1 Eylül 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

1 Eylül 2013 Pazar Günlük Burçlar – 1 Eylül 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


Buyurun 1 Eylül Burç Yorumları

Balık 01 Eylül 2013 Pazar
Eylül ayınız kutlu olsun sevgili Balıklar! Resmi olarak ilişki ayınızdayız. Ancak bugün dikkatiniz derin bir dönüşüme yönelik olmalı, özellikle de arkadaşlarınız ve bağlantılı olduğunuz gruplar konusunda. Bazı şeylerden kurtulup yoluınuza devam etmek için mutlaka derinden ilerlemeniz gerekir. Şimdi tam vakti.

Kova 01 Eylül 2013 Pazar
Bir yandan yazın sonlarında neşeli, rahat bir Pazar günündeyiz; diğer yandan havaya muazzam bir yoğunluk hakim. Bu etkiyi en şiddetli olarak bilinçaltı kuşağınızda ve seksüalite evinizde hissediyorsunuz. En mahrem meseleleri ele alırken ne kadar derine inerseniz, geçirdiğiniz dönüşüm o kadar güçlü olacak.

Oğlak 01 Eylül 2013 Pazar
Bugün gücün ve denetimin elinizde olduğunu hissedeceksiniz sevgili Oğlaklar. Dönüşüm gezegeni Plüton’la Güneş arasında bir “üçgen” söz konusu; bu da bemlik duygunuzu etrafınızdaki dünyayı anlayış biçiminizle birbirine bağlayarak sizi daha güçlü kılıyor. Yerinizin neresi olduğunu ve size ne kadar ihtiyaç duyulduğunu tam olarak anlayacaksınız.

Yay 01 Eylül 2013 Pazar
Bugünün erken saatlerinde kusursuz bir açı yapacak olan Plüton ve Güneş sayesinde, parayla ilişkileriniz mükemmel. Tabii bunu duyunca sonbahar gardırobunuzu hazırlamak için yerinizden fırlamayın sevgili Yaylar. Bugün, temel ihtiyaçlarınıza öncelik vererek kariyerinizi ve finansal durumunuzu düzenleme günü. Eğlenceli şeylerin sırası gelecek.

Akrep 01 Eylül 2013 Pazar
Yöenticiniz Plüton gücüyle ve bazen de yıkıcı kuvvetiyle tanınır. Bugün de her zamankinden güçlü ama pozitif bir şekilde. Sosyal hayatınızla iletişim becerileriniz bu etki altında büyük bir uyum içinde, o nedenle arkadaşlarınızla vakit geçirin veya hayatınızı değiştirmenize yardımcı olacak yeni arkadaşlar bulun.

Terazi 01 Eylül 2013 Pazar
İş hayatınız ve iç dünyanız bugün kusursuz bir uyum içinde sevgili Teraziler. Her şey şifa bulmaya, vücudunuzla ve zihninizle bağ kurmaya yönelik. Hareket meditasyonu, yani yürüyüşe çıkmak, bilinçaltınızı bastırılmış düşüncelerden ve korkularından arındırmanın en iyi yollarından biri. Yükleri atın, gevşeyin ve önünüzdeki haftaya hazırlanın.

Başak 01 Eylül 2013 Pazar
Derin düşüncelere dalmaya hazır olun sevgili Başaklar. Yaz sonlarındaki bu Pazar gününün enerjisi bayağı yoğun ama bunda kötü bir şey yok. Hatta aslında yaratıcılığınızla o kadar sıkı bir bağ kuracaksınız ki, kabınıza sığamayacaksınız. Güneş burcunuzun yıldızlarında ve bugün inanılmaz derecede güçlü.

Aslan 01 Eylül 2013 Pazar
Bu akşam Ay, burcunuzun göz kamaştıran, heyecan verici yıldızlarına giriyor sevgili Aslanlar. Yüksek enerji döneminizdesiniz, bu da sizin için genellikle ayın en güzel günleri demektir. Eylül ayına böyle şahane bir başlangıç yapmanız ne harika! Günlerden de Pazar olduğuna göre gevşeyip sakinleşmek ve ayın geri kalanı için plan yapmak için kusursuz bir zaman.

Yengeç 01 Eylül 2013 Pazar
Plüton, derin, yaşam değiştiren türden ve eksiksiz değişimlerin gezegenidir. 2008’den beri ilişki kuşağınızda olması size çok şey öğretti. Bugün de şu anda iletişim kuşağınızdaki Güneş’le buluşuyor. Öğrendiğiniz her şeyi yazmak ya da onlar hakkında konuşmanız iyi bir fikir, güçlü bir aydınlanma yaşama şansınız çok yüksek.

İkizler 01 Eylül 2013 Pazar
Ay iletişim kuşağınızda, havada eğlenceli ve flörte yatkın bir titreşim var. Öte yandan Güneş’le kudretli Plüton, plajda geçirilen bir Pazar gününe pek uygun olmayan meseleleri düşünmenizi isteyen bir açıyla buluşuyor. Tavşan deliğinin en derinlerine kadar inmeye gönüllü arkadaşlar bulmaya çalışın. Bir başka deyişle, sohbet etmeyi bilen, zeki insanlarla vakit geçirin.

Boğa 01 Eylül 2013 Pazar
Yaratıcılık ve felsefe kuşaklarınızın arasındaki derin bağ, hayatın anlamını düşünmenize neden olabilir sevgili Boğalar. Geçmişinizi keşfedip dönüşümün eşiğine gelmek ve değişim sürecine girmek için en derinlere inmeye gönüllüsünüz. Bu etkiyi kullanırsanız, kendinizi çok hafiflemiş ve güçlü hissedeceksiniz.

Koç 01 Eylül 2013 Pazar
Ay’ın romantizm hanenizde olması bugün size basit, sade zevkler getiriyor. Ama bir seçim yapmanız gerek sevgili Koçlar, çünkü Güneş’le Plüton’un derin, dönüşüm dolu açısı da büyük bir şifa olanağı sunuyor. Önce bununla yüzleşip sonra dışarı çıkıp eğlenmeye ne dersiniz?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.