1 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Mart Perşembe 2012 Günlük Burç Yorumları 1 Mart 2012 Burç Yorumları

1 Mart 2012 Perşembe Günlük Burçlar – 1 Mart 2012 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 01 mart 2012 yorumu
Bugün itibarıyla kendinizi daha rahat hissetmeye başlayacaksınız. Üzerinizdeki miskinlik yerini isteklerinize bırakacak. Ani kararlar gün içinde etkili olabilir zira kolay sıkılacaksınız. İş alanlarınızda üslerinize karşı tepkili olmamaya çalışmalısınız.

BOĞA burcu 01 mart 2012 yorumu
Bugün, biraz geri planda durmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. İçinizden çok fazla bir şey yapmak gelmeyebilir. Olumsuzlukları üzerinize çekmemeye çalışın. Özellikle uzak ortam ve yerlerde anlaşmazlıklarınız yüksek olabilir. Sakin olmasınız.

İKİZLER burcu 01 mart 2012 yorumu
Sosyal ortamlarınız devreye girmeye başlayacak. Oldukça hareketli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle bir anda verilerek yapılacak planlar hayatınıza renk katabilir. Para konularıyla ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ burcu 01 mart 2012 yorumu
Bugün, iş alanlarınızda kafanıza takılan sorunları halletmek için gereken enerjiyi üzerinizde hissedebilirsiniz. Gün içinde iş alanlarınız aktif olacak ve her zamankinden daha farklı davranmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla tartışabilirsiniz.

ASLAN burcu 01 mart 2012 yorumu
Değişik yer ve ortamlarda bulunacağınız bir gün olacak. Katılmak istediğiniz bir kurs veya seminer varsa kendinizi birkaç gün boyunca bu alanlara karşı açık hissedebilirsiniz. Uzak çevrenizden alacağınız ilginç haberler sizi heyecanlandırabilir.

BAŞAK burcu 01 mart 2012 yorumu
Haftanın bu son gününde ortaklaşa para konularına yönelebilirsiniz. Duygularınız değişken olabilir veya duygularınızı etkileyecek ani kararlar almaya müsait olacaksınız. Aşk hayatınızda tutkulu ve baskın davranmak bugün sizi bir hayli zorlayabilir.

TERAZİ burcu 01 mart 2012 yorumu
Bugün, özel hayatınız devreye girmeye başlayacak. Ortaklı işleriniz varsa, bugün ortaklarınızın hayatındaki değişimlerden siz de etkilenebilirsiniz. Aynı şey sevdiğiniz insanın hayatında da gerçekleşebilir. Aile hayatınızdaki sürtüşmelere dikkat edin.

AKREP burcu 01 mart 2012 yorumu
İş konularınız haftanın son iş gününde sizi zorlayabilir. Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan işlerin, diğer planlarınızı etkilemesi çok normal. Siz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle iletişime dayalı işlerinizde anlaşmazlıklara hazırlıklı olun.

YAY burcu 01 mart 2012 yorumu
Bugün, aşk hayatınızda ve duygusal konularda ani kararlar almaya ve tepkiler vermeye müsait olacaksınız. Borsada yatırım yapanlar daha sakin kararlar vermeye çaba sarf etmeliler. Eğlence alanlarınızda kullanacağınız para konusunda gelgitleriniz olabilir.

OĞLAK burcu 01 mart 2012 yorumu
Evinizle ilgili konularda ani ve beklenmedik konu ve olaylara açık olacaksınız. Canınız çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Kendi istekleriniz ailenizin istekleriyle çatışabilir. Biraz alttan almayı denemelisiniz. Gururun her zaman faydası olmayabilir.

KOVA burcu 01 mart 2012 yorumu
Yakın çevre alanlarınız devreye girmeye başlayacak. Bir anlık kararlarla yapılacak planlar, sizi çok heyecanlandırabilir. Beklenmedik olaylar karşısında biraz daha esnek davranmalısınız. Maddi konular bugünlerde sizin için ön planda olacak.

BALIK burcu 01 mart 2012 yorumu
Bugün itibarıyla maddi konulara odaklanacaksınız. Bu alanda beklenmedik kararlar almaya müsait bir gün sizi bekliyor. Bir şey satın alacaksanız kafanıza göre hareket etmemeye özen gösterin. Sosyal ortamlarınızda gücünüzü ortaya koyabileceksiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.