay:

Bugün zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir. Birlikte olduğunuz kimsenin size açmak istemediği bazı sıkıntıları olabilir. Onu biraz zorlarsanız dertlerini sizinle paylaşacaktır.

Oğlak:

Bugün fiziksel olarak aniden tükenebilir, serilip kalabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bir erkek tarafından atlatılabilirsiniz. Baş dönmesi halsizlik gibi şikayetleriniz olabilir. Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz. Dostlarınızdan biri kendisini aramanızı bekliyor. Onu arayıp, birlikte olursanız kendisine çok yardımcı olmuş olursunuz. Bugün maddi konularda da çok şanslı sayılmazsınız. Tasarladığınız bir yatırım varsa, bir süre ertelemeniz sizin için hayırlı oacaktır.

Kova:

Kendinizi, olduğunuzdan çok daha enerjik hissederek olmayacak şeyler yapmaya kalkmanız ve fiziksel olarak yıpratmanız olasıdır. Bugün kapalı yerlerde kalmak size sıkıntı verebilir. Sevdiğiniz kimseler ya da aileniz sizi yanlarında görmek isteyebilirler. Planlarınızı yaparken bunu da hesaba almalısınız. Zaten uzun süredir onları ihmal ediyorsunuz. Yakındalarsa yanlarına gitmeniz, uzaktalarsa aramanız sizin için iyi olabilir.

Balık:

Burcunuzun üzerinde hiç bir olumsuz etki olmayan ya da daha doğrusu kayda değer bir olumsuz etki olmayan günlerinizden birindesiniz. Siz bir erkekseniz bugün kendinizi son derece dinç ve güçlü hissetmeniz olasıdır. Yürümek, spor yapmak, herhangi bir yere gitmek arzuları duyamanız olağandır. Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir süredir görmediğiniz bir erkekle görüşmeniz ya da ondan haber almanız mümkündür.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.